Головна сторінка >> Інтер’єр кухні в світлих тонах
Інтер'єр кухні в світлих тонах

Інтер’єр кухні в світлих тонах

Інтер’єр кухні в світлих тонах – дизайн інтер’єру кухні має безліч унікальних модних тенденцій. І одна з найсильніших із них — це світлі кухні з білими, бежевими та сірими гарнітурами. Іноді на додаток до цих відтінків йдуть контрастні стільниці (чорні, коричневі) та фасади під дерево.

Інтер’єр у світлих тонах у комбінації із сірим, білим, бежевим та темним кольорами.

Інтер'єр кухні в світлих тонах
Інтер’єр кухні в світлих тонах

Кухня у світлому стилі може бути оформлена у різних гамах. Світлий інтер’єр має великі переваги перед темним. Візуально він здається більш просторим, гармонійним та чистим. У ньому легше навести ідеальний порядок та створити відчуття сучасного затишку. Крім того, більшість світлих відтінків є абсолютно універсальними й можуть бути використані в будь-якому стилі в дизайні інтер’єру. Дизайнери й декоратори люблять білу та бежеву фарбу, сірі та світло-коричневі меблі й розбавляють такі інтер’єри яскравими чи темними контрастними акцентами.

Чарівний сірий гарнітур з білою стільницею та фартухом й чорною технікою

дизайн

Дизайн інтер’єру у світлих тонах підкуповує. Адже він автоматично здається моднішим і трендовими, ніж у темних. Швидше за все, ви не зможете використовувати багато осінніх відтінків у такому інтер’єрі: брудно-зелений, темно-оранжевий, червоний і темно-фіолетовий не завжди підходять під такий фон. Щоправда, є і великий плюс — будь-які гостині пастельні виглядають на світлому тлі просто ідеально.

Світлий інтер’єр у сірих тонах з гарнітуром у стилі ар-деко – Інтер’єр кухні в світлих тонах

Інтер'єр кухні в світлих тонах
Інтер’єр кухні в світлих тонах

Світлий інтер’єр може бути набагато глибшим і цікавішим, ніж заведено думати. Ви дивитеся на фотографію білої кухні та сприймаєте її простою та лаконічною. Але насправді дизайнер використовує білий відтінок для фасадів, слонову кістку для ручок, керамограніт з прожилками (білий + сірий) для фартуха та стільниці, білу плитку для підлоги, світло-бежеву їдальню групу тощо. Головним правилом поєднань таких напів тонів є комбінація холодних/теплих відтінків. Якщо фон холодний, то додаються холодні гами (білий + сірий/блакитний/блідо-ліловий), а якщо спочатку теплий, можна використовувати теплі гами (бежевий + апельсиновий, персиковий, рожевий) і т.п. З таким підходом світлі фасади кухні будуть максимально оригінальними.

Європейський гарнітур зі світлим верхом та темним низом

дизайн

Популярні та яскраві акценти на світлому фоні. Наприклад, у стилі лофт є варіанти світлих кухонь із білим інтер’єром, деревного кольору гарнітуром та червоними й чорними акцентами. А в сучасному та мінімалізмі білий часто розбавляється сірим та чорним, але іноді додається один яскравий акцент: жовтий, червоний, синій, зелений (чистий та простий колір, як правило). У сучасних стилях акценти найчастіше ставляться на фартуху, а у про класичних — у текстилі та декорі. А ось фартух цілком може бути нейтральним. Гарнітур зі світлим верхом має акцентний низ.

Бежевий гарнітур зі світлою стільницею

Інтер'єр кухні в світлих тонах
Інтер’єр кухні в світлих тонах

Бежеві відтінки є дуже важливою складовою більшості стилів у дизайні інтер’єру. Для багатьох завжди виглядає однаково, особливо для тих, хто не звертає на нього уваги або просто не любить цей колір. Але дизайнери знають сотні (якщо не тисячі!) бежевих відтінків. Наприклад, рум’яний, горіх пекан, карамель, молочний шоколад, відтінок кориці, кремового мусу, лате та медовий. Сьогодні дуже популярні відтінки зимової пшениці, грибовий, смаженого мигдалю, шампанського, пісочний та лляний, крем-брюле та палевий, рожево-бежевий, сіро-бежевий й запорошений бежевий. Для стін зазвичай використовуються найсвітліші тони, для підлоги – темніші, для стільниць – середні. Ось так бежевий інтер’єр з нейтрального з легкої руки професійного дизайнера стає унікальним, майстерним, витонченим.

