Головна сторінка >> Інтер’єр гостинної кімнати
Інтер'єр гостинної кімнати

Інтер’єр гостинної кімнати

Інтер’єр гостинної кімнати в сучасному стилі – мріяли про облаштування в сучасному класичному стилі – так на стінах з’явилися елегантні ліпні рами з міцного, міцного полістиролу. Вони створили чудове оформлення для галереї графіки та великого живопису. Доречним фоном для творів мистецтва є бежево-сірий відтінок фарби, нейтральний, на перший погляд, досить прохолодний, але випромінює делікатну теплоту.

Інтер'єр гостинної кімнати
Інтер’єр гостинної кімнати

У такій вишуканій обставині з’явилися і нові меблі. Найважливішим є бар. Основою цього проєкту є незвичайні аксесуари у вигляді ніжок і красивих італійських ручок.

Інтер’єр доповнили такі аксесуари, як: яскравий килим з чорним геометричним мотивом, ніжні дерев’яні журнальні столики на металевих підставках, вітражні та фактурні скляні вази, чудове блюдо з каменю.

Завдяки використанню тканин це і красивіше, і зручніше – до того ж можна краще регулювати потік світла через віконце, розташоване перед телевізором. Раніше були не дуже функціональні жалюзі, які не захищали від неприємних відблисків на екрані. Зараз тут повісили римську штору з напівавтоматичним механізмом. Що це?

Цікаво  Ванна кімната в сірих тонах з деревом

Стандартна римська штора підіймається й опускається, потягнувши за ланцюжок. Але в напівавтоматичній системі досить злегка потягнути за ланцюжок, і рулонна штора впаде і закриє вікно без наших зусиль.

Інтер’єр гостинної кімнати

Римську штору поєднали з довгими м’яко спадаючими шторами з тієї ж тканини. Вони були підвішені на класичній металевій рейці. Це дуже економічне рішення. Однак ціле випромінює унікальну елегантність, оскільки штори були зшиті за системою, яка розташовує матеріал глибокими симетричними хвилями.

Якщо ви бажаєте досягти такого ефекту і бажаєте повністю закрити вікно, замість стандартного карниза вам слід вибрати систему рейок, встановлену таким чином, щоб не обмежувати рух тканини.

У шторах і гардинах використовується тканина, яка майже на сто відсотків пропускає сонячне світло. На перший погляд, матеріал нагадує тканину блекаут, відрізнити її від якої можна лише «тестом ліхтариком». Коли ми закриємо світло ліхтарика обома матеріалами, ми побачимо, що затемнення повністю зупиняє його, а затемнення пропускає тонке світіння. Таким чином, це дозволяє сильно затемнити кімнату, але не створювати враження відрізаності від оточення.

Цікаво  Ванна з ширмою в маленькій ванній

У вітальні Беті штори відіграють ще важливішу роль, ніж зазвичай. чому Вони створюють настрій як денної, так і нічної зони. Від простору вітальні відокремили невелику спальню, яка розташована за стіною лофт – хитра робота самої власниці з дерев’яних рейок і полікарбонату. Цей ефектний отвір потрібно було перекрити, але не повністю – щоб трохи світла проникало в спальню з вітальні, і водночас було добре захищено приватне життя мешканців.

дизайн
Інтер'єр гостинної кімнати
Інтер’єр гостинної кімнати

Для облаштування цього місця обрали напівпрозору поліестерову тканину, виготовлену на 100% з переробленого волокна з вторинної пряжі. Кінцевий результат такого виробництва вражає. Тканина м’яка, пластична, приємна на дотик. Схоже на льон!

Ця екологічна тематика у квартирі ідеально поєднується з палітрою фарб природи (світло-бежевий, ніжні іржаві троянди, коричневий і чорний) і з гамою природних матеріалів – дерева, каменю, металу. А злагодженість інтер’єру – основа гармонії та його затишної елегантності.

Цікаво  Інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм
дизайн
Інтер'єр гостинної кімнати
Інтер’єр гостинної кімнати
дизайн
Інтер'єр гостинної кімнати
Інтер’єр гостинної кімнати
дизайн
Інтер'єр гостинної кімнати
Інтер’єр гостинної кімнати
дизайн
Інтер'єр гостинної кімнати
Інтер’єр гостинної кімнати
дизайн

Дивіться також: Інтер’єр ванної кімнати в квартирі

Прокрутити вгору