Головна сторінка >> Ванна кімната – чорна чи біла?
Ванна кімната - чорна чи біла?

Ванна кімната – чорна чи біла?

Ванна кімната – чорна чи біла? Вибираючи правильні кольори для ванної кімнати, вам більше не доведеться думати, вибрати чорний чи білий – вибирайте обидва. Колірна гамма ванної кімнати полягає в основному у виборі правильної плитки та аксесуарів. Чому варто вибрати чорно – біле?

Ванна кімната – чорна чи біла?

Чорний і білий створюють контраст, роблячи ванну одночасно чоловічою і жіночою. Крім того, чорний і білий — це позачасова елегантність, яка добре підходить як для маленьких, так і для великих ванних кімнат. Крім того, завдяки використанню цих двох кольорів можна створити ефектні та надзвичайно сучасні графічні мотиви, які відповідають за сильний характер інтер’єру. Крім того, білий колір збільшує інтер’єр, а чорний є доповненням, яке ідеально доповнює ціле.

Цікаво  Дизайн вітальні в білому кольорі
Ванна кімната - чорна чи біла?
Ванна кімната – чорна чи біла?
ремонт
Ванна кімната – чорна чи біла?
Ванна кімната - чорна чи біла?

Маленька ванна кімната

Правильно спланувавши маленьку ванну кімнату, ви легко зможете створити місце, де розміститься все необхідне. При облаштуванні маленької ванної кімнати не варто боятися чорного кольору – достатньо правильно підібрати інші елементи, щоб створити інтер’єр, який радує око. Темна кераміка в маленькій ванній, доповнена темною плиткою і фурнітурою, вимагає достатньої кількості світла. Тільки так можна створити світлий і просторий інтер’єр. Якщо ви хочете оформити маленьку ванну кімнату в чорному кольорі, варто вибрати глянсову плитку, яка буде відбивати світло, а не поглинати його. У кожній ванній обов’язково повинно бути велике дзеркало, яке збільшить інтер’єр і додасть йому елегантності. У разі оформлення в білих тонах не потрібно приділяти так багато уваги деталям.

Цікаво  Інтер'єр кухні з лоджією

Поєднуйте біле з чорним – ванна кімната – чорна чи біла?

Поєднуючи білий з чорним, можна створити винятково різкий інтер’єр. Головну роль в даному типі інтер’єру рекомендується грати чорному. І не бійтеся, що темний, майже чорний інтер’єр – це інтер’єр для чоловіків. Темні кольори стін і підлоги є ідеальним фоном для сантехніки та декоративних аксесуарів. Якщо ви хочете зробити ставку на ще більше білих, варто поставити на підлогу шахову дошку, яка ніколи не набридне. Чорно – біла ванна кімната – це безперечно крутий інтер’єр, який можна зігріти дерев’яними елементами, наприклад, у вигляді стільниці або аксесуарів.

ремонт
Ванна кімната - чорна чи біла?
ремонт

Ніжний білий

Білий колір у багатьох асоціюється з жінками – саме вони найчастіше вибирають для оформлення інтер’єру світлі тони, що дозволяють справити враження чистоти. Білосніжка надзвичайно елегантна і класична. Завдяки великій кількості білого інтер’єра здається набагато більшим, ніж є насправді – таке рішення ідеально підійде для маленьких інтер’єрів. Пам’ятаймо, що в такому «чистому», мінімалістичному інтер’єрі всі кошики й дрібнички повинні бути сховані, щоб не порушувати ціле. Звичайно, все необхідне має бути у ванній, під рукою. Тому варто подбати про відповідні шафи і ящики.

Цікаво  Ванна кімната з плиткою під дерево
Ванна кімната - чорна чи біла?
ремонт
Ванна кімната - чорна чи біла?
ремонт
Ванна кімната - чорна чи біла?
ремонт

Дивіться також: Ванна кімната з плиткою під дерево

Прокрутка до верху