Головна сторінка >> Фільми схожі на «Щоденник пам’яті / The Notebook»
Фільми схожі на «Щоденник пам'яті»

Фільми схожі на «Щоденник пам’яті / The Notebook»

Фільми схожі на «Щоденник пам’яті / The Notebook» – важко знайти щось романтичніше, ніж історія, яку глядачі спостерігали у фільмі “Щоденник пам’яті”. Мелодраматичні герої Ноа та Еллі зуміли зберегти своє кохання протягом усього життя і зворушили серця багатьох глядачів. Якщо ви один з них, рекомендуємо вам ознайомитися з нашим списком фільмів, схожих на “Щоденник пам’яті”.

Брудні танці (Dirty Dancing 1987)

Фільми схожі на «Щоденник пам'яті / The Notebook»
Фільми схожі на «Щоденник пам’яті / The Notebook»
  • IMDb – 7.0

Бебі – американка з багатої родини. Разом із сім’єю вона приїжджає до розкішного пансіона, де випадково знайомиться з Джонні, місцевим танцюристом. Батьки дівчини вважають, що їхній новий знайомий не в дусі і в цьому відношенні сюжет явно нагадує “Щоденник пам’яті”. В обох мелодрамах головна героїня не підкоряється вимогам сім’ї та готова на все, щоб бути з обранцем. Є подібність у тому, що спочатку почуття одного з головних героїв відкидаються. Закохані також розлучаються на якийсь час через непорозуміння, але їхні почуття залишаються.

Поспішай любити (A Walk to Remember 2002)

фільми
  • IMDb – 7.4

Картер – найпопулярніший хлопчик у школі. Однак директор не може миритися з тупістю Картера і змушує його займатися з учнями, що мало встигають і змушує їх брати участь у шкільному конкурсі мистецтв. Картер просить допомоги у виняткового учня, який ніколи не дбав про нього. Подібність між “Щоденником пам’яті” та мелодрамою “Поспішай кохати” полягає в сюжеті, в центрі якого перебувають молоді люди з різних соціальних верств. І в першому, і в другому фільмі герої не люблять один одного, але згодом закохуються. Фільми також схожі тим, що одна з двох пар стикається із серйозною хворобою, а інша готова впоратися з нею.

Цікаво  Деніел Крейґ: підбірка найкращих фільмів та ролей зіркового актора

Титанік (Titanic 1997)

Фільми схожі на «Щоденник пам'яті / The Notebook»
Фільми схожі на «Щоденник пам’яті / The Notebook»
  • IMDb – 7.6

Жоден список фільмів, схожих на “Щоденник пам’яті”, не був би повним без знаменитого фільму Джеймса Кемерона. За сюжетом, Роуз та Джек вперше зустрічаються на “Титаніку”. Дочка багатої сім’ї та бідняк, здавалося б, не мають нічого спільного, але незабаром між двома молодими людьми виникають почуття. Як і у фільмі з Райаном Гослінгом та Рейчел Мак Адамс у головних ролях, тут є сильний романтичний елемент. Головні герої походять із різних верств суспільства, мати дівчини незадоволена її вибором, герої залучені до любовного трикутника, а події розгортаються у двох різних часових рамках.

Одержимість (Wicker Park 2004)

фільми
  • IMDb – 7.0

Метью повертається до Нью-Йорка зі своєю нареченою після дворічної перерви. Він заходить у телефонну будку і чує за перегородкою голос, схожий на його колишньої подруги. Усвідомивши, що старі почуття повернулися, він намагається знайти жінку, яка колись розбила йому серце, але все віддаляється. У сюжеті фільму “Одержимість” (2004) є сцена, що нагадує “Щоденник пам’яті”. В обох історіях у розриві стосунків пари винні близькі люди і герої довгий час не можуть забути один одного. Не бракує прихованих листів, що робить ці два фільми ще більш схожими.

50 перших поцілунків (50 First Dates 2004)

Фільми схожі на «Щоденник пам'яті / The Notebook»
Фільми схожі на «Щоденник пам’яті / The Notebook»
  • IMDb – 6.8
Цікаво  Найзворушливіші романтичні фільми комедії Netflix

Генрі зустрів Люсі в кав’ярні й одразу ж закохався у неї. Незабаром він зачаровує привабливу блондинку і вдається переконати її погодитися на романтичне побачення. Однак пізніше вона виявляє, що через рідкісну хворобу нічого не пам’ятає про свого хлопця. Ця деталь сюжету робить фільм схожим на “Щоденник пам’яті” (2004). Подібність полягає в тому, що головному герою доводиться стикатися із відмовою сім’ї своєї дівчини. В обох історіях чоловік змушений знову і знову згадувати про свої почуття до дівчини та нагадувати їй про свою неймовірну історію кохання.

Три метри над рівнем неба (Tres metros sobre el cielo 2010)

фільми
  • IMDb – 7.0

У центрі всього цього – Еш, приваблива молода бунтарка. Вона звикла потрапляти у всілякі неприємності. Його погляди на життя кардинально змінюються після того, як він зустрічає вродливу, наївну дівчину Бабі. Звичайно, у списку фільмів, схожих на “Щоденник пам’яті”, варто згадати мелодраму, відому не багатьом шанувальникам: в обох фільмів майже однакові сюжети: юнаки та дівчата з різних класів, батьки головних героїв проти шлюбу і попри силу їхнього кохання, закохані весь час перебувають у напрузі. Єдина драматична відмінність – кінець фільму.

Кіт (Keith 2008)

Фільми схожі на «Щоденник пам'яті / The Notebook»
Фільми схожі на «Щоденник пам’яті / The Notebook»
  • IMDb – 7.4

Сімнадцятирічним однокласником Наталі був Кіт, безтурботний юнак. Вони стали колегами по лабораторії й впізнали один одного краще. Невдовзі з-поміж них зародилися романтичні почуття. Як і в історії Ноя та Еллі, класова нерівність тут не є проблемою. В обох випадках один із героїв помирає, а інший залишається з ними. Між ними часто з’являються тріщини, а оточуючі виступають проти їхніх стосунків.

Мости округу Медісон (The Bridges of Madison County 1995)

фільми
  • IMDb – 7.6
Цікаво  Нові індійські фільми 2023 - добірка на вечір

1987 Майкл і Керолайн виявляють щоденник, що належав їх нещодавно померлої матері. З записів вони дізнаються, що життя Франческі почалося майже 20 років тому з бурхливого роману з фотографом. Щоденник виявляється записом таємних думок та почуттів, які колись були у її матері. Фільм у чомусь схожий із “Щоденником пам’яті”. У фільмі показаний емоційно насичений любовний роман між двома героями, яким з різних причин ніколи не судилося бути разом. Основні події відбуваються у тому ж минулому, але зберігаються на сторінках записника.

Найкраще у мені (The Best of Me 2014)

Фільми схожі на «Щоденник пам'яті / The Notebook»
Фільми схожі на «Щоденник пам’яті / The Notebook»
  • IMDb – 6.7

Доусон познайомився з Амандою, коли був студентом. Вони швидко потоваришували і їхні стосунки переросли у справжнє кохання. Коли батько Аманди дізнається про любовний зв’язок своєї дочки, він намагається заплатити небажаному залицяльнику, але той відмовляється платити. За збігом обставин Доусон опиняється у в’язниці, а його стосунки з подругою розриваються. Як і “Щоденник пам’яті”, це зворушлива мелодрама з посланнями про кохання, класову нерівність, розлуку через батьківську впертість і возз’єднання через кілька років.

Клятва (The Vow 2012)

фільми
  • IMDb – 6.8

Лео та Пейдж потрапляють в автокатастрофу і дружина втрачає пам’ять. Зневірений чоловік намагається повернути дружину, розповівши їй про їхні чотири роки спільного життя. Якщо ви шукаєте фільм, схожий на “Щоденник пам’яті”, вам сподобається цей фільм. До речі, головну роль тут також грає Рейчел Мак Адамс, тому у фільму схожа головна роль і сюжет. В обох драмах герой хоче повернути пам’ять своїй дружині і хоча родичі героя проти цього союзу закохані починають шукати можливості возз’єднатися, попри те, що вони розлучені.

Дивіться також: Цікаві Фільми схожі на «Вишку» «Fall»

Прокрутка до верху