Головна сторінка >> Дизайн інтер’єру: найпоширеніші помилки при облаштуванні
Дизайн інтер'єру

Дизайн інтер’єру: найпоширеніші помилки при облаштуванні

Дизайн інтер’єру – хоча це не завжди легко, деяких із найпоширеніших помилок налаштування можна уникнути, якщо дотримуватися стратегії. Тому для того, щоб вибрати відповідні предмети меблів і правильно поєднати їх у спальні чи вітальні, часто потрібна професійна порада. Тож ми попросили експерта з дизайну інтер’єру поділитися з нами деякими типовими помилками при декоруванні дому. Ознайомтеся з рекомендованими рішеннями нижче, щоб зробити вашу квартиру стильною та бездоганною!

Дизайн інтер’єру – що потрібно враховувати при оформленні інтер’єру?

Дизайн інтер'єру
Дизайн інтер’єру

З огляду на розмір, форму, функціональність і дизайн, шанси створити затишні та привабливі житлові простори хороші. Ми запитали які, найпоширеніші помилки в меблях та дизайні інтер’єру. З цього приводу експерт каже: «На мій погляд, люди надто мало уваги приділяють гармонійному балансу пропорцій у кімнаті. Часто в занадто маленькій кімнаті стоїть занадто великий диван. Цей великий диван часто супроводжується купою дрібних предметів меблів, що створює неспокійну загальну картину. Ви буквально відчуваєте цей дисбаланс, заходячи в кімнату. В ідеалі диван потрібно поставити в кімнаті так, щоб було видно назовні. Крім того, згідно з принципами фен-шуй, за диваном повинна бути або стіна, або якась перегородка. Це «зміцнення» в спині забезпечує психологічне розслаблення.

Цікаво  Інтер'єр з дерева - приклади та фото
фото

Багато людей роблять помилку, поєднуючи занадто багато матеріалів або стилів меблів. Уникайте 10 різних горщиків з різними рослинами на підвіконні. Або розмістіть велику рослину у великому контейнері в кімнаті, або розмістіть групу з 3 однакових рослин в однакових контейнерах асиметрично на підвіконні. Уникайте відкритих полиць і, по можливості, скляних вітрин. Тому що з обома ви можете бачити, що на ньому або що в ньому зберігається. Набагато краще великі, закриті предмети меблів, які потім красиво декоруються. Наведений приклад демонструє великий вплив розгляду цих моментів».

Які помилки в меблях можуть зробити кімнати меншими?

Дизайн інтер'єру
Дизайн інтер’єру

У невеликих кімнатах можна використовувати різні хитрощі, щоб вони здавалися більшими. Але меблі часто мають протилежний ефект, тому ми запитали експерта з дизайну інтер’єру, яких помилок варто уникати, щоб такі кімнати не здавалися меншими. «Побутує помилкова думка, що маленькі кімнати потрібно оснащувати невеликою технікою. Це в корені неправильно. У маленькому коридорі або гостьовому туалеті, наприклад, абсолютно непродуктивно вибирати невеликий формат плитки при виборі підлогового покриття. Пам’ятайте про принцип: велике робить велике. Зменште кількість предметів декору: використовуйте один великий декоративний предмет, а не безліч маленьких. Замість того, щоб використовувати точкову панель на стелі, використовуйте великий круглий стельовий світильник. Це заспокоює дизайн і створює оптичне збільшення.

Цікаво  Ванна - символ комфорту у ванній кімнаті
фото

Наважтеся пограти з кольором. Або з великими дзеркалами. І тут основне правило: велике робить велике. Не встановлюйте мінідзеркало в гостьовому туалеті, краще облаштуйте дзеркалом всю площу стіни над умивальником або зовнішньою стіною. Поставте велику вазу замість незліченних дрібних декоративних елементів. Якщо є кілька маленьких, обов’язково згрупуйте їх».

Дизайн інтер’єру – які помилки при облаштуванні роблять квартиру незатишною?

Дизайн інтер'єру
Дизайн інтер’єру

Кімнати здаються незатишними, коли поєднуються холодні кольори та/або матеріали. Наприклад, якщо у вас біла плитка, біла кухня з чорною гранітною стільницею, вам доведеться попрацювати з теплими тонами на противагу такій кількості холодних кольорів і поверхонь, будь то дерев’яний обідній стіл або гармонійний дизайн стін у земних кольорів або щасливі шпалери. Кімнати, повністю мебльовані без кімнатного текстилю, також виглядають незатишно. Це не обов’язково повинні бути класичні штори праворуч і ліворуч від вікна, але декоративна штора-шаль, прикріплена асиметрично до вікон у вітальні/їдальні та спальні, повинна бути там. Експерт з дизайну інтер’єру також вважає надзвичайно важливим використання пропорційного килима в зоні дивана. Обидва заходи також забезпечують кращу акустику приміщення».

Як можна оптимізувати використання простору за допомогою дизайну інтер’єру?

фото

«Планування інтер’єру та дизайн інтер’єру – це головне у використанні кімнати! Перш ніж братися за вибір меблів, слід подумати про те, як вони будуть використовуватися. Яким вимогам має відповідати приміщення? Скільки місця для зберігання потрібно інтегрувати? Хто використовує простір? Для чого використовується кімната? Найкраще заздалегідь створити контрольний список для всього цього. В ідеалі планування приміщення повинна бути виконана в 3D, принаймні для людей, які мають слабку просторову уяву. Щоб уникнути невдалих покупок, іноді доцільно брати на борт професіонала. Попросіть досвідченого дизайнера інтер’єру чи декоратора поблизу, або когось, хто працює в Інтернеті – зазвичай це гроші витрачені недарма.

Цікаво  Інтер'єр ванної кімнати, яким ви будете пишатися

Професіонал бачить кімнати зовсім по-іншому, іноді може інтегрувати рішення для зберігання речей, про які не спеціаліст навіть не подумає. Це можуть бути, наприклад, аптечні висувні ящики, які вміло інтегровані для економії місця. Найкраще починати планування з найбільшого предмета меблів у кімнаті, тобто дивана у вітальні та ліжка у спальні. Для приємного загального враження важливо, щоб при вході в кімнату погляд потрапляв на привабливо оформлену загальну картину. Інтегруйте простір для зберігання з максимально закритими фасадами, тобто якомога менше відкритих полиць або вітрин. Закриті меблі краще доповнити декількома великими декоративними елементами або рослинами».

Дизайн інтер'єру
Дизайн інтер’єру
фото
Дизайн інтер'єру
Дизайн інтер’єру
фото

Дивіться також: Дизайн вітальні з електричним каміном

Прокрутка до верху