Головна сторінка >> Льодовиковий період: усі мультфільми підряд
Льодовиковий період

Льодовиковий період: усі мультфільми підряд

Льодовиковий період – перед вами мультфільми із франшизи Льодовиковий період: всі частини підряд. Ви дізнаєтеся, скільки серій всього і в якій вони хронології – топ-список.

Льодовиковий період (Ice Age 2002)

Льодовиковий період

На планеті понад десять тисяч років тому настав льодовиковий період, який змусив усіх мешканців півночі, у тому числі трьох друзів, перебратися на південь. Тепер останній мамонт, шаблезубий тигр і смішний лінивець повинні об’єднати зусилля, щоб врятуватися від катаклізму, що насувається.

Цікаво  Мультфільми та мультсеріали про мишей та щурів

Втрачений горіх (Gone Nutty 2002)

мультики

У центрі сюжету історія смішної білочки з шаленими очима, яка ганяється крижаною пусткою за живильними горіхами. Вона готова зірватися з урвища, аби встигнути перехопити ласий шматочок і забрати його. Білка-летяга вміє плавно та неквапливо планувати на землю.

Льодовиковий період 2: Глобальне потепління (Ice Age: The Meltdown 2006)

Льодовиковий період

Льодовиковий період завершився епохою глобального потепління. Нерозлучна трійця найкращих друзів знову вирушає на пошуки рятівної місцевості. Мамонту, шаблезубому тигру і лінивцю знову доведеться пережити безліч дивовижних пригод. А на когось із них навіть чекає кохання.

Не час для горіхів (No Time for Nuts 2006)

мультики

Білка-летяга знову ганяється за смачними жолуді по всій ділянці суші. І ось якось вона випадково натрапила на машину часу, включила її й ненароком відправила найбільший горіх у минуле на тисячі років. Тепер їй належить вирушити туди, де царюють вічні льоди й блукають небачені створіння.

Сід, інструкція з виживання (Surviving Sid 2008) – Льодовиковий період

Льодовиковий період

Сід — найкумедніший і неквапливий лінивець на світі, якому одного разу довірили доглянути пустотливих і невгамовних малюків. Тепер він повинен бути не тільки зразковою нянькою для групи дитинчат, але і намагатися встежити одночасно за безліччю дітлахів. І тут розпочинається цікаве.

Цікаво  Мультфільми про Барбі: список підряд

Льодовиковий період 3: Ера динозаврів (Ice Age: Dawn of the Dinosaurs 2009)

мультики

Манфред і Еллі, кумедне сімейство мамонтів, чекають появи на світ свого першого дитинча. А їхні друзі, надивившись на тихе сімейне щастя та взаємне кохання, теж бажають якнайшвидше знайти своїх других половинок. І з цією метою вирушають у далеку дорогу, сповнену несподіваних пригод.

Льодовиковий період: Гігантське Різдво (Ice Age: A Mammoth Christmas 2011)

Льодовиковий період

Якось незграбний Сід зруйнував різдвяну скелю і тому терміново полетів на Північний полюс до Санта-Клауса, щоб просити вибачення. Лінивець хотів виправити ситуацію, але вийшло лише гірше. Тепер на допомогу невдачливому персонажу приєднуються його найкращі друзі, які готові до пригод.

Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф (Ice Age: Continental Drift 2012)

мультики

Сім років минуло з моменту останньої пригоди: головні герої давно живуть у мирі та злагоді. Вони не підозрюють, що незабаром станеться великий дрейф континентів, який призведе до неймовірних змін. Друзі змушені на айсбергові залишити ареал проживання та рушити до південних країн.

Космічна Скратастрофа (Cosmic Scrat-tastrophe 2015)

Льодовиковий період

Ця кумедна короткометражна стрічка оповідає про космічну подорож невгамовної білки Скрата. Задля досягнення мрії він вирушив на замерзлій летючій тарілці підкорювати безмежні галактичні простори. Зрозуміло, щоб знайти найбільший і найсмачніший жолудь у світі.

Цікаво  Мультики про драконів - ТОП 27

Льодовиковий період: Зіткнення неминуче (Ice Age 5: Collision Course 2016)

мультики

Через свою невгамовну жадібність білка Скрат катапультувався прямо в космос, викликавши тим самим незворотні зміни в природі земної кулі. Події починають розвиватися з шаленою швидкістю і нерозлучним друзям знову доводиться залишити колишній будинок, щоб опинитися в новому місці.

Льодовиковий період: Погоня за яйцями (Ice Age: The Great Egg-Scapade 2016)

Льодовиковий період

Сід вирішує організувати невелику підприємницьку справу з висиджування яєць: спочатку все йде цілком успішно, але потім один злодюга-кролик на прізвисько Сквінт вирішує, що йому потрібніше. І зникає з майбутніми дитинчатами Менні у невідомому напрямку. Друзі кидаються за піратом.

Льодовиковий період: Пригоди Бака (The Ice Age Adventures of Buck Wild 2022)

мультики

Бак – сміливий і відважний одноокий тхір, що вирішив вирушити в далеку подорож чужими краями: побачити світ і випробувати нові, неймовірні відчуття. Разом із ним на пошуки незвіданих місць збираються також невгамовні двоюрідні брати — Креш та Едді. Вони — опосуми й знаються на розвагах.

Дивіться також: Найкращі мультики про піратів – ТОП 28

Прокрутка до верху