Головна сторінка >> Фільми про гангстерів та мафію – ТОП 10
Фільми про гангстерів

Фільми про гангстерів та мафію – ТОП 10

Фільми про гангстерів та мафію – культ мафії полюбився звичайним людям ще з 80-х років. У художніх фільмах показували культуру мафіозі, їхні уклади та життєві цінності. І щоб познайомитися з бандитською атмосферою, пропонуємо ознайомитися з рейтингом, де вказані цікаві фільми про гангстерів.

Серед звірів (Among the Beasts 2023)

Фільми про гангстерів та мафію
Фільми про гангстерів та мафію

Свіжий американський трилер, у якому події розвиваються навколо зникнення одного хлопця. За розслідування зникнення береться не поліція, а донька загиблого гангстера з колишнім морським піхотинцем. Їм разом належить докопатися до істини: хто зміг вкрасти дитину, а головне — навіщо? Перед головним героєм стоїть своє персональне завдання — подолати внутрішніх демонів, щоб вони не дали зійти зі шляху і відшукати зниклого.

Обличчя зі шрамом (Scarface 1983)

фільми

Фільми про мафію – це наркотики, вбивства та великі гроші. Не новий, американський фільм 1983 року – “Обличчя зі шрамом” не став винятком. У ньому йдеться про чотирьох приятелів, життя яких змінюється на краще, після знайомства з Омаром Суаресом. Незабаром із чотирьох злочинців лише один наважується «піти по головах» назустріч до кращого життя.

Цікаво  10 Фільмів з неочікуваним закінченням, які змусить вас задуматися

Тоні набуває безліч корисних знайомих, не боїться «викинути» тих, хто заважає, та «підтягнути» тих, хто може допомогти. Але в момент, коли все склалося найвдалішим чином, головного героя починають чатувати на невдачі. І, нарешті, вершиться правосуддя.

Гангстер (American Gangster 2007) – Фільми про гангстерів

Фільми про гангстерів та мафію
Фільми про гангстерів та мафію

Біографічний американський фільм 2007 року, за сюжетом якого головний герой вирішив створити свою кримінальну імперію. Дії розгортаються у 1968-1970-х роках. Френк Лукас після смерті свого господаря вирішує стати кримінальним авторитетом, створивши героїнову імперію. Шлях Лукаса дуже довгий, і шлях до успіху прокладено дорогою з трупів із кривавими річками. За підсумками на вулицях з’являється новий наркотик “Блю Менджик”, який “краще і дешевше, ніж конкурентів”.

Безперечно, історія Френка Лукаса — одна з найкращих, серед фільмів про гангстерів. Адже ґрунтується на реальних подіях, і переслідує реальну історію нью-йоркського гангстера.

Як я полюбила гангстера (How I Fell in Love with a Gangster 2022)

фільми

Нікодем Скотарчак мав усе, чого хотіли всі за часів мафії: купа грошей, велика кількість жінок легкої поведінки та наркотиків. Він буквально поставив увесь світ навколішки, але трохи пізніше від усього достатку почало рвати дах. Нікодем спробував стати на шлях істинний, відмовитися від звичного життєвого укладу, але вистачило його ненадовго. Повернувшись до своїх колишніх звичок, його спіткала нелегка смерть від рук його ворогів.

Цікаво  30 найкращих містичних детективних фільмів

Ворог держави №1: Легенда (L’Instinct de mort 2008)

Фільми про гангстерів та мафію
Фільми про гангстерів та мафію

Ця історія заснована на реальних подіях й розповідає про життя кримінального злочинця Жака Меріна. Людина, що тримала в страху всю Францію і Канаду, яку прозвали «людиною в тисячу осіб», славилася своїми грандіозними й безбаштовими операціями. На кожну свою справу Жак змінював вигляд, наносив грим й робив усе, щоб змінитись до невпізнання.

Його любили, ним захоплювалися, і він увійшов в історію як найфеєричніший злочинець за всі часи.

Постріл у порожнечу (Shot Caller 2015) – Фільми про гангстерів

фільми

Головний герой, який має кличку «Баблос», має провернути кримінальну угоду з передачею зброї мексиканським наркоторговцям. І під час фільму розкривається весь шлях головного героя від зразкового сім’янина та бухгалтера до бандита «Баблоса», який має повагу в кримінальних колах.

Меєр Ланські (Lansky 2021)

Фільми про гангстерів та мафію
Фільми про гангстерів та мафію

Ще один гангстерський біографічний фільм, де показують історію Маєра Лански. Він доручає письменнику написати книгу про себе, яка має вийти в публікацію лише після смерті кримінального авторитету. З письменником Стоуном зв’язуються ФБР, щоб дізнатися, куди Ланскі сховав свій статок у 300 мільйонів доларів. Трохи згодом все стає зрозуміло.

Цікаво  Цікаві кіна на вечір із захоплюючим сюжетом

Хрещений батько (The Godfather 1972)

фільми

Справді гангстерська класика, і фільм на віки, який відбиває життя Дона Віто Корлеоне. Він вдало видає дочку заміж, а син приходить із війни. Кримінальний авторитет розраховує передати свій кривавий бізнес синові, але той не готовий діяти за застарілими батьками. До того ж часи змінюються, як і спосіб життя. Тому на Корлеоні чинять замах.

Ескобар (Loving Pablo 2017) – Фільми про гангстерів

Фільми про гангстерів та мафію
Фільми про гангстерів та мафію

Біографічний фільм про людину, яка тримала одну з найбільших наркоімперій – Пабло Ескобарі. Фільм про період життя з 1982 до 1993 року. Ключову роль відіграє саме коханка наркобарона – Вірхінія, яка наводить ФБР на колишнього коханого, побічно позбавляючи його життя.

Славні хлопці (Goodfellas 1990)

фільми

Розповідь починається з Генрі Хілла, який завжди хотів бути гангстером. І хлопець всіляко намагався наблизитися до своєї мрії: був на побігеньках в одного з таких «гангстерів», а далі знайомився з впливовими людьми. Один із класних фільмів, де є гангстери, які дають розуміння цінностей та культури цих угруповань.

Дивіться також: 10 фільмів, які ніяк не можна пропустити у 2023

Прокрутка до верху