Головна сторінка >> Українські мультики для дітей та дорослих
Українські мультики

Українські мультики для дітей та дорослих

Українські мультики – на сьогоднішній день українська анімаційна індустрія досить активно розвивається, і на ринку можна знайти багато цікавих українських мультфільмів. Ось декілька з них:

Мавка. Лісова пісня (2023)

Українські мультики для дітей та дорослих
Українські мультики для дітей та дорослих

Мультик Мавка – це мультфільм про душевні пригоди порожньої лісової поверхні у 2023 році. Історія розповідає про Мавку, якій довелося пройти довгий шлях до дому й прийняти всі виклики, що стали на її шляху. Також вона дізнається про головний принцип успіху – допомогу іншим та спільноті. Лісова пісня завойовує серця глядачів своїми невинними думками і дорогоцінними порадами про те, як насолоджуються природою української землі.

23 образи Петрика П’яточкіна (2023)

мультфільми

Мультфільм загалом про Петрика П’яточкіна, українського мальовника, який живе в Україні в 2023 році. Він відкриває своє мальовництво та відкриває свою пригодницьку подорож, на якій він зустрічає 23 різні образи себе. У подорожі він досліджує багато різноманітних тем, від гуманітарних до природних, та знаходить своє місце у світі.

Цікаво  Мультфільми Дісней про собак - топ добірка

Клара та чарівний дракон (2019) – Українські мультики

Українські мультики для дітей та дорослих
Українські мультики для дітей та дорослих

Клара та чарівний дракон – це анімаційний фільм про дівчинку Клару, яка подорожує по світу з драконом у цілях знаходження її родини. Подорож Клари приведе в Україну, де вона дізнається про давні забуті таїнства її проходження. У пошуку ви зустрінете друзів та переживете багато пригод, які вимагають її від наступності та винагородження її завдань. Мультик показує де Клара досягне бажаної цілі та знайде відповіді на питання про минуле.

Викрадена принцеса: Руслан і Людмила (2018)

мультфільми

Викрадена принцеса: Руслан і Людмила – це український анімаційний мультфільм 2018 року, заснований на слов’янській байці про любов між Русланом і Людмилою. У фільмі показано, як Руслан і Людмила постійно змушують лишити один одного і протистояти злим силам. У кінці мультфільму принцеса і принц мають добратися до свого шаленого щастя.

Козаки. Навколо світу (2018)

Українські мультики для дітей та дорослих
Українські мультики для дітей та дорослих

Козаки. Навколо світу – це мультик про подорож трьох друзів – Козаків. Вони вирушають у подорож навколо світу, щоб познайомитися з історією та культурою різних країн. Зустрічаючи нових людей та розвиваючи нові місця, вони бачать багато про різні традиції та культуру. Вони відвідують різні міста та країни, в тому числі й Україну, де знають її народ, історію, а також відвідують найвідоміші місця. У своїй подорожі Козаки намагаються досягти вершини світу, щоб зробити неймовірне відкриття.

Цікаво  Цікаві мультфільми для дітей: список кращих

Микита Кожум’яка (2016) – Українські мультики

мультфільми

Мультик Микита Кожум’яка – це анімована драма для дітей, створена в 2016 році в Україні. Мультфільм демонструє подорож дитини по історичних місцях України, її пошук її історичної родини. За ходом подорожі дитина зустрічає захопливих і дивовижних людей та містить мудрість та відповіді на свої питання. Мультик у своєму творчому виконанні, дивовижні країногляди та натхнення з правдивої доброти та мудрості.

Пригоди Котигорошка та його друзів (2013)

Українські мультики для дітей та дорослих
Українські мультики для дітей та дорослих

Пригоди Котигорошка та його друзів – це відеоряд з України, випущений у 2013 році. Цей мультик про пригоди Котигорошка та його друзів. Це трохи забавні багатосерійні мультфільми, які охоплюють життя Котигорошка та його друзів у пригодницький світ. Вони подорожують по всьому світу, зустрічаються з різними людьми та починають дивні пригоди. У мультику багато різних персонажів, які допомагають Котигорошку розв’язати всі загадки.

Бабай (2014)

мультфільми

Бабай – це український анімаційний мультик 2014 року, створений командою українських аніматорів. Мультфільм розповідає про подорож двох дітей до далекої країни, де вони зустрічають дивних створінь та відчувають страшну загрозу. Фільм про надію, дружбу та віру, яка так потрібна для перемоги над злом.

Цікаво  Мультфільми 2024 року: найочікуваніші прем'єри

Ескімоска (2016) – Українські мультики

Українські мультики для дітей та дорослих
Українські мультики для дітей та дорослих

Ескімоска – це анімаційний мультфільм, який вийшов в 2016 році. Це драматична дитяча мультиплікація про головного героя, Леона, його хлопчиків і дівчаток, які живуть у маленькому селі в Україні. Вони вирішують зробити таємне подорож до міста Ескімоска, де вони шукають загадкову принцесу, що має допомогти їм прийти до кінця подорожі. Мультфільм про пригоди та дружбу, про гордість та перемогу над несправедливістю, про захоплюючі постановки та про те, як діти можуть змінити світ.

Пес Патрон (2023)

мультфільми

Пес Патрон – це український мультик, заснований на популярному українському коміксі з подібною назвою. Цей мультик про десятиріччя хлопчика, який має дружні поступки і пригодницькі думки. Він між іншими у різних скаргах. Він також працює з поліцією і допоможе їм розкривати таємниці. Також він бореться зі злочинцями і бореться за справедливість.

Це лише декілька прикладів сучасних українських мультфільмів, які зможуть зацікавити як дітей, так і дорослих.

Дивіться також: Мультфільми про птахів – ТОП 27

Прокрутка до верху