Головна сторінка >> Розумні способи зберігання у ванній кімнаті
Розумні способи зберігання у ванній кімнаті

Розумні способи зберігання у ванній кімнаті

Розумні способи зберігання у ванній кімнаті – плануючи домашню ванну кімнату, ми зазвичай починаємо з плитки, також думаємо про обладнання: умивальник, ванна або душова кабіна, фурнітура, унітаз і т. д. А про що ми найчастіше забуваємо? Коли їх запитують про це, архітектори вказують на простір для зберігання. Занадто маленький розмір робить навіть найкрасивіший інтер’єр нефункціональним. Краща ванна – краще життя, тож як ми можемо покращити комфорт повсякденного життя? Дізнайтеся про розумні способи зберігання.

Наші ванні кімнати – це, як і раніше, не просторі ванні кімнати й кількаметрові кімнати, де кожен сантиметр має велике значення. Тому правильна організація простору – запорука комфортної ванної кімнати.

Для початку варто усвідомити, що магічне рішення, коли мова заходить про зберігання речей у ванній кімнаті, — це не більше меблів, а краща структура. Це не ванна кімната, яка краще організована і більш функціональна, з більшою кількістю шаф, а та, яка краще використовує весь доступний простір. Вибираючи меблі, варто зупинитися на варіантах, які сприяють організації, наприклад, на модульних шафах. Різноманітність пропонованих варіантів і розмірів дозволяє скласти гарнітур, який ідеально підійде до інтер’єру, який буде максимально використовувати наявний простір, відповідаючи стилю життя і потребам домочадців.

Цікаво  Інтер'єр ванної кімнати в квартирі
Розумні способи зберігання у ванній кімнаті
Розумні способи зберігання у ванній кімнаті

Свобода та функціональність

Продумана до дрібниць концепція надає користувачам свободу компонування та чудову функціональність, задовольняючи різноманітні повсякденні потреби. І все це завдяки напрочуд гнучкому інтер’єру шаф – ящики, відділення та полиці розташовані таким чином, що простір не перевантажується. Продумані рішення усувають повсякденну метушню, зберігаючи при цьому необхідні косметичні засоби та аксесуари під рукою. Що робить її унікальним? Настінні магнітні дошки, які дозволяють прикріпити відділення для зберігання та аксесуари саме там, де вам потрібно.

ремонт

Розумні способи зберігання у ванній кімнаті

Часи, коли умивальники встановлювалися на тумбах або напівп’єдесталах, повинні залишитися в минулому. Навіщо витрачати цінний простір? Вибираючи умивальник із вбудованою тумбою, ми одним махом розв’язуємо дві проблеми: тумба приховує сифон і водопровідні труби, створюючи простір для зберігання. Зазвичай ми зберігаємо там туалетні приналежності, необхідні для щоденного використання: щітки, креми, зубну пасту, фен або бритву. Найзручнішим способом зберігання даного виду аксесуарів є ящики. Їх функціональність і універсальність можна підвищити, підібравши додаткові органайзери. Інтегровані системи розміщення, як додаткова опція для більшості меблів для ванної кімнати, забезпечують швидке розміщення та організоване зберігання аксесуарів і косметики.

Цікаво  Ванна кімната в сірих тонах з деревом
Розумні способи зберігання у ванній кімнаті
Розумні способи зберігання у ванній кімнаті

Відтепер стежити за порядком в маленькому гостьовому туалеті теж не проблема. Завдяки геніально сконструйованим тумбам під умивальник з плавним механізмом плавного закривання та поличкам ми можемо максимально використовувати невеликі ванні кімнати з незручним плануванням, забезпечуючи при цьому свободу пересування користувачів. Щоб зробити шафи ще більш універсальними, а їх інтер’єр акуратно та оптимально організованим, ми можемо використовувати зручні аксесуари та контейнери, що підходять до дизайну меблів. Продумані деталі, в тому числі добре розміщені профільовані ручки, висувні ящики з системою відкривання натисканням і високоякісні напрямні роблять меблі для ванної кімнати суцільним задоволенням.

ремонт

Статистика показує, що ми ремонтуємо наші домашні ванні кімнати в середньому кожні десяток років. Зусилля, вкладені в організацію складського простору й оптимальне використання простору, неодмінно окупляться в майбутньому. Тому що краща ванна означає краще життя.

Цікаво  Кухня вітальня з каміном у заміському будинку

Дивіться також: Зимові натхнення в оформленні ванної кімнати

Прокрутити вгору