Блакитний гарнітур із білим кухонним фартухом – Інтер’єр кухні в світлих тонах

дизайн

Яскраві акценти менш популярні, ніж глибокі та пастельні. Але у дизайнерів інтер’єру є безперечні лідери. Наприклад, унікальний відтінок рожева півонія, який лише набирає популярності. Ще є рожевий кварц, а також бірюзовий та канарковий жовтий. Ці варіанти зараз є наймоднішими у дизайні інтер’єру кухонь.

Гарнітур з темним низом у коричневому дерев’яному тоні

Інтер'єр кухні в світлих тонах
Інтер’єр кухні в світлих тонах

Світла кухня з темним низом має акцент у глибокому темному кольорі. Глибокі акценти у світлому інтер’єрі можуть бути синіми, зеленими та червоними. Серед зелених популярні смарагд, хакі, цитрусовий, м’ята, лайм, оливковий, нефрит, шартрез, аспарагус та гірчичний. Серед синіх — такі унікальні варіанти, як сапфіровий та кобальтовий, північний синій та ультрамарин, блакитний та чорничний, темно-синій та грозовий. Червоні відтінки ще більш дивовижні: починаючи від світлих лососевого, томатного та бегонії до яскравих коралового, карміново-червоного та кардиналу, а також включаючи бліді припудрені каштановий, теракотовий, індійський червоний. Все це різноманіття відтінків легко доступне у дизайні кухонних фартухів, текстилю та декору!

Ремонт світлої кухні: матеріали оздоблення для стільниці та фартуха

дизайн

Світлий інтер’єр кухні буває дуже різноманітним. Особливо коли йдеться про поєднання кольору фасаду з тоном оздоблювальних матеріалів. Бліді тони мають чудовий вигляд один з одним практично в будь-якому стилі в дизайні інтер’єру. Наприклад, беж і слонова кістка, рожевий бежевий та античний білий, абрикосовий та марципановий, димчастий та кунжутний. Загалом можна поєднувати навіть понад дві основні відтінки, наприклад, п’ять чи шість. Два для оздоблення підлоги, один для фартуха, два для фасаду та фурнітури та один для стільниці. Плюс акценти — наприклад, персиковий, смарагдовий чи кавуновий.

Класичний кухонний гарнітур із золотими ручками та барельєфами – Інтер’єр кухні в світлих тонах

Інтер'єр кухні в світлих тонах
Інтер’єр кухні в світлих тонах

Керамограніт під мармур може мати тисячу різних відтінків, плюс прожилки також можуть бути різного кольору. Найчастіше бежевий мармур має коричневі, білі та сірі прожилки, тому обробка виходить дивовижною та унікальною. Ще популярнішим варіантом буде білий мармур. Італійські Брекчія та Калакатта з сірими прожилками зараз на піку моди. Для світлого інтер’єру кухні підходить і сірий мармур.

Інтер’єр зі світлим дизайном із мармуровим островом

дизайн

Світла кухня у сучасному стилі часто використовує для оздоблення світлу плитку. Світла плитка для оздоблення зазвичай біла, сіра або бежева. Найбільш популярними формами є квадратна, великоформатна під мармур, дрібна квадратна для вставок декору, а також орнамент французького паркету ялинкою. Серед орнаментів можна виділити геометричні візерунки у скандинавському стилі та параметричні візерунки. Оздоблення фартуха та підлоги плиткою може бути дуже різноманітною. Світла біла кухня приймає акценти не лише кольорові, а й рельєфні та орнаментальні.

Класичний гарнітур з обробкою коричневим мармуром

Інтер'єр кухні в світлих тонах
Інтер’єр кухні в світлих тонах

Темний керамограніт під мармур, граніт або натуральний мармур ідеально підійде для оздоблення у стилі неокласика, класика, рококо та бароко. Він надасть інтер’єру потрібну статність.

Сучасний світлий гарнітур із темним низом та скляним фартухом – Інтер’єр кухні в світлих тонах

дизайн

Скло є найкращим варіантом обробки фартуха для сучасного стилю в дизайні інтер’єру. Також його можна знайти в мінімалізмі та хай-теку.

Неокласика в дизайні інтер’єру кулінарної зони зі смарагдовим фартухом

Інтер'єр кухні в світлих тонах
Інтер’єр кухні в світлих тонах

Акцентами у світлому інтер’єрі найчастіше виступають яскраві кольори чи пастельні. Наприклад, білий інтер’єр можна доповнити рожевими та блідо-жовтими деталями, а бежевий – оливковими та блідо-блакитними. У різних стилях у дизайні інтер’єру заведено використати різні акценти. У скандинавському, наприклад, популярні нейтральні природні, у класиці — блакитні, світло-зелені, блідо-жовті, а в ар-деко — срібло, золото, блакитний та бежевий. Кухня зі світлим фартухом зазвичай має акценти в текстилі, а з кольоровим акцентом стає саме він.

Білий гарнітур із сірою стільницею та керамічним паркетом на підлозі

дизайн

Ще один прекрасний варіант обробки для підлоги на кухні – це бежевий або деревний світлий керамічний паркет. Він може бути покладений статичним, а може бути під нахилом (по діагоналі), як у цьому проєкті ремонту на фотографії вище.

Образ європейського сірого інтер’єру з білим мармуровим оздобленням – Інтер’єр кухні в світлих тонах

Інтер'єр кухні в світлих тонах
Інтер’єр кухні в світлих тонах

На візуалізації ви бачите унікальний варіант для обробки з красивим візерунком на підлозі. Металеві вставки створюють візуальний периметр для кулінарної зони.

Світла кухня в дизайні інтер’єру: ТОП-5 модних трендів

дизайн

Враження від світлого інтер’єру дуже залежить від конкретного тону. Наприклад, є інтер’єри, подібні до французьких десертів. Ніжні жовті відтінки, типу ванілі, кремової, вершкового масла, арахісу створюють саме такий, грайливий і трохи дитячий казковий настрій. Ця гама підходить для класичних гарнітурів та оздоблення стін та підлоги.

Дерев’яний коричневий низ та білий верх: кухонний гарнітур у сучасному стилі

Інтер'єр кухні в світлих тонах
Інтер’єр кухні в світлих тонах

Є інтер’єри сучасні, лаконічні, в них часто використовується кавово-шоколадна палітра, що включає відтінки капучино, лате, какао, піни від капучино, молочного коктейлю, крем-брюле. Ці зазвичай трохи сіруваті, світло-коричневі тони відмінно підходять під сірий фон. Маленька світла кухня може бути саме такою!

Біла кухня з оздобленням стін під мармур – Інтер’єр кухні в світлих тонах

дизайн

Ще одна популярна гама – білі інтер’єри з акцентом. Білі відтінки використовуються для підлоги, стін та гарнітури. А в трендах зараз — діамантовий білий (аналог глянцю), камея (злегка рожевий), біла лілія (сірий), жасмин (трохи жовтуватий, але холодний), антична білий (блідий-блідий беж). До них підбираються глибокі чи пастельні акценти.

Світла кухня з мармуровим фартухом та вишуканою столовою групою з пастельними акцентами

Інтер'єр кухні в світлих тонах
Інтер’єр кухні в світлих тонах

Пастельні акценти в блідому інтер’єрі виглядають дуже елегантно, особливо у кулінарній зоні! Рожевий, м’ятний, небесно-блакитний, лавандовий та гіацинтовий є найбільш популярними. Так само часто в декорі з’являється оперний фіолетовий, вишневий мус, тосканський рожевий, фісташковий і лаймовий шербет, апельсиновий і блідо-ожиновий. Ці відтінки дуже естетичні, а колірні гами з ними на білому тлі виглядають ідеально в їдальні або на кухні!

Сіра кухня з білим фартухом та підлогою

дизайн

Монохромна сіра кольорова гама чудово підходить і для оформлення кулінарної зони. Вона надає їй відчуття спокою.

Інтер’єр кухні в світлих тонах – секрети правильного дизайну

Інтер'єр кухні в світлих тонах
Інтер’єр кухні в світлих тонах

Нижче ми розглянемо кілька ідей від дизайнерів і дамо вам поради щодо оформлення кулінарної та столової зон у квартирі. З їхньою допомогою ви зможете краще зрозуміти процес дизайну інтер’єру.

Недорогий гарнітур з білим фартухом та стільницею

дизайн

Світлій кухні необхідні акценти. Але вони не обов’язково повинні бути дуже помітними. Подивіться на фото вище, де лише частина стіни пофарбована в ніжний волошковий колір. Це хороший приклад акуратного включення акцентів.

Біла кухня з блакитним фартухом та коричневою стільницею

Інтер'єр кухні в світлих тонах
Інтер’єр кухні в світлих тонах

Любителям кольорових інтер’єрів можна порадити взяти один відтінок (наприклад, небесно-блакитний, як на візуалізації кімнати вище) та використовувати його для декору (штори, оббивка, посуд, фартух, підлога, килим).

Елегантна кухня в білому кольорі з акцентами в синьому – Інтер’єр кухні в світлих тонах

дизайн

Шляхом правильно підібраній гарнітурі навіть нестандартне планування може виявитися ідеальним рішенням. Не бійтеся використовувати сміливі рішення у плануванні.

Аристократичний інтер’єр у шоколадно-бежевих тонах

Інтер'єр кухні в світлих тонах

Темні акценти в такому інтер’єрі також можуть бути присутніми. Але краще все ж таки обмежитися одним на кімнату.

Класична кухня у світлих тонах із золотими акцентами

дизайн

Люстра та штори теж мають великий вплив на кінцевий візуальний образ інтер’єру. Тому варто звернутися до джерела обраного стилю та підібрати щось еталонне.

Гарний інтер’єр з персиковими стінами та бірюзовими шторами – Інтер’єр кухні в світлих тонах

Інтер'єр кухні в світлих тонах

Навіть на невеликій площі можна провести обробку так, що вона виглядатиме як елітний ремонт. Наприклад, можуть врятувати положення такі деталі, як закруглення фартуха (на фото вище зліва) або керамограніт під онікс (на фото вище в дизайні підлоги).

Персиково-золотий затишний сімейний інтер’єр

дизайн

Між кухнею та парадною їдальнею можна встановити гарні розсувні двері або арковий отвір. Звичайна стіна виглядатиме тут не так ефектно.

Розкішний гарнітур з обробкою короною, псевдоколонною та фартухом у граніті

Інтер'єр кухні в світлих тонах

У класичному стилі велику увагу слід приділити підбору побутової техніки, а також фурнітури та освітлювальних приладів.

Сучасний двоколірний гарнітур у деревному та білому глянцевому тонах – Інтер’єр кухні в світлих тонах

дизайн

Їдальня зона з напів кріслами буде зручніша, ніж з дерев’яними стільцями. Оббивка може бути в оксамиті, шкірозаміннику та інших штучних зносостійких тканинах.

Білий кутовий гарнітур із вбудованою побутовою технікою та відкритим плануванням

Інтер'єр кухні в світлих тонах

В оформленні відкритого планування важливо врахувати акценти та звести їх до мінімуму, щоб загальний образ залишився гармонійним.

Кутовий гарнітур без верхніх шаф і з низьким фартухом

дизайн

Якщо ви хочете заощадити, можна відмовитися від частини верхніх шаф і навіть частини фартуха. Наприклад, якщо житло планується здавати у найми.

Маленький кутовий гарнітур із коричневим фартухом під колір підлоги – Інтер’єр кухні в світлих тонах

Інтер'єр кухні в світлих тонах

Навіть у малогабаритному просторі є місце незвичайним дизайнерським ідеям та рішенням. Наприклад, в обробці акцентної стіни за диваном або підсвічуванням та декором стелі.

Чарівно красивий інтер’єр з барною стійкою з елементами ар-деко

дизайн

Насамкінець можемо сказати, що правильно оформити інтер’єр може тільки професійний дизайнер. Адже йому ще допомагатимуть архітектор, декоратор та комплектувальник! Тому, щоб отримати по-справжньому унікальний, неповторний та дизайнерський інтер’єр, краще звертатися до професіоналів.

Дивітьсятакож: Інтер’єр вітальні в приватному будинку

Прокрутка до верху