Головна сторінка >> Турецькі серіали, які варто подивитися
Турецькі серіали

Турецькі серіали, які варто подивитися

Турецькі серіали. Перед вами топ список, куди потрапили всі нові й найкращі турецькі серіали 2022 року. Популярні та цікаві прем’єри новинки з озвучкою та з високим рейтингом.

Зміст

Втеча (Kaçış 2022)

Турецькі серіали
Турецькі серіали

Військові журналісти Зейнеп та Мехмет змушені постійно ризикувати життям. У них завжди чудові ексклюзивні, а головне правдиві репортажі, що відображають всі жахи бойових дій. Головні герої вирушають за черговою сенсацією до Курдистану. Кореспонденти бажають самостійно розібратися, що насправді тут відбувається та донести до глядачів. Перетинаючи кордон, вся знімальна група, крім Мехмета, потрапляє в полон. Хлопцю доведеться забути про репортаж і вигадати план порятунку друзів.

Зупинка (Duran 2022)

фільми

Троє друзів найбільше бажають переїхати з рідного району, який вважається одним з жебраків у передмісті Туреччини. Кожен із них вибирає власний шлях. Мустафа намагається стати частиною великої кримінальної структури, Джелал стати популярним реп-виконавцем, а Дуран мріє про успішну кар’єру боксера. Напередодні турніру, в якому один із друзів мріє здобути перемогу, відбувається неймовірне. Внучка тренера повертається з Німеччини із краденим діамантом. Ця подія змушує друзів тимчасово забути про власні плани та спрямувати всі зусилля на допомогу Хаккі та Аслі.

Три сестри (Üç Kiz Kardes 2022) – Турецькі серіали

Турецькі серіали
Турецькі серіали

Дерья, Тюркан та Денюш виросли у щасливій родині. Батьки шалено любили своїх дівчаток, оточували турботою і намагалися захистити від неприємностей. Сестри й не припускали, що за парканом їхнього величезного котеджу не все так добре і райдужно, як уявлялося. Наївні дівчата, щойно потрапили в реальність, зіткнулися з підлістю, зрадою та жорстокістю. Подолати всі труднощі їм допомагають світлі спогади про щасливе дитинство та підтримка один одного.

Почуй мене (Duy Beni 2022)

фільми

Екім і Лейла дружать із самого дитинства. Одна з них мріє потрапити до елітної школи, а інша насолоджується тим, що має. Дівчатам доведеться пройти непросту перешкоду. Лейлу збиває автомобіль, а її приятелька впевнена, що в аварії причетні учні академії Догру. Директор дає здібним молодим людям із бідного району стати новими студентами. Еким клянеться відшукати злочинця, але незабаром розуміє, що закохалася в нього.

Цікаво  Найкращі турецькі серіали - ТОП 15

Ти полюбиш (Seversin 2022)

Турецькі серіали
Турецькі серіали

Успішний молодий актор вирішує зайнятися власним проєктом. Раптом він провалюється, а Толга опиняється у невигідному становищі. Повернути собі славу хлопець може знявшись у новому літньому серіалі. Його напарницею стає звичайна дівчина Асья, яка випадково опинилася на знімальному майданчику. Спочатку актори, які ненавидять один одного, починають закохуватися.

Підводний човен Yakamoz S-245 (Yakamoz S-245 2022) – Турецькі серіали

фільми 6

Людство на межі масштабної катастрофи. Молодий біолог виявляється на підводному човні, який залишається єдиним надійним укриттям. Разом з членами екіпажу вчений намагається запобігти апокаліпсису, але подробиці, що відкрилися, змушують їх подивитися на те, що відбувається, з іншого боку.

Час любити (Sevmek Zamani 2022)

Турецькі серіали
Турецькі серіали

Зустріч головних красунь і привабливого Каани відбулася на поромі. Молоді люди з першого погляду відчули потяг. Романтичні стосунки закоханих стрімко розвиваються. Фірузі щаслива, але вона навіть припустити не може, що коханий зовсім не той, за кого себе видає.

