Головна сторінка >> Зимові натхнення в оформленні ванної кімнати
Зимові натхнення в оформленні ванної кімнати

Зимові натхнення в оформленні ванної кімнати

Зимові натхнення в оформленні ванної кімнати – прохолодна колірна палітра, особливо у ванній кімнаті, створює враження чистоти та свіжості. Познайоммось з джерелами натхнення для любителів свіжого бризу.

Спокійне оформлення ванної кімнати має вірних прихильників. Їхня найбільша перевага – це позачасова елегантність. Як гарантувати такий ефект у вашій ванній? Досить вибрати за основу інтер’єру білу плитку. Пам’ятаймо, що білий колір поза часом, а тенденції кольорів часто змінюються. Більш того, він має безліч відтінків, які навіть спонукають їх поєднувати. Цікаві тонкі контрасти додатково забезпечать переплетення глянцевих, сатинових або глибоких матових текстур.

В одному інтер’єрі може з’явитися кілька різних форматів і форм плитки або, навпаки, один вид великоформатна спека. Ще одна ідея – додати до білого додатковий холодний колір – світло-блакитний, зелений, сірий. Ми також можемо зробити ставку на плитку з делікатним мармуровим малюнком, де білий фон домінує над сірими прожилками. Коли ми вже склали зі смаком основу ванної кімнати, на наступному кроці ми вибираємо додаткове обладнання та аксесуари.

Цікаво  Дизайн інтер'єру: найпоширеніші помилки при облаштуванні
Зимові натхнення в оформленні ванної кімнати

Морозною тематикою у ванній кімнаті неодмінно стане душова кабіна з гравіюванням «Іній». Подібний ефект також привнесе геометричний візерунок «Кристал», що нагадує крижину. На зовнішній стороні скла лазерне гравіювання. Завдяки цьому кабіну легко підтримувати в чистоті. Тим більше, що на внутрішній стороні скла є гідрофобне покриття. Пам’ятайте, що вигравіювані візерунки будуть найкраще помітні, якщо в душовій кімнаті використовується темніше покриття.

ремонт

Ще одне свіже і незвичайне рішення – кабіна з візерунком. Модель неодмінно порадує людей, які люблять креативний підхід до популярного в інтер’єрах стилю. Тих, хто віддає перевагу типовим, прозорим душовим кабінам і зимовому характеру інтер’єру, неодмінно зацікавлять моделі з деталями в матовому білому або глянцевому хромі.

Цікаво  Інтер'єр дитячої кімнати для хлопчика

Ванна кімната, витримана в холодних кольорах, не обов’язково повинна стати крижаною землею. Досить подбати про освітлення теплих тонів або ввести елементи зі світлого дерева. У святковий сезон ми можемо додатково прикрасити його ліхтариками та свічками. Наскільки приємніше тоді буде гарячий душ!

Зимові натхнення в оформленні ванної кімнати
ремонт
Зимові натхнення в оформленні ванної кімнати
Зимові натхнення в оформленні ванної кімнати

Дивіться також: Ванна кімната в сірих тонах з деревом

Прокрутка до верху