Головна сторінка >> 7 найкращих турецьких серіалів 2022 року!
7 найкращих турецьких серіалів

7 найкращих турецьких серіалів 2022 року!

7 найкращих турецьких серіалів – як завжди турецький кінематограф радує шанувальників великою кількістю нових проєктів. Спеціально для вас найцікавіші та найпопулярніші серіали, що вийшли у 2022 році, які подивитися варто обов’язково.

1. «Три сестри»

7 найкращих турецьких серіалів 1
Найкращі турецькі серіали

Трансляція нової картини розпочалася 22 лютого. З виходом кожного нового епізоду аудиторія проєкту стрімко зростала. Адаптація книги Іджлаль Айдин, яка розповідає про непросту долю трьох сестер, підкорила світ. А вже незабаром глядачі зможуть побачити продовження історії.

Цікаво  ТОП-5 найкращих гостросюжетних серіалів, які захоплюють з першої серії!

2. “Ти полюбиш”

серіали 2
Найкращі турецькі серіали

Романтична історія знайомства успішного актора та його новоспеченої напарниці чимось схожа на типову казку про Попелюшку, щоправда, зі своїм турецьким колоритом. Гарні актори, легкий сюