Головна сторінка >> Цікаві інтер’єри в 10 різних версіях
Цікаві інтер'єри

Цікаві інтер’єри в 10 різних версіях

Цікаві інтер’єри – облаштовуючи своє житло, ми хочемо, щоб воно вирізнялося своєю естетичністю і радувало відвідувачів. Важливо, щоб красивий декор поєднувався з функціональністю, дозволяючи нам комфортно виконувати повсякденні справи. У сьогоднішній статті ми хочемо познайомити вас з оригінальними та унікальними проєктами, які несуть незвичайні та інноваційні рішення з використанням найсучасніших матеріалів. Подивіться, які ідеї для цікавих інтер’єрів є у експертів, і не соромтеся використовувати їх як натхнення для власних домівок!

Цікаві інтер’єри лофт

Цікаві інтер'єри
дизайн
Цікаві інтер'єри
Цікаві інтер’єри

Якщо ви є власником невеликої квартири, відмінним способом її облаштування буде створити з неї мансарду. Велика, необмежена площа дасть вам набагато більше свободи, а кімнати стануть світлими й просторими. Дизайнери досягли надзвичайно сучасного ефекту в скандинавському стилі, заснованому на білій композиції з елементами світлого дерева, завдяки чому цікаві інтер’єри бездоганно чисті та гармонійні. Цікавою ідеєю для цікавих інтер’єрів цього лофту було створення антресолі зі спальнею. Прості елементи декору, індустріальні світильники та дзеркала в вінтажній атмосфері захоплюють простір своєю оригінальністю та простотою.

Інтер’єри в чорно-білих тонах

дизайн
Цікаві інтер'єри
дизайн
Цікаві інтер’єри

Цікаві інтер’єри повинні будуватися на незвичайних рішеннях, які будуть радувати своїм неповторним характером. Прикладом такого оригінального проєкту є облаштування ванної кімнати. Архітектори створили цікавий простір, поєднавши два, здавалося б, абсолютно несумісних візерунків. Підлога в шаховому порядку в поєднанні зі стіною в чорно-білу смужку, викладену плиткою, створює сучасний ефект гламурної естетики. Завдяки поєднанню цих дуже характерних візерунків із простою графітовою тумбою під умивальник і обмеженням вибору аксесуарів до мінімуму все стає елегантним і ненав’язливим. Пам’ятайте, що вибираючи такі цікаві інтер’єри з великим поєднанням візерунків, варто дотримуватися міри у вигляді меблів і аксесуарів, інакше від безлічі форм і кольорів у вас розболиться голова!

Цікаво  5 рішень для ванної кімнати, які варто розглянути!

Інтер’єри для книголюбів

дизайн
Цікаві інтер'єри
дизайн
Цікаві інтер’єри

Сходовий простір в будинках часто залишається абсолютно незабудованим. Архітектори вирішили впоратися з цією проблемою, створивши цікаві інтер’єри односімейного будинку. Сучасне оформлення в основі білого кольору вражає мінімалізмом і гармонією. Однак те, що нас порадувало в цьому проєкті, так це розвиток стіни. Замість стіни дизайнери обрали просту книжкову шафу з нерегулярно розташованими полицями для книг. Простір сходів став яскравішим завдяки просвітам в стійці, що є додатковою перевагою. Це рішення буде ідеальним для тих з вас, хто не може знайти відповідне місце для своєї книжкової колекції у вашому домі!

Приховані цікаві інтер’єри

Цікаві інтер'єри
дизайн
Цікаві інтер'єри

Справжньою насолодою для тих із вас, хто цінує інноваційні та цікаві інтер’єри будинку, стане цей проєкт. Фахівці облаштували кабінет за пересувною книжковою шафою, а це означає, що особисте та професійне життя фантастично розділені! Завдяки цьому простір домашнього офісу можна в будь-який момент виключити з домашнього життя без найменших зусиль. Після відкриття таємничих дверей інтер’єр кабінету своєю естетичністю ідеально вписується в облаштування інших приміщень, завдяки чому робота неодмінно буде приємною та плідною. Ще більше в цьому проєкті підкуповує сучасність інтер’єрів у класичному стилі, завдяки чому простір залишатиметься свіжим та модним на довгі роки.

Цікаві інтер’єри в морському стилі

дизайн
Цікаві інтер'єри
дизайн

Ви любите море, а з дитинства мріяли стати капітаном? Аранжування від дизайнерів захоплює білим і глибоким темно-синім, створюючи цікаві інтер’єри кухні та їдальні. Прості меблі, діагональні стіни й мідні сферичні світильники створюють дивовижний футуристичний ефект в елегантному стилі. Що особливо порадувало в цьому проєкті, так це розширена верхня частина у формі корпусу корабля. Це збільшує корисну площу кухні, але також додає неймовірно оригінальний характер цілому. Якщо ви боїтеся простору будинку в такому насиченому і темному кольорі, поєднуйте його зі світлою дерев’яною підлогою і меблями – така обробка зробить цікавий інтер’єр шикарним і елегантним.

Цікаво  Як діють кольори в домі за правилом 60-30-10?

Інтер’єри з геометричним мотивом

Цікаві інтер'єри
дизайн
Цікаві інтер'єри

Чи можна поєднати сучасний стиль із любов’ю до геометрії? Цікаві інтер’єри за своїм розташуванням захоплюють ноткою божевілля, що ми можемо спостерігати на прикладі цього надзвичайно вишуканого коридору. Архітектори вирішили поєднати класику з футуристичними формами, варто лише звернути увагу на химерні ніжки світильників із прямокутників, дзеркало, рама якого складається із розташованих поруч кіл, чи дерев’яний столик на цікавий еліптичній ніжці – все це робить слово елегантним. набувають абсолютно нового значення, гідного XXI століття.

Цікаві інтер’єри для підлітків

дизайн
Цікаві інтер'єри
дизайн

Напевно, кожен підліток мріє про те, щоб його кімната була найкрасивішою й оригінальнішою у світі. Щоб здійснити цю молоду мрію, дизайнери створюють цікаві інтер’єри на основі цікавих візерунків та модних меблів. В оформленні кімнати для підлітка чорно-білі контрастні стіни в горошок добре поєднуються з простими меблями й дерев’яною підлогою. Завдяки мінімальній кількості додаткових візерунків малюнок на стіні не обтяжує і створює цікаву атмосферу. Якщо ваші доньки теж мріють про такий ефект, пам’ятайте про баланс в підборі кольорів і різноманітності форм, інакше все буде незв’язним і кричущим.

Цікаво  Інтер'єр маленької кімнати: цікаві поради

Елегантні цікаві інтер’єри

Цікаві інтер'єри
Цікаві інтер'єри
дизайн

Цікаві інтер’єри не завжди повинні характеризуватися яскравими кольорами чи візерунками. Класика також може бути цікавою та дивовижною! Їдальня витримана в яскравих кольорах, завдяки чому в ній панує атмосфера шику та елегантності. Кришталева люстра надає легкості всьому простору. Але найунікальнішим в цьому інтер’єрі є форма столу – замість традиційного прямокутника чи квадрата дизайнери зупинилися на еліптичному столі. Таке рішення не тільки заспокоює весь простір, але і сприяє приємним бесідам за сімейними трапезами. Круглі столи також чудово підходять для невеликих кімнат, тому, якщо ви любите вечори у великій компанії друзів, це буде чудовим рішенням!

Бежеві інтер’єри

Цікаві інтер'єри
дизайн
Цікаві інтер'єри

Ідеально поєднаний колір дивана з кольором стін дозволяє привнести в вітальню більш яскраві фарби, які проявляються в червоному килимі, цегляно-коричневих стінах або оливкових подушках. Цікаві інтер’єри мають чудовий вигляд з одним характерним елементом, який задає тон всьому простору. В такому випадку це химерна книжкова шафа. Книги, розміщені на ньому, ніби висять у повітрі, ніби на землі не було гравітації, що додає всьому шарму та загадковості.

Інтер’єри для оптимістів

Цікаві інтер'єри
дизайн
Цікаві інтер'єри

Фоном для екстравагантності кольорів є брудно-білий колір, який оптично збільшує простір і надає йому згуртованості. Але важливо серце вітальні – диванний гарнітур і меблі. Поєднання коричневого і соковитого жовтого робить кімнату життєрадісною й елегантною одночасно. Завдяки різноколірним подушкам і вишуканим декораціям на стіні інтер’єр не виглядає ні нудним, ні занадто нав’язливим. Рекомендуємо поєднувати інтенсивні кольори на світлому фоні – виходять неймовірно цікаві інтер’єри!

Дивіться також: Інтер’єр гостинної кімнати

Прокрутити вгору