Інше життя (Another Self 2022)

фільми 8

У житті трьох подруг було багато неймовірних пригод, бід, горя та радості. Пройти випробування дівчатам допомогли міцна дружба та вірність. Здавалося б, усі негаразди залишились у минулому і життя подруг налагодилося. Кожна з них вдало вийшла заміж та відчула щастя материнства. Ніхто з подруг не здогадується, що доля приготувала нове серйозне випробування.

Самотній вовк (Dangerous 2022) – Турецькі серіали

Турецькі серіали
Турецькі серіали

Мати та батько Йігіта загинули від рук злочинців. Вони хотіли позбутися і хлопчика, скинули його зі скелі. Поранену дитину підібрав вовк і приніс Давуту Бахадиру. Так Йігіта став приймальним сином легендарного борця з рухом Голіафа. Тепер його ім’я Алтай, і він із командою відданих друзів продовжує справи названого батька.

Красивіше, ніж ти (Senden Daha Güzel 2022)

фільми 10

Емір – знаменитий пластичний хірург у Туреччині. На прохання давнього партнера він їде до Газіантепу і знайомиться з Ефсун. Вона — чудовий лікар, який працює у простому селі. Молода людина вмовляє вирушити на зустріч із її матір’ю, говорячи, що та перебуває при смерті. Незабаром Ефсун розуміє, що довірилася не тій людині. Жінка, яка зникла багато років тому, намагається налагодити стосунки з дочкою і навіть готова передати їй власну клініку.

Пильний комір (Tozluyaka 2022)

Турецькі серіали
Турецькі серіали

Студентське життя, сповнене романтики та надій, скоро залишиться в минулому. Головні герої навчаються на останньому курсі коледжу та готуються вступити у доросле життя. Найбільше хлопців хвилюють майбутні іспити, але вони навіть не здогадуються, що все це дрібниці порівняно з труднощами, які чекають попереду.

Північ у готелі Пера Палас (Midnight at the Pera Palace 2022) – Турецькі серіали

фільми 12

Молодій журналістці замовили низку статей про найкращі готелі Стамбула. Есра приїжджає до «Пера Паласу», який славиться своєю неймовірною історією. Пошуки цікавих матеріалів заводять журналістку в дальній кут коридору, де вона виявляє ледь помітні двері. Відкривши її, дівчина потрапляє в минуле, де на Есру чекають дивовижні пригоди.

Я сховав тебе у своєму серці (Seni Kalbime Sakladım 2022)

Турецькі серіали
Турецькі серіали

Мерт має лише гарну зовнішність, а ось Зейнеп попри молодість вже цілком самодостатня і успішна. Випадкова зустріч головних героїв стала для пари доленосною. Статус, матеріальне становище що неспроможні змусити закоханих відмовитися друг від друга, але шляху до щастя виникають нові труднощі, про які молоді навіть не здогадуються.

Шлях кохання: Хаджі Байрамі Велі (Askin Yolculugu Haci Bayram Veli 2022)

фільми 14

Завдяки неймовірному розуму та мудрості, він став легендарною особистістю в історії та літературі. Неймовірний життєвий шлях Нуман бін Ахмеда бін Махмуда, більш відомого як Хаджі Байрам-і Велі, розпочався у 1352 році. Хлопчик з’явився на світ звичайним, але вже через кілька років батьки зрозуміли, що йому призначено змінити світ.

Цікаво  Що подивитися на Apple TV+: 12 найкращих серіалів

Якщо чоловік любить (Erkek Severse 2022) – Турецькі серіали

Турецькі серіали
Турецькі серіали

Зейнеп опинилася у складному становищі. Тільки-но вона пережила розлучення, як почалися труднощі на роботі, що призвели до проблем матеріальних. Нещасній жінці здається, що життя закінчилося, але зненацька на її шляху з’являється молодий заможний чоловік. Зейнеп намагається привернути його увагу, але виявляється не тільки вона мріє про Кенані.

