Головна сторінка >> Який подивитися цікавий фільм – ТОП 12
Який подивитися цікавий фільм

Який подивитися цікавий фільм – ТОП 12

Який подивитися цікавий фільм – деколи здається, що все найпопулярніше і найкраще зі світу кіно побачено. Закономірно постає питання: що подивитися коли нудно. І при вивченні добірки легко виявити, скільки цікавого і заворожливого залишено без уваги.

Любов і монстри (Love and Monsters 2020)

Який подивитися цікавий фільм

Багато людей після катастрофи мутували в монстрів, і Джоел змушений розгрібати наслідки й разом із 5% тих, хто залишився, намагатися не потрапити до лав небезпечних тварин. Він зовсім не навчився відбиватися від них, але хлопцеві треба дістатися коханої Еймі з іншої колонії.

Не / дивлячись ні на що (Mein Blind Date mit dem Leben 2017)

фільми

Хлопець талановитий та кмітливий, він лише починає свій шлях до великих цілей і впевнений, що важлива сходинка – потрапити до готелю Мюнхена на стажування. Але в нього стрімко знижується зір, що явно вплине на кар’єрні можливості. Юнак має намір до останнього залишити це таємно заради мрії.

Цікаво  Що подивитися: цікаві фільми комедії

Жінки XX століття (20th Century Women 2016) – Який подивитися цікавий фільм

Який подивитися цікавий фільм
Який подивитися цікавий фільм

У 79-му році у прославленій Санта-Барбарі Доротея проживає із сином зовсім не в казці. Вона самотня, а справлятися з підлітком дедалі складніше. Досвіду особливо підкреслити нема звідки, і вона радиться з тими, хто є в оточенні — захопленою панком Еббі. І придивляється до кмітливої, але бунтівної Джулі, дівчини свого сина.

Чоловіки зі слабкостями (Come As You Are 2019)

фільми

Три друзі мають обмеження, але не в тому, що стосується пригод і зухвалих витівок. Вони вирушають у дорогу для відвідування цікавого борделю.

Викуп (Ransom 1996)

Який подивитися цікавий фільм
Який подивитися цікавий фільм

У Тома викрадають дитину. Він звертається до ФБР, але в нього і є чимало секретів, про які не зможуть не розвідати агенти.

Свіжатинка (Fresh 2022) – Який подивитися цікавий фільм

фільми

Віртуальні знайомства полегшують пошуки половинки, де параметри можна задати, і кандидатів більше побачити, і з локації визначитися. Ноа користувалася популярним додатком, бажаючи підібрати хорошого хлопця, але багатьох довелося відсіювати, і вже майже зневірилася, доки не зустріла Стіва. Чарівний хлопець підійшов до неї в магазині. Він ідеальний, і побачення з ним приносить багато емоцій. Дівчина їде з красенем за місто, де він і відкриє їй секрет.

Цікаво  30 найкращих молодіжних комедій - цікава добірка!

Хайді (Heidi 2015)

Який подивитися цікавий фільм
Який подивитися цікавий фільм

Маленька дівчинка росте з дідусем в милі альпійські села. Вона і не знає іншого життя, і для неї рідне село і є весь світ. Хайді має кращого друга, і вони разом пасуть кіз. Щасливі та безтурботні. Але одного разу за нею приїжджає тітка і забирає з собою у похмурий та холодний Франкфурт.

Римські пригоди (To Rome with Love 2012)

фільми

Ідеальний варіант того, який фільм подивитися коли нудно, — історія про кохання у місті із віковим флером. Але й давно знайомі сюжети щоразу розвиваються та дивують по-своєму.

Той самий рік (This Is the Year 2020) – Який подивитися цікавий фільм

Який подивитися цікавий фільм
Який подивитися цікавий фільм

У старших класах багато хто прагне виділятися, щоб запам’ятатися однокласникам і не мати слави сірої маси. До Джоша намертво приклеївся образ невпевненого ботаніка, але він готовий все змінити заради дівчини, що сподобалася, і відвезти її на музичний фестиваль. Для цього вони із Зоуї та друзями вирушають у тривалу поїздку.

Цікаво  Найкращі комедії Netflix 2022 ТОП-10

Молодість (Youth 2015)

фільми

Фред зробив запаморочливу кар’єру композитора та диригента, йому надходить незвичайна та унікальна пропозиція – виступити у принца Філіпа. Але такий блискучий шанс не хоче приймати. Вони з давнім другом Міком, володарем Оскарів за свої фільми, відпочивають на курорті й спостерігають за дітьми, що подорослішали, пізнають це життя на смак.

Спокусниця (The Artifice Girl 2022)

Який подивитися цікавий фільм

Сучасні технології використовуються впритул вже в багатьох сферах, ось і два агенти затіяли невеликий експеримент і залучать нейромережу в добрій справі – вивченню та лову в мережі чоловіків, що підходять під категорію збоченців.

На рівні очей (Auf Augenhöhe 2016) – Який подивитися цікавий фільм

фільми

Хлопчику всього десять, а він зіткнувся з катастрофічною втратою – його мама померла, і Миха опинився у притулку. Він і не в курсі, хто його батько. Якось хлопчику довелося розбирати мамині платівки, в яких загубився лист. За припущеннями, воно призначалося коханому батькові. Сирітка представляє батька величезним, непереможним, але незабаром зустрічає його і стикається з особистим розчаруванням і глузуваннями однолітків з дитбудинку – тато у нього карлик.

Дивіться також: Трилери 2023 які варто подивитися – ТОП 27

Прокрутка до верху