Головна сторінка >> Мозаїка знову популярна!
Мозаїка знову популярна!

Мозаїка знову популярна!

Мозаїка знову популярна! На мить, витіснивши світові тренди широкоформатною плиткою, мозаїка повернулася в інтер’єри з великим класом. Вони припали до душі дизайнерам, і це не дивно, адже з них можна створити красиві поверхні.

Різнобарвні візерунки, геометричні візерунки, 3D-ефект і навіть малюнки – все це можна розташувати на стіні за допомогою цих маленьких плиток. У магазинах представлена ​​мозаїка різних кольорів і візерунків: від традиційних квадратів, через ромби, шестикутники, марокканський конюшина і до неправильних форм.

З чого складається мозаїка?

На цьому різноманітність мозаїки не закінчується. Ну а мозаїка виготовляється з різних матеріалів. Найбільшою популярністю, звичайно, користується кераміка. Але крім кераміки, ці маленькі плитки виготовляють також зі скла, металу, дерева та каменю (частіше мармуру). Завдяки цьому ми можемо використовувати мозаїку не тільки у ванній чи кухні, але навіть у вітальні. Дерев’яні кубики красиво прикрасять стіну за телевізором. З іншого боку, металеві стануть ідеальним оздобленням стіни над стільницею на кухні. Вони добре поєднуватимуться з металевими елементами облаштування, наприклад, в індустріальному стилі.

Цікаво  Як вибрати офісні меблі, які підвищать продуктивність?

У свою чергу, використання мозаїки в передпокої (або тамбурі) допоможе впоратися з проблемою забрудненої стіни. (нагадаємо, ми не укладаємо мозаїку на всі стіни, достатньо однієї – найбільш схильної до забруднення).

Мозаїка знову популярна!
Мозаїка знову популярна!

Сконструюйте мозаїчний візерунок – мозаїка знову популярна!

Одну і ту саму плитку можна розташувати різними способами, тому перш ніж зважитися на покупку, перевірте, що з нею можна створити. Багато виробників мають на своїх веб-сайтах галерею з проектами чи натхненнями. Ви також можете придумати свою викрійку, тоді стане в нагоді проект, зроблений, наприклад, на папері. Такий проект допоможе вирішити, чи підходить малюнок для вашого інтер’єру, і допоможе пояснити фахівцеві, як класти плитку.

Цікаво  Вибираємо килим у кожну кімнату

Мозаїкою можна покрити всю стіну, але її можна вдало поєднувати з плиткою більшого формату. Однак варто ретельно виміряти місце, де буде розміщена така композиція, щоб бути впевненим, скільки дрібних кубиків туди поміститься – якщо більші плитки можна вільно різати, то мозаїку можна зменшити, лише обрізавши сітку, на якій вони розміщені – не вирізаємо дрібні елементи.

Якщо одноколірної мозаїки недостатньо, ми можемо вибрати шматочки різних кольорів – або … зробити їх самостійно. Це непросте завдання, але – при наявності трохи терпіння, вільного часу і ентузіазму до роботи – воно може принести дивовижний ефект. Про що це? Ми купуємо мозаїку з різних колекцій (кожен шматочок може бути виготовлений з різного матеріалу і мати різний колір), а потім розрізаємо шматочки на менші частини і розкладаємо їх поруч один з одним нерегулярно (спочатку на підлозі, потім на стіні). Також можна вирізати в зрізах «центри» (у нас вийде щось на зразок рамки) і заповнити ці місця фрагментами іншої мозаїки. Важливо, щоб така процедура пройшла успішно, на кожен пластир повинні бути нанесені кубики однакового розміру.

Цікаво  Інтер'єр мансардних кімнат
ремонт

Як ще можна використовувати мозаїку

Також мозаїкою можна обклеїти підвіконня та зробити раму для дзеркала у ванній (пам’ятайте, що спочатку клеїмо «раму» з кубиків, а вже потім клеїмо дзеркало, інакше може виникнути проблема з підключенням обох елементів). А якщо у нас залишився шматок мозаїки (наприклад, після ремонту у ванній кімнаті), давайте зробимо з нього оригінальну підставку під гаряче – просто наклейте мозаїку на шматок тонкої фанери.

Дивіться також: Ванна кімната в сірих тонах з деревом

Прокрутити вгору