Головна сторінка >> Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35

Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

Цікаві фільми які варто подивитися – дізнатися, яким буде майбутнє — заповітна та недосяжна мрія людства. Людям властиво дивитися вперед, заглядати за обрій. І науково-фантастичні фільми про майбутнє — чудовий варіант поміркувати, що чекає на нашу планету через сто, двісті років.

То яким буде завтрашній день людства, на думку кінематографістів? Дивіться у нашій добірці чудових фантастичних кінострічок.

Зміст

Злочини майбутнього (Crimes of the Future)

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

У недалекому майбутньому людське тіло еволюціонувало. Люди перестали відчувати біль, а інфекції на них більше не діють. Але деякі люди зміни стали зовсім дивними. Вони можуть вирощувати на своєму тілі штучні органи.

Серед них артист Сіль Тенсер, який разом із колегою влаштовує зі свого дару цілі вистави. У саркофазі судової аутопсії партнерка Соля вирізає його новостворені органи на втіху публіки.

Війна майбутнього (The Tomorrow War)

фільми

Прямо серед футбольного поля на чемпіонаті світу в Катарі з’являються посланці з майбутнього. Вони повідомляють, що у 2048 році Земля зазнала нападу інопланетян, і до початку 2052 року прибульці практично знищили людство. Людям майбутнього потрібна допомога.

Вчені розробили технологію, яка дозволяє «перекидати» призовників із минулого у майбутнє. Кожен новобранець має провести 2052 року всього тиждень, але кількість тих, хто повернувся, не перевищує 30%.

Першому гравцю приготуватися (Ready Player One) – Цікаві фільми які варто подивитися

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

Недалеке майбутнє. 2045 рік. Людське суспільство перебуває у занепаді. Повсюдна бідність змушує людей йти у віртуальну реальність, саме в кібервсесвіт OASIS.

Творець OASIS помер кілька років тому, але в одному з розділів гри сховав три ключі та пасхальне яйце. Той, хто знайшов їх, стане власником OASIS і отримає багатомільярдний стан. Мільйони людей на планеті намагаються розгадати загадку OASIS. Серед них і підліток Уейд Уоттс з аватаром «Парсифаль».

Пасажири (Passengers)

фільми

Прекрасний фільм про космос та майбутнє. Космічний корабель «Авалон» прямує через весь Всесвіт до планети під назвою Оселя. Саме вона має стати новим будинком для людства. На борту Авалона перебувають п’ять тисяч людей. Оскільки політ має тривати 120 земних років, усі пасажири нового «Ноїва ковчега» занурені у штучний сон.

Раптове зіткнення з астероїдами ушкоджує захист корабля, і від сну прокидається механік Джим Престон. Тепер йому доведеться прожити на борту корабля все своє життя на самоті.

Вона (Her)

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

На відміну від інших, у цьому фільмі про штучний інтелект майбутнє практично ідеальне. Світ яскравий, комфортний і просто гарний. Але людей у цій ідеальній картинці мучить банальна самота.

Головний герой, на ім’я Теодор складає зворушливі листи для рідних та близьких на замовлення. Розлучившись із дружиною, чоловік несподівано закохується в … операційну систему зі штучним інтелектом.

Дюна (Dune) – Цікаві фільми які варто подивитися

фільми

Управління планетою Арракс переходить від будинку Харконнен до їхніх давніх суперників – будинку Атрейдес. Арракс – єдине місце, де видобувається пряність меланж, що розширює свідомість людини. Але барон Харконнен не хоче відмовлятися від нечуваного доходу, який приносить йому змучена його тиранією планета.

Добірні війська Харконнена здійснюють військовий переворот, у результаті якого гине голова будинку Атрейдес герцог Літо. Але його синові Полу разом із матір’ю вдається втекти в пустелю до аборигенів планети — племені фременів.

Цікаво  ТОП 10 цікавих фільмів бойовиків

Час (Old)

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

У майбутньому людство знайшло шлях до безсмертя. Але безплатно людина може існувати лише до 25 років. Далі за кожну хвилину життя доведеться платити. Час став єдиною платіжною одиницею Землі.

На хвилини та години можна купити будь-який товар, їх можна заробити, подарувати чи успадкувати. Багаті стали жити нескінченно, а бідні змушені ризикувати померти щодня. Головного героя, хлопця з нетрів, на ім’я Вілл Салос, хибно звинувачують у вбивстві. Він змушений бігти, прихопивши як заручницю багату спадкоємну Сільвію.

Присвячений (The Giver)

фільми

Нарешті людська цивілізація дійшла миру та гармонії. Але якою ціною! В ідеальному світі люди втратили історію, пам’ять, емоції та свободу вибору. Тепер нема чого розрізняти кольори: все навколо ідеально сіре. Усі події заздалегідь регламентовані, і кожна людина знає своє майбутнє.

17-річний підліток Джонас отримує особливе призначення. Він зберігає час і повинен отримати спогади від свого попередника. Але що робити, якщо вони жахливі?

Облівіон (Oblivion) – Цікаві фільми які варто подивитися

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

2077 рік. Після війни з інопланетянами Земля виявилася непридатною для існування. Людство переселилося на супутник Сатурна – Титан. На спорожнілій планеті працюють лише дві людини: технік Джек та його напарниця Вікторія. Вони займаються ремонтом дронів, які охороняють обладнання для перероблювання морської води на термоядерне паливо.

Але одного разу чоловік виявив космічний корабель, що зазнав аварії, з мікрокапсулами на борту. В одній із них Джек побачив жінку, образ якої постійно бачить уві сні. І це не єдине відкриття, яке він зробить найближчим часом.

Патруль часу (Predestination)

фільми

Іноді події життя людини визначені, і їх неможливо змінити. У майбутньому, після винайдення машини часу, у поліції з’явилася можливість запобігати страшним злочинам. Одним з таких є теракт у Нью-Йорку 1975 року, який забрав життя 11 тисяч людей.

Агенту Тимчасового бюро вдається запобігти вибуху, але сам він отримує сильні опіки. Після лікування Агент вирушає на початок 70-х років минулого століття з останнім завданням, в ході якого йому доведеться дізнатися про себе важку правду.

Згадати все (Total Recall)

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

2132 рік. Втомившись від буденності, простий робітник, на ім’я Даг Куейд звертається у фірму Recall, яка займається вживленням на згадку клієнтів штучних спогадів. Куейд вибирає собі спогади спеціального агента.

Несподівано, прямо під час процедури до приміщення вриваються озброєні невідомі, які напали на Куейда. Несподівано для себе беззбройний робітник вміло відбиває атаку нападників і ховається від переслідувачів.

Я робот (I, Robot) – Цікаві фільми які варто подивитися

фільми

Наступна кінокартина з добірки фільмів для роботів. Альтернативне майбутнє. Велике поширення на планеті набули роботи, які полегшують побутові проблеми людства. Але не всі люди, безумовно, раді механізованим помічникам. Дехто вважає, що машини небезпечні для людини. Серед них і детектив Дел Спунер, який має об’єктивні причини не довіряти роботам.

Спунер доручають розслідувати обставини загибелі доктора Леннінга, одного з провідних розробників розумних машин. У його оселі детектив виявляє ніде не зареєстрованого робота Санні, який принципово відрізняється від усіх чинних роботів.

Потрошителі (Repo Men)

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

У недалекому майбутньому людство навчилося створювати штучні органи. Приватна компанія Union займається їх продажем, у тому числі кредитом. Але якщо клієнт компанії затримає виплату, орган підлягає вилученню. Навіть якщо це спричинить його смерть.

Вилученням неоплачених органів із живих людей займаються так звані «порошителі», одним із яких є чоловік, на ім’я Ремі. Холоднокровний найманець не дуже замислюється, як доводиться клієнтам Union та їхнім родичам після його візитів. Але одного разу він сам потребував пересадки серця.

Елізіум: Рай не на Землі (Elysium)

фільми

2154 рік. Оскільки життя Землі через забруднення стало смертельно небезпечною, на орбіті планети було побудовано космічна станція Елізіум. Саме там тепер мешкають найбагатші та найвпливовіші жителі планети. Простим смертним там немає місця.

Колишньому злочинцю Максу Так Коста більше нема чого втрачати. На заводі він отримав смертельну дозу радіації і йому залишилося жити не більше п’яти днів. Макс погоджується на участь в авантюрі, яка коштуватиме йому життя, але допоможе зрівняти у правах мешканців Елізіуму та простих землян.

Сурогати (Surrogates) – Цікаві фільми які варто подивитися

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

2057 рік. Люди зовсім перестали спілкуватися один з одним. За них це роблять сурогати – андроїди, керовані власниками за допомогою спеціальної програми. 98% населення Землі більше не залишає своїх будинків, повністю здійснюючи свої функції через сурогати.

До певного часу вважалося, що власникові робота нічого не загрожує. Але одного разу відбувається вбивство, жертвою якого стає не тільки андроїд, а й людина, що керує ним.

Грань майбутнього (Edge of Tomorrow)

фільми

У недалекому майбутньому Земля зазнала нападу інопланетян-імітаторів. Прибульці практично непереможні, і земляни щоразу зазнають нищівних поразок. Переломом у битві за планету має стати висадка десанту у Нормандії. Її учасником мимоволі стає розжалуваний до рядових колишній прессекретар армії США Вільям Кейдж.

Цікаво  Дуже цікаве кіно - ТОП 10

Під час десантування Кейдж був смертельно поранений, але не помер. Він отямився живим у своєму тілі напередодні Нормандської операції. Тепер Кейдж змушений проживати один і той же день заново, сподіваючись знайти вразливе місце в незламній броні противника.

Той, що біжить по лезу 2049 (Blade Runner 2049)

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

2049 рік. Вже 30 років минуло після повстання реплік антів — андроїдів, створених людством для гноблення. На зміну їм корпорація Wallace створила нове безпечне покоління роботів. Один з них, андроїд, на ім’я Кей, служить в поліції Лос-Анджелеса і займається знищенням реплік антів попереднього покоління, що ховаються.

Якось Кей натикається на поховання жінки-андроїда, яка померла від наслідків важких пологів. Насамперед вважалося, що всі реплік анти безплідні. Кей отримує завдання знайти дитину, що народилася.

Острів (The Island 2005) – Цікаві фільми які варто подивитися

фільми

Після глобальної катастрофи життя на поверхні Землі стало неможливим. Залишки людства живуть у підземному бункері, життя в якому підпорядковане суворим правилам. Мешканці бункера ретельно стежать за харчуванням та ведуть винятково здоровий спосіб життя. Іноді підземним жителям щастить, і їх відправляють на поверхню, на єдиний райський острів, що вцілів.

Один із мешканців бункера – Лінкольн-Шість-Ехо, дізнається жорстоку правду. Насправді тих, хто виграв, вбивають, вилучаючи у них органи. Подруга Лінкольна, дівчина, на ім’я Джордан, незабаром має вирушити на райський острів. У молодої людини є зовсім небагато часу, чтніби врятувати кохану.

Місто Ембер: Втеча (City of Ember)

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

Двісті років тому Землю спіткала катастрофа, а залишки людства сховалися у спеціальному підземному місті Ембер. Але ресурси міста закінчуються. Щоб вижити, мешканці Ембера мають піднятися нагору, але інструкції з виходу на поверхню втрачені.

Забуті документи випадково знаходить дівчина, на ім’я Ліна Мейфліт. Разом з однокласником Дуном Герроу вона намагається розгадати таємницю міста та знайти дорогу у новий світ.

Окрему думку (Minority Report)

фільми

Поліція Вашингтона вже шостий рік бере участь в експерименті. Особливий превентивний відділ займається запобіганням злочинам, скоєння яких пророкують три медіуми. Рівень злочинності у місті значно знизився, та успішний досвід планують поширити на всю країну.

Напередодні начальник превентивного відділу Джон Андертон виявляє, що згідно з передбаченнями провидців він скоро вчинить вбивство. Але чоловік упевнений, що не є злочинцем. То що експеримент не вдався?

Еквілібріум (Equilibrium) – Цікаві фільми які варто подивитися

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

Після Третьої світової війни у місті-державі Ліберія встановилася тотальна диктатура. Причиною всіх бід були названі людські почуття та все, що їх викликає. Щодня мешканці міста зобов’язані приймати препарат Прозіум, який пригнічує усі людські емоції.

Незгодні жорстоко переслідуються та знищуються досвідченими солдатами – кліриками. Одним із високопоставлених кліриків є Джон Престон. Якось Джон випадково розбиває ампулу з Прозіумом і починає відчувати звичайні людські почуття.

Прометей (Prometheus)

фільми

2089 рік. Археологи знаходять у горах Шотландії давню зоряну карту, яка повторюється в артефактах давніх людських цивілізацій. Вчені вважають, що мапа приведе до планети Творців-інопланетян, які причетні до зародження життя на Землі.

Наукове космічне судно «Прометей» вирушає координатами, позначеними у стародавньому посланні. Експедиції вдається знайти Творців. Але виявляється, що вони зовсім не раді гостям.

Апгрейд (Upgrade)

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

У найближчому майбутньому технології розвинені настільки, що люди вдосконалять свої тіла за допомогою різних чіпів та імплантів. Але механік Грей належить до тієї меншості, яка віддає перевагу природності у всьому.

Якось Грей із дружиною стають об’єктом нападу бандитів. Дружина механіка гине, а сам він залишається прикутим до інвалідного крісла. Власник однієї з технологічних компаній пропонує Грею вживити в його хребет чіп Стем. Електронний пристрій ще не пройшов усі стадії перевірки, але допоможе Грею відновити рухову активність.

Ідіократія (Idiocracy) – Цікаві фільми які варто подивитися

фільми

2505 рік. Людство деградувало так сильно, що середнє IQ за п’ятсот років знизилося більш ніж у п’ять разів. Разом з отупінням людства настали економічна та культурна кризи.

Саме в цей час від занурення у штучний сон прокинулися армійський бібліотекар Джо та повія Рита, яких під час експерименту заморозили у далекому 2005 році. Тепер Ріта та Джо — найрозумніші люди на планеті.

Мій творець (Archive)

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

Високо в засніжених японських горах молодий вчений Джордж Елмор працює над створенням антропоморфних роботів. До закінчення його контракту залишилося лише пів року, а готовий зразок J1 далекий від досконалості.

Але вчений має вдосконалені прототипи J2 і J3. Паралельно Джордж спілкується зі свідомістю загиблої дружини Джулс, доступ до якого скоро закінчиться. Чоловік планує перенести свідомість Джулса в зразок J3 і возз’єднатися з коханою.

Цікаво  Нові серіали трилери 2023 - ТОП 30

Дивергент (Divergent )

фільми

16-річна Беатріс живе у постапокаліптичному Чикаго, який перетворився на тоталітарне місто-держава. Свобода та інакодумство переслідується, а люди повинні дотримуватися разів і назавжди встановлених правил.

Після повноліття кожен підліток повинен вибрати одну з п’яти фракцій і служити їй все життя. На спеціальному тесті, який виявляє схильність, виявляється, що Беатріс – дивергент. Дівчина однаково підходить для кожної з п’яти фракцій. Що ж вибере Беатріс?

Пан Ніхто (Mr. Nobody) – Цікаві фільми які варто подивитися

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

Чи все в житті зумовлено, чи людина вільна прожити життя, як вважає за потрібне? 2092 рік. На планеті Земля залишилася єдина смертна людина. Йому 118 років, і його звуть Немо, або Пан Ніхто.

Немо стоїть на порозі смерті, але не боїться померти. Його хвилює одне: чи правильно він прожив своє життя? Чи вірний він зробив вибір у вирішальний момент свого життя?

Суддя Дред (Judge Dredd)

фільми

2139 рік. Земля перетворилася на безплідну пустелю, а життя зосереджено у кількох мега-городах. У зв’язку із розгулом злочинності великі повноваження отримали так звані судді. Вони самостійно розслідують злочини, шукають лиходіїв та карають їх на місці.

Джозеф Дредд є найшанованішим суддею, справжньою грозою злочинності. Але одного разу Дредд переходить дорогу могутньому політику і сам виявляється під підозрою.

Руйнівник (Demolition Man)

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

Головоріз Саймон Фенікс у 1992 році прибрав до рук весь Лос-Анджелес. Впоратися з відморозком зміг лише сержант Джон Спартан на прізвисько «Руйнівник». Джон заарештував лиходія, але під час його затримання загинули заручники. В результаті й Фенікс, і Спартан засудили до заморожування на 70-річний термін.

У 2032 році під час слухань із дострокового звільнення Феніксу вдалося втекти. Ось тут влада і згадала про руйнівника.

Місяць 2112 (Moon) – Цікаві фільми які варто подивитися

фільми

Недалеке майбутнє. На зворотному боці Місяця поодинці працює астронавт Сем Белл, трирічний контракт із фірмою «Лунар» якого ось-ось закінчиться. Через перешкоди зв’язок із Землею астронавт поганий, і повідомлення від рідних приходять до нього із затримкою в кілька днів.

Якось Сем потрапляє в аварію і втрачає свідомість. Прокинувшись у медичному відсіку станції, астронавт вирушає на місце аварії, де знаходить свого двійника. Незабаром обидва Сема Белла розуміють, що вони лише клони першого астронавта, який уклав контракт з «Лунар».

Не в собі (Self/less)

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

Дні бізнесмена Деміана Хейла пораховані, незабаром він помре від смертельної хвороби. Але за наявності грошей вихід знайшовся навіть із цієї безнадійної ситуації. Геніальний вчений Олбрайт пропонує Хейлу переселити його свідомість у спеціально створене штучне тіло. Але пересадка має побічні явища у вигляді галюцинацій, які потрібно гасити спеціальними препаратами.

Вмираючий бізнесмен погоджується на експеримент. На свій жах, незабаром він розуміє, що образи, що з’являються в його свідомості, — це спогади когось Марка Бітвелла. І що професор Олбрайт надав йому не штучне тіло, а тіло іншої людини.

Привид в обладунках (Ghost in the Shell)

фільми

Батьки Світи Кілліан загинули від рук терористів, а тіло самої дівчини сильно постраждало. Вчені корпорації врятували Миру, вселивши її свідомість та мозок у тіло андроїда.

Тепер дівчина сама бореться із терористами. Її головна мета – хакер на прізвисько Ляльковик, який по черзі розправляється з розробниками корпорації. Але з деяких пір Світу мучать бачення, в яких їй потрібно розібратися.

Книга Ілая (The Book of Eli) – Цікаві фільми які варто подивитися

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

Після всесвітньої катастрофи Земля лежить у руїнах, серед яких блукають уцілілі люди. Серед них загадковий мандрівник Ілай. У сумці чоловіка лежить скарб — єдиний уцілілий екземпляр Біблії.

Ілай прямує на Захід, туди, де ще залишилися освічені люди. Але щоб потрапити в благословенні краї, йому потрібно пройти через Каліфорнію, де бешкетує безжальний бандит Карнегі.

Покоління Вояджер (Voyagers)

фільми

2063 рік. Через зміну клімату життя на планеті Земля незабаром стане неможливим. Вчені виявляють у Всесвіті планету, яка може стати новим будинком для землян. Але летіти до неї потрібно 86 років.

Вирішили відправити до космосу дітей, онуки яких мають заселити планету. Через десять років після початку польоту діти перетворилися на підлітків і почали ставити незручні питання своєму куратору, вченому Річарду Аллінгу. І невдовзі одними питаннями справа не обійшлася.

Останні та перші люди (Last and First Men)

Цікаві фільми які варто подивитися - ТОП 35
Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

Через два мільярди років та вісімнадцять еволюцій людство опинилося на межі вимирання. Через поступове остигання Сонця люди спочатку переселилися на Венеру, а потім і на Нептун. Представник “останніх” людей, втративши будь-яку надію на освоєння планет за межами Сонячної системи, звертається з посланням до нас, “перших” людей.

Дивіться також: Який подивитися цікавий фільм – ТОП 12

Прокрутити вгору