Головна сторінка >> Ванна кімната з плиткою під дерево
Ванна кімната з плиткою під дерево

Ванна кімната з плиткою під дерево

Ванна кімната з плиткою під дерево – плитка, що імітує дерево, – чудова пропозиція для ванної кімнати. Завдяки їй обставина придбає теплу, затишну атмосферу. А біла плитка для ванної кімнати та плитка, що імітує бетон, чудово поєднується з ними. Вони також можуть доповнити дизайн маленької ванної кімнати. Подивіться надихаючі композиції з плиткою, схожою на дерево.

Облаштування плиткою, що імітує дерево

Деревоподібна плитка — це рішення, яке поєднує в собі елегантний і природний вигляд деревини з довговічністю та стійкістю до вологи традиційної плитки. Завдяки цьому ми можемо запровадити – навіть у маленькій ванній кімнаті – ефект деревини за відносно низьку вартість. Зазвичай ми кладемо її на підлогу. Але цікавим рішенням буде плитка, покладена на стіну – особливо в ніші або в душовій зоні.

Цікаво  Home SPA - трохи розкоші кожен день

Ванна кімната з плиткою під дерево вписується в першу чергу в скандинавський і сільський стилі. Але такий вибір плитки підійде і для оформлення в стилі мінімалізм. Обираймо вироби в теплих відтінках деревини – завдяки їм інтер’єр стане більш приємним для ока та теплим.

Ванна кімната з плиткою під дерево

Вибір плитки під дерево

Вибираючи плитку під дерево, варто звернути увагу на кілька важливих моментів. У нашому розпорядженні різні породи деревини (у вигляді кольорів) – варто вибрати ті, які підійдуть до облаштування всієї квартири чи будинку. Стадійність у плані використовуваних матеріалів робить інтер’єр більш продуманим і елегантним.

Деревоподібна плитка буває різних розмірів і форм. Найпоширенішими є прямокутні, але також можуть бути квадрати, шестикутники, а також мозаїка, складена з менших або більших елементів. Незалежно від типу плитки, варто вибирати затірку, яка буде схожа за кольором. Завдяки цьому вона не буде кидатися в очі (цей «малюнок» деревини привертає увагу).

Цікаво  5 рішень для ванної кімнати, які варто розглянути!
ремонт

Маленька ванна кімната з плиткою під дерево

У невеликих ванних кімнатах варто зупинитися на світлих відтінках дерева, які не будуть перевантажувати невеликий простір (це може бути навіть сіра плитка під дерево, але пам’ятайте, що таке розташування буде менш затишним). Глазурована плитка відбиває світло, а матова виглядає більш природно, тобто краще відображає зовнішній вигляд дерева.

Якщо на одній стіні вашої ванної кімнати буде плитка, що імітує бетон, можна розмістити дерев’яну шафку або полиці того ж кольору, що і плитка під дерево. Готуючи дизайн ванної кімнати, не забувайте про правильне освітлення – бажано у вигляді точок на стелі, які рівномірно висвітлюють простір.

Цікаво  Ванна кімната в стилі лофт
Ванна кімната з плиткою під дерево
ремонт
Ванна кімната з плиткою під дерево
Ванна кімната з плиткою під дерево
ремонт

Дивіться також: Ванна кімната суміщена зі спальнею

Прокрутити вгору