Головна сторінка >> Мультфільми про птахів – ТОП 27
Мультфільми про птахів

Мультфільми про птахів – ТОП 27

Мультфільми про птахів – у цей топ список ми зібрали найкращі мультфільми про птахів — перелітних та домашніх. У добірці ви знайдете як старі мультики для малюків, які люблять історії про пташок, так і сучасні кінокартини Дісней для дітей дошкільнят та їхніх батьків.

Зміст

Angry Birds у кіно (The Angry Birds Movie 2016)

Мультфільми про птахів - ТОП 27
Мультфільми про птахів – ТОП 27

На віддаленому острові мешкають райські птахи, які не вміють літати. Вони обзаводяться сім’ями та гармонійно співіснують. Вони мають великого ватажка, могутній орел, що живе високо на скелях, щоправда, його ніхто не бачив багато років. Раптом до острова причалює великий корабель, з якого виходять свинки. Пташки привітно приймають гостей, ще не знаючи, які цілі переслідують чужинці. Тільки Червоний, якого вважають місцевим ізгоєм, розуміє, що свинки небезпечні та підступні. Йому належить переконати інших і знайти однодумців боротьби з противниками.

Індики: Назад у майбутнє (Free Birds 2013)

мультики

Реджі вирощено на птахофабриці. Але тільки він розуміє, навіщо насправді тримають індиків. Щороку за багаторічною традицією головною стравою на День Подяки стає ароматна індичка. Реджі не збирається чекати сумної долі й вмовляє свого приятеля вирушити на машині часу в минуле, щоб запобігти появі традиції.

Курча Ципу (Chicken Little 2005) – Мультфільми про птахів

Мультфільми про птахів - ТОП 27
Мультфільми про птахів – ТОП 27

Курча Ципа відразу стало посміховиськом. Він злякався звичайного жолудя, взявши його за частинку неба. Лише кілька друзів повірили його словам і підтримали, інші ж постійно жартували з нього. Коли вже про це помалу почали забувати, на нього знову впало щось, і це виявився зовсім не жолудь, а справжній шматок інопланетного корабля. Прибульці хочуть захопити місто. Ципа вирішує скористатися шансом і повернути собі добре ім’я, визволивши місто та його мешканців.

Тріо в пір’ї (Little Bird’s Big Adventure 2016)

мультики

Річарда, як рідного, виховали лелеки, попри те, що він — горобець. Але взяти його з собою на південь не ризикнули, боячись, що він не впорається з тривалою подорожжю. Не погодившись із думкою батьків, Річард вирішує довести їм, що він теж лелека і вирушає в самостійну подорож до Африки. По дорозі він заводить нові знайомства, знаходячи справжніх друзів. На них чекає цікава і незабутня пригода, і ніхто не казав, що не можна скористатися транспортом для пересування на тривалі відстані.

Цікаво  Фея Дінь-Дінь - цікава добірка мультфільмів

Бунт пернатих (Birds of Paradise 2010)

Мультфільми про птахів - ТОП 27
Мультфільми про птахів – ТОП 27

Хто придумав стереотипи, які вирішують, хто має бути слабким, а хто перебуває в клітці? Хуан вважає, що здатний багато на що, попри малий розмір горобця. Він упевнений, що народжений для пригод та небезпек. Особлива зустріч із канаркою Фей ще більше переконує його в цьому. Вона втекла від життя в клітці, прагнучи свободи та незалежності. Вони зустрілися та закохалися. Хуан і Фей готові до неймовірної подорожі, повного ризику та незабутніх вражень.

Тато-мама гусак (Duck Duck Goose 2018) – Мультфільми про птахів

мультики

Гусак Пем хоч і живе у зграї, але його вважають ізгоєм. У нього егоїстичний характер і на все є своя думка, часто різна з іншими. Попереду тривалий переліт, але трапляється непередбачене, Пем відстав від клану. Запанікувавши, він отримує травму крила і змушений здійснити екстрену посадку. Приземлившись, він мало не зачепив каченят. Він знайомиться з пташенятами та дізнається, що вони абсолютно одні. Пем розуміє, що можуть загинути й у ньому прокидається відповідальність. Він бере опіку каченят на себе, і вони разом вирушають на пошуки їхніх батьків.

Славні пташки (PLOEY. You Never Fly Alone 2017)

Мультфільми про птахів - ТОП 27
Мультфільми про птахів – ТОП 27

Рижик ще зовсім пташеня, але вже натрапив на труднощі. Він відстав від зграї й не знає, як дістатися до півдня. Порятунок та надію він знаходить у Гайроні. Він давно живе один і має поганий характер, але щось спалахнуло в нього всередині після знайомства з наївним Рижиком. Він погоджується допомогти йому дістатися Райської долини, попри небезпеки, які можуть чекати їх у дорозі.

Пінгвіня Пороро. Світ динозаврів (The Little Penguin Pororo’s Dinosaur Island Adventure 2017)

мультики

Пороро, попри юний вік, дуже сміливий та відважний. Коли неподалік зазнав аварії незвичайний корабель, він без роздумів вирушає на його дослідження. Він знаходить маленького динозавра, який ділиться із ним сумною історією. Його острів захопив лиходій, який прагне підкорити собі всіх динозаврів. Пороро не може залишатися в сторон і разом з друзями відправляється в небезпечну пригоду.

Махни крилом (Yellowbird 2014) – Мультфільми про птахів

Мультфільми про птахів - ТОП 27
Мультфільми про птахів – ТОП 27

Даріус – досвідчений ватажок зграї. Він єдиний, хто знає, як долетіти до півдня. Незадовго до перельоту на нього нападе кіт, серйозно поранивши птицю. Поблизу виявляється Чижик, ще зовсім молодий і недосвідчений. Але саме йому Даріус розповідає, як дістатися тепла і передає кермо влади в зграї. Чижику доведеться завоювати довіру птахів і старанно тренуватися, щоб зуміти долетіти, адже цей переліт перший у його житті.

Втеча з курника (Chicken Run 2000)

мультики

Джинджер одна з багатьох інших курей-несучок на фермі. Їхнє завдання лише нести яйця, і коли кладка стає не щоденною, злісна фермерка забирає курку і більше її ніхто не бачить. Джинджер весь час намагається втекти, але щоразу її ловлять і повертають у курник, не забувши перед цим покарати норовисту. Якось у їхній курник приземлився півень. А це означає, що вони здатні літати та з’явився шанс на порятунок. Пора розпочинати тренування та здійснення хитромудрого плану.

Пісочник (Piper 2016)

Мультфільми про птахів - ТОП 27
Мультфільми про птахів – ТОП 27

Пташеня пісочника лише починало пізнавати навколишній світ і дізнаватися про всі премудрості добування їжі, як з ним трапилася неприємна історія. Він не встиг вчасно відбігти від хвилі, що насувається, і повністю промок. Тепер він наляканий і навідріз відмовляється виходити з гнізда. Але щоб вижити, йому доведеться подолати свої страхи й знову вийти на берег.

Цікаво  Цікаві мультфільми - найкраща добірка мультиків

Ріо (Rio 2011) – Мультфільми про птахів

мультики

Ще в дитинстві пташеня викрали контрабандисти, але втратили його дорогою. Він знайшов будинок, коли його знайшла Сандра. Довгі роки він проживав у комфорті та затишку. Поки до його господині не з’явився друг, запевняючи, що Голубчик — останній представник свого роду чоловічого роду. Його необхідно з’єднати з самкою, що залишилася, для продовження роду. Так починаються неймовірні пригоди папуги, що звикли до комфорту, з Канади прямо до Бразилії.

Вуді Вудпекер (Woody Woodpecker 2017)

Мультфільми про птахів - ТОП 27
Мультфільми про птахів – ТОП 27

Дятел Вуді обладнав собі чудове дупло в дереві. Але незабаром він дізнається, що його будинок можуть вирубати. Він не згоден втрачати насиджене місце та вирішує захищати свою оселю до кінця. Йому належить вступити у справжній бій з адвокатом, який має намір облаштуватись по сусідству з ним.

Звичайне шоу: Фільм (Regular Show: The Movie 2015)

мультики

Рігбі та Мордекай — найкращі друзі та однокласники. Вони цікавляться наукою та вирішують побудувати машину часу. Але наслідки виявились жахливими й загрожують неприємностями для всього світу. Вони відкрили портал у майбутнє і тепер це загрожує всесвітньою катастрофою. Звинувачуючи друг друга, друзі ризикують втратити дружбу, але лише об’єднавшись, вони можуть повернути все на свої місця.

Робін (Robin Robin 2021) – Мультфільми про птахів

Мультфільми про птахів - ТОП 27
Мультфільми про птахів – ТОП 27

У дитинстві Робін випав із гнізда. Йому пощастило, його підібрали миші та виростили, як свою дитину. Але згодом Робіна починає цікавити, чому він не схожий на рідню. Щоб докопатися до істини й знайти відповіді на запитання, він вирішує залишити рідну домівку і вирушити в подорож, яка, як сподівається наш герой, допоможе зрозуміти свою суть.

Перната банда (Americano 2013)

мультики

Сім’ї Куко належить цирку. Якось до них навідуються бандити та погрожують усе відібрати. Щоб урятувати сімейну справу, Куко вирішує вирушити до Голлівуду, адже саме там живе Ель Американо — справжній герой, який доводить свою міць з екрана телевізора. Попереду далекий шлях, і, можливо, папуга зрозуміє, що часом герой може ховатись усередині нас самих.

Веліант: Пернатий спецпідрозділ (Valiant 2005)

Мультфільми про птахів - ТОП 27
Мультфільми про птахів – ТОП 27

Часи торкаються не тільки людей, а й птахів. Голубиний загін навчений доставляти важливі повідомлення, не звертаючи уваги. Але кожен виліт небезпечний: невідомо, де ворог може чатувати. Веліант ще молодий, але дуже рішучий. Він мріє вступити до Королівського голубиного управління. Нове завдання отримано і вибір бути виконавцем випав йому. Це чудовий шанс довести свій професіоналізм. Тепер все залежить від швидкості та уважності Веліанта. Він має доставити цінну інформацію, яка може змінити перебіг війни.

Легенди нічних сторожів (Legend of the Guardians: The Owls of Ga’Hoole 2010) – Мультфільми про птахів

мультики

Світ належить совам. Є міста, правителі та підлеглі, простий народ та сторожа. Серед них є добрі представники, які стоять на стороні справедливості, але є й ті, хто перейшов на бік зла, мріючи здобути владу та поневолити незгодних. Королівству Тіто загрожує небезпека. Якщо воно програє, весь світ порине в хаос від деспотичного правління їхніх ворогів.

Пінгвіни Мадагаскару (Penguins of Madagascar 2014)

Мультфільми про птахів - ТОП 27
Мультфільми про птахів – ТОП 27

Відважним шпигунам, які встигли себе зарекомендувати як професіоналів своєї справи, належить знову вступити в бій з ворогом. Цього разу пінгвінам необхідно поставити на місце зловмисника, який мріє знищити світ. Восьминіг Октавіус – злісний і хитрий, але він ще не знає, що в протистояння з ним вступлять найкращі.

Цікаво  Мультфільми про Барбі: список підряд

Пінгвіненок Пороро. Новорічні пригоди (Pororo, the Snow Fairy Village Adventure 2014)

мультики

Пороро живе у невеликому селі, оточеному снігами та льодовиками. Може здатися, що жити вдалині від усіх нудно, але допитливий і відважний пінгвін не погодиться з такою думкою. Щодня він з друзями знаходить пригоди й пізнає нове та незвідане. Адже саме дружба здатна відкрити справжні чудеса.

Роби ноги (Happy Feet 2006) – Мультфільми про птахів

Мультфільми про птахів - ТОП 27
Мультфільми про птахів – ТОП 27

Імператорські пінгвіни вибирають собі пару співів. У Норми та Мемфіса народився первісток. Як і заведено, вони віддають його до музичної школи, щоб розвинути навички прекрасного звучання, за допомогою якого він у майбутньому зможе знайти пару. Але виявилося, що Мамбла абсолютно не має ні голосу, ні слуху. Замість співу він може лише відбивати чечітку. Батьки намагаються заборонити йому незрозуміле захоплення, але щоразу лапи наче самі починають відстукувати ритм.

Мінлива хмарність (Partly Cloudy 2009)

мультики

Хмари створюють як людських дітей, а й усіх тварин представників. Практично у всіх виходять милі створіння, але є одна хмарка, у якої дитинчата виходять незвичайні, і часом навіть небезпечні. До кожної хмари приставлена лелека, яка доставляє дітей до їхніх батьків. І якщо всі легко справляються зі своїми обов’язками, то лелеці незвичайної хмари треба постаратися, щоб донести цінний вантаж за місцем призначення.

Про пташок (For the Birds 2000) – Мультфільми про птахів

Мультфільми про птахів - ТОП 27
Мультфільми про птахів – ТОП 27

Іноді деякі не замислюються про наслідки гніву та агресії. Так і сталося зі зграєю птахів, що сидять на дроті. Вічно всім незадоволені, вони не захотіли познайомитися з незвичайним великим птахом. Вони вважали за краще посміятися над її зовнішністю. Втім, анітрохи не образившись, птах вирішує зробити ще одну спробу потоваришувати з буркунами.

Даффі Дак: Фантастичний острів (Daffy Duck’s Movie: Fantastic Island 1983)

мультики

Вірні та веселі друзі Даффі Дак й Спіді Гонзалес після чергової пригоди опинилися на безлюдному острові. Досліджуючи порожні землі, вони знаходять колодязь. Яке ж було їхнє здивування, коли вони зрозуміли, що він може виконувати бажання. У Даффі в голові відразу з’являється план, який може принести їм нечувані скарби.

Лелеки (Storks 2016)

Мультфільми про птахів - ТОП 27
Мультфільми про птахів – ТОП 27

Лелеки давно не займаються дітьми особисто. Наразі вони працюють кур’єрами в інтернет-магазині. Джуніор – відповідальний працівник. Щоб привернути увагу боса та отримати підвищення, він вирішує зняти рекламний ролик. За його задумом, це має підвищити репутацію магазину. Але під час знімання відбувається ламання автомата з виготовлення дітей і в результаті немовлят стає на одного більше. Джуніор належить згадати інстинкти й самому доставити дитину, поки шеф не дізнався про помилку.

Качині історії: Заповітна лампа (DuckTales the Movie: Treasure of the Lost Lamp 1990)

мультики

Дізнавшись про неймовірні скарби, жадібний Скрудж Мак Дак вирішує вирушити на їхні пошуки. Разом із ним вирушають вірні друзі. На них чекають неймовірні пригоди, адже вони мають перетнути пустелю, осідлати верблюдів і не потрапити в мережі злісного мага Мерлока. Але ніхто з них навіть не припускав, що вони відшукають справді унікальний артефакт — чарівну лампу з джином.

Лови хвилю! (Surf’s Up 2007) – Мультфільми про птахів

Мультфільми про птахів - ТОП 27
Мультфільми про птахів – ТОП 27

Пінгвіни — не тільки вмілі пірначі та плавці, вони ще й чудові серфінгісти. Щороку вони проводять важливе змагання — чемпіонат світу з серфінгу Пінгвін, де найкращі можуть показати свої здібності, здобути важливий титул і визнання глядачів. За допомогою змагання Коді, з якого постійно глузують, вирішує довести всім, хто не вірив у нього, що він може стати переможцем.

Дивіться також: Мультфільми Дісней про собак – топ добірка

Прокрутити вгору