Головна сторінка >> Тренди сувенірної продукції
Тренди сувенірної продукції

Тренди сувенірної продукції

Тренди сувенірної продукції – більшість свого часу ми стали проводити в мережі Інтернет, де один одному можна відправити смайлики, вітальну листівку і навіть віртуальний подарунок. Здавалося б, з появою інтернету сувенірна продукція має бути під загрозою… Проте це не так.

Поліграфічна продукція, як і раніше, один із найефективніших методів залучення ділових партнерів, в Києві наприклад, таку продукцію можно замовити на сайті https://gifter.com.ua/ru

Фірмовий стиль компанії багато в чому залежить від поширення промотоварів. Споживач впізнає бренд (компанію) найчастіше завдяки товарам, які корисні у побуті. Це можуть бути кружки з логотипом, килимки для миші, ручки з нанесенням логотипа, блокноти з логотипом. За статистикою офісні сувеніри та блокноти з логотипом використовуються багато разів на місяць, канцелярія та флешки з логотипом також. Таким чином, постійний контакт із фірмовою символікою сприяє підвищенню просування бренду (компанії).

Існує базис, у якому будується вся промисловість виробництва сувенірної продукції.

  1. Працювати на впізнаваність підприємства
  2. Надавати інтерес та актуальність для аудиторії
  3. Мати достатній функціонал
  4. Не бути нав’язливим

Розібратися у всій різноманітності «сувенірки» допоможе класифікація за її прямим призначенням. Тож поїхали!

Цікаво  Переваги замовлення в онлайн-магазині Galecotrade

Промо-сувеніри – продукція, що підвищує обсяги продажу. Поширюється серед чинних та потенційних споживачів. Використовується при організації різних промоакцій компанії, на різноманітних виставках, форумах та презентаціях.

Бізнес-сувеніри – продукція, яка привертає увагу та зміцнює зацікавленість партнерів до співпраці з компанією. Дарувати такі сувеніри, їх ще називають бізнес-подарунки, заведено під час ділових зустрічей.

VIP-сувеніри – ексклюзивна продукція, важливим чинником якої є престиж та якість. Виготовлення таких сувенірів найчастіше буває в штучному екземплярі, тому що тут цінується унікальність, що наголошує на індивідуальному характері одержувача.

Святкові сувеніри – продукція, яка визначається конкретним заходом, на основі якого споживач робить замовлення.

Еко сувеніри: вироби зі шкіри, текстилю, кераміки, скла та продуктів харчування – продукція, що посідає друге місце після бізнес-сувенірів. Є безпрограшним варіантом, оскільки поєднує в собі певну унікальність, ледарство і найголовніше, такі подарунки можна віднести до розряду «довгограючих» та актуальних.

Корпоративні сувеніри (подарунки) – продукція, важливим чинником якої є дотримання гарного тону. Даруються такі подарунки виключно на свята чи інші визначні заходи для компанії.

Чим більше ви «в темі», тим більше шансів опанувати споживчий ринок. Оригінальні подарунки співробітникам/клієнтам, яскраві сувеніри мають триваліший термін експлуатації, ніж різні види зовнішньої реклами. Що ж зараз є оригінальністю? У цьому питанні фігурують соціальні мережі, де споживачі задають актуальний тон, від якого буквально залежить все – від задуму до виробництва. Так-так, споживач сам задає тренди. Отже! Для того, щоб наш продукт впізнавали, безумовно, потрібно бути «в темі»!

Цікаво  Як займатися дропшипінгом - цікаві ідеї та поради

Топ трендів у сувенірній продукції, які варто взяти на озброєння!

  1. Екологія – тема довкілля завжди актуальна, отже, формує тренд і впливає на вибір промо продукції. Споживач віддає перевагу натуральним та біорозкладним матеріалам. У зв’язку із цим з’явилися екопродукти. Тому завдання компанії надати позитивний вплив на своїх клієнтів і на навколишнє середовище.
  2. Гаджети – яскравим прикладом є повербанки, портативні зарядні пристрої, флешки з виходом USB та MicroUSB. Презентуючи партнеру чи клієнту сувенірний гаджет, ми демонструємо свою залученість у світ технологій та оптимізації. Ось так виглядають сувенірні повербанки https://gifter.com.ua/ru/cat/zaryadnye_ustrojstva/68
  3. Подарувати гарний подарунок легко, важливіше його правильно подати. Ми живемо у світі, де кожен одним кліком може замовити в Інтернеті все, що завгодно, саме тому упаковування має величезну цінність. Креативність у цій категорії викликає довіру споживачів, що забезпечує компаніям хороші продажі. Стратегія, а саме маркетингова – продумувати все до найменших дрібниць завжди було невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, особливо гостру потребу маркетингова стратегія набула останнім часом. Подарунки, що стануть у пригоді споживачеві в повсякденному житті, мають найбільшу вагу. Таким чином, ми отримуємо не лише позитивні відгуки, а й збільшуємо охоплення споживачів. Адже якщо подарунок хороший, то його обов’язково рекламуватимуть.
Цікаво  Інтернет-магазин Charisma – світ шкіряних аксесуарів

Рекламно-сувенірна продукція завжди буде оптимальним методом реклами, як щодо спрямованого на споживачів, і щодо часових рамок.

Яка сувенірка може порадувати партнера?

Будь-яка, але обов’язково з елементом унікальності. Наприклад: самоклеюча візитка – має унікальну властивість бути приклеєною відразу на роздавальний матеріал, що підвищує ймовірністьность споживача її втратити й забути, і навіть підвищує відсоток продажів.
Та, що належатиме тільки йому. Наприклад: крім логотипа ще й особисте гравіювання. Такий сувенір надає статусу, навіть якщо це олівець або ручка.

Що, як і раніше, лідирує на ринку?

На першому місці наші улюблені календарі – кишенькові, настільні, одноблокові, двох та триблокові/квартальні (що дають змогу бачити поточний, минулий та майбутній місяць).
На другому – сувенірні пакети. Подібні пакети крім прямого призначення ще служать пролонгованою рекламою для компанії.
Третє місце посідають сувеніри, пов’язані з корпоративною культурою: парасольки, портфелі, сумки, візитниці, щоденники тощо.

Сувенірна продукція працює на імідж компанії, на відміну від рекламного ринку. Піднесення сувеніра є актом уваги, а також особливістю корпоративного стилю компанії.

Прокрутити вгору