Головна сторінка >> Який подивитися цікавий фільм – ТОП 12
Який подивитися цікавий фільм

Який подивитися цікавий фільм – ТОП 12

Який подивитися цікавий фільм – деколи здається, що все найпопулярніше і найкраще зі світу кіно побачено. Закономірно постає питання: що подивитися коли нудно. І при вивченні добірки легко виявити, скільки цікавого і заворожливого залишено без уваги.

Любов і монстри (Love and Monsters 2020)

Який подивитися цікавий фільм

Багато людей після катастрофи мутували в монстрів, і Джоел змушений розгрібати наслідки й разом із 5% тих, хто залишився, намагатися не потрапити до лав небезпечних тварин. Він зовсім не навчився відбиватися від них, але хлопцеві треба дістатися коханої Еймі з іншої колонії.

Не / дивлячись ні на що (Mein Blind Date mit dem Leben 2017)

фільми

Хлопець талановитий та кмітливий, він лише починає свій шлях до великих цілей і впевнений, що важлива сходинка – потрапити до готелю Мюнхена на стажування. Але в нього стрімко знижується зір, що явно вплине на кар’єрні можливості. Юнак має намір до останнього залишити це таємно заради мрії.

Цікаво  20 захоплюючих фільмів про кінець світу!

Жінки XX століття (20th Century Women 2016) – Який подивитися цікавий фільм

Який подивитися цікавий фільм
Який подивитися цікавий фільм

У 79-му році у прославленій Санта-Барбарі Доротея проживає із сином зовсім не в казці. Вона самотня, а справлятися з підлітком дедалі складніше. Досвіду особливо підкреслити нема звідки, і вона радиться з тими, хто є в оточенні — захопленою панком Еббі. І придивляється до кмітливої, але бунтівної Джулі, дівчини свого сина.

Чоловіки зі слабкостями (Come As You Are 2019)

фільми

Три друзі мають обмеження, але не в тому, що стосується пригод і зухвалих витівок. Вони вирушають у дорогу для відвідування цікавого борделю.

Викуп (Ransom 1996)

Який подивитися цікавий фільм
Який подивитися цікавий фільм

У Тома викрадають дитину. Він звертається до ФБР, але в нього і є чимало секретів, про які не зможуть не розвідати агенти.

Свіжатинка (Fresh 2022) – Який подивитися цікавий фільм

фільми

Віртуальні знайомства полегшують пошуки половинки, де параметри можна задати, і кандидатів більше побачити, і з локації визначитися. Ноа користувалася популярним додатком, бажаючи підібрати хорошого хлопця, але багатьох довелося відсіювати, і вже майже зневірилася, доки не зустріла Стіва. Чарівний хлопець підійшов до неї в магазині. Він ідеальний, і побачення з ним приносить багато емоцій. Дівчина їде з красенем за місто, де він і відкриє їй секрет.

Цікаво  20 фільмів про Новий рік та Різдво - цікава добірка!

Хайді (Heidi 2015)

Який подивитися цікавий фільм
Який подивитися цікавий фільм

Маленька дівчинка росте з дідусем в милі альпійські села. Вона і не знає іншого життя, і для неї рідне село і є весь світ. Хайді має кращого друга, і вони разом пасуть кіз. Щасливі та безтурботні. Але одного разу за нею приїжджає тітка і забирає з собою у похмурий та холодний Франкфурт.

Римські пригоди (To Rome with Love 2012)

фільми

Ідеальний варіант того, який фільм подивитися коли нудно, — історія про кохання у місті із віковим флером. Але й давно знайомі сюжети щоразу розвиваються та дивують по-своєму.

Той самий рік (This Is the Year 2020) – Який подивитися цікавий фільм

Який подивитися цікавий фільм
Який подивитися цікавий фільм

У старших класах багато хто прагне виділятися, щоб запам’ятатися однокласникам і не мати слави сірої маси. До Джоша намертво приклеївся образ невпевненого ботаніка, але він готовий все змінити заради дівчини, що сподобалася, і відвезти її на музичний фестиваль. Для цього вони із Зоуї та друзями вирушають у тривалу поїздку.

Цікаво  Фантастичні серіали Нетфлікс - ТОП 20

Молодість (Youth 2015)

фільми

Фред зробив запаморочливу кар’єру композитора та диригента, йому надходить незвичайна та унікальна пропозиція – виступити у принца Філіпа. Але такий блискучий шанс не хоче приймати. Вони з давнім другом Міком, володарем Оскарів за свої фільми, відпочивають на курорті й спостерігають за дітьми, що подорослішали, пізнають це життя на смак.

Спокусниця (The Artifice Girl 2022)

Який подивитися цікавий фільм

Сучасні технології використовуються впритул вже в багатьох сферах, ось і два агенти затіяли невеликий експеримент і залучать нейромережу в добрій справі – вивченню та лову в мережі чоловіків, що підходять під категорію збоченців.

На рівні очей (Auf Augenhöhe 2016) – Який подивитися цікавий фільм

фільми

Хлопчику всього десять, а він зіткнувся з катастрофічною втратою – його мама померла, і Миха опинився у притулку. Він і не в курсі, хто його батько. Якось хлопчику довелося розбирати мамині платівки, в яких загубився лист. За припущеннями, воно призначалося коханому батькові. Сирітка представляє батька величезним, непереможним, але незабаром зустрічає його і стикається з особистим розчаруванням і глузуваннями однолітків з дитбудинку – тато у нього карлик.

Дивіться також: Трилери 2023 які варто подивитися – ТОП 27

Scroll to Top