Мрії та життя (Hayaller Ve Hayatlar 2022)

фільми 16

Дружба чотирьох подруг зародилася у ранньому дитинстві. Йдуть роки, але Гюнеш, Діджле, Меліки та Сетенай так і залишаються найкращими подругами. Вони діляться мріями, будують плани, але настає день, коли дівчата розуміють, що їхні мрії далекі від реальності. Батьки Сетенай збираються віддати доньку заміж насильно. Подруги не можуть залишити її в біді, і намагаються зробити все можливе, щоб весілля не відбулося.

Моя дорога мама (Canım Annem 2022)

Турецькі серіали
Турецькі серіали

Мурат одружився з Джемре всупереч матері. Попри те, що свекруха так і не прийняла невістку, подружжя живе щасливо. Незабаром у закоханих народжується донька, але перші хвилини радості затьмарює діагноз лікарів. Виявляється, мала з’явилася на світ з вадою серця. Батьки намагаються оберігати Зейнеп від хвилювань, але в сім’ї трапляється нещастя, яке приховати просто неможливо.

Батько (Baba 2022) – Турецькі серіали

фільми 18

Пройшло багато років, як Емін Саруханли посварився з рідним братом. Жорстокий, норовливий глава сімейства навіть не підозрював, що Мехмет трагічно загинув. Дізнав Емін про смерть брата від нотаріуса, який разом зі скорботною новиною повідомив йому і про багатомільйонну спадщину. Емін не хоче приймати від Мехмет нічого, але обставини змушують його це зробити. Велика родина Саруханля вирушає до Стамбула, і не припускаючи, які важкі випробування на них чекають у столиці.

Мій син (Oğlum 2022)

Турецькі серіали
Турецькі серіали

Дитячий психотерапевт зіштовхувалася у своїй практиці з різними випадками, але її нові пацієнти зовсім не схожі на попередні. У клініку до Демента надходять два хлопчики. Попри різницю у віці, соціальний статус, хлопці досить швидко потоваришували. Тільки ось у їхньому випадку дружба не пішла на користь, і психотерапевту доведеться сильно постаратися, щоб урятувати героїв від фатальної помилки.

Міський лікар (Kasaba Doktoru 2022)

фільми 20

Талановитий молодий хірург прийшов до лікарні нещодавно, але за короткий проміжок часу Кемаль врятував чимало життів. Добрий, уважний професіонал завоював кохання не лише вдячних пацієнтів, а й колег. Він завжди готовий вислухати, дати пораду та знайти потрібні слова, які заспокоять.

Шкільна дошка (Kara Tahta 2022) – Турецькі серіали

Турецькі серіали
Турецькі серіали

Психологічна травма, отримана у дитинстві, заважає Атласу жити нормальним повноцінним життям. Молодий учитель вирішив піти всупереч страхам і повернувся до рідного міста. Він навіть не уявляє, що незабаром похмуре існування зміниться яскравим, насиченим життям, у якому чільне місце займе любов.

Політ птиці (Kuş Uçuşu 2022)

фільми 22

Складнощі у відносинах батьків та дітей протягом століть так і залишаються однією з проблем поколінь. Юна Асла не бажає слухати настанови матері та батька. Дівчина впевнена, ставши самостійною, вона зможе швидко досягти всього, чого забажає. Батьки намагаються довести доньці, що дорослий світ сповнений небезпек та зради, але Асла не звертає уваги на слова. Через деякий час дівчина розуміє, як старші мали рацію, але виправити помилки вже неможливо.

Цікаво  15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

Дитина – таємниця матері (Annenin Sirridir Çocuk 2022)

Турецькі серіали
Турецькі серіали

Мерьем ніколи не бачила батька. Хоча дівчину виховувала одна мати, Дефне оточила дівчинку увагою та ласкою та змогла забезпечити гідне майбутнє. Дочка зросла, стосунки з матір’ю у них досить складні. Дефне намагається налагодити зв’язок із дочкою, але таємниці минулого ще більше віддаляють матір та дочку.

Ершан Кунері (The Life and Movies of Erşan Kuneri 2022) – Турецькі серіали

фільми 24

Успішна кар’єра режисера, слава та успіх вже давно не радують Кунері. Він мріє працювати в іншому жанрі, зняти серйозний фільм, але всі ніші вже зайняті. Кунери не впадає у відчай і продовжує вперто йти до мети. Він сподівається, що успіх усміхнеться і йому вдасться зняти шедевр, який прославить його ім’я у світовому кінематографі.

Насправді ви вільні (Aslinda Özgürsün 2022)

Турецькі серіали
Турецькі серіали

Жінок середнього віку пов’язують довгі роки дружби. Бельгін присвятила себе сім’ї, а поки подруга виховувала дітей та оточувала увагою чоловіка, Берна займалася кар’єрою. Подругам виповнилося по 40 років, але жодна з них не задоволена життям. Бельгін шкодує про кар’єру, що не відбулася, а ось Берна навпаки — страждає через відсутність сім’ї. Роздуми призводять головних героїнь до думки повністю змінити життя.

Слухняні (Uysallar 2022)

фільми 26

Октай Уйсад щасливий подвійно. Він не лише успішний архітектор, а й щасливий сім’янин. Збоку може здатися, що Октай цілком задоволений тим, що має, але сам чоловік думає інакше. Архітектору не вистачає натхнення, а шукати його вирішив в обіймах коханки. Швидколітній роман затягнувся, Октай уникає дружини і дітей. Він ще не знає, що мине трохи часу і він дуже пошкодує про зраду. Але чи зможе він заслужити на прощення і повернути колишнє щастя?

Добро (İyilik 2022) – Турецькі серіали

Турецькі серіали
Турецькі серіали

Головні герої мають ідеальну сім’ю. Несліхан і Мурат обожнюють одне одного, у будинку вони панує гармонія. Щастя подружжя доповнюють двоє чарівних дітей. Здавалося б, нічого не може порушити безтурботне життя подружжя. У Несліхану з’являється нова подруга. Жінка навіть не здогадується, що разом із нею до її будинку прийде біда.

Посміхнися своїй долі (Gülümse Kaderine 2022)

фільми 28

Доля звела Еду та Ярен у дитячому будинку. Сироти досить швидко потоваришували, а пізніше стали вважати один одного сестрами. Настав час покинути стіни дитячого будинку. У кожної дівчини свої плани, і вони досить несхожі. Ні Ярен, ні Еда не хочуть розлучатися, але й міняти цілі також не готові. Чи зможуть вони у такій складній ситуації зробити правильний вибір та зберегти дружбу?

До останнього подиху (Son Nefesime Kadar 2022)

Турецькі серіали
Турецькі серіали

Все життя Катрін служить у поліції. Офіцер намагається достойно виконувати обов’язки. Катрін допомагає та захищає людей, а уберегти рідну дочку вона не змогла. Її дівчинка стала жертвою ґвалтівника, а потім наклала на себе руки. Тепер Катрін намагається поєднувати службу, виховання онука та пошук винуватців загибелі доньки.

Суддя (Hakim 2022) – Турецькі серіали

Омер відомий усім як чесний та справедливий суддя. Його доля бездоганна, але чи залишиться вона такою й надалі? Син судді порушує закон. Перед батьком стоїть складний вибір: чи залишатися чистим перед законом, чи допомогти дитині уникнути покарання? На роздуми в Омера часу дуже мало, адже у неприємностях сина замішана мафія.

Дивіться також: 7 найкращих турецьких серіалів 2022 року!

Приємного перегляду!

Прокрутити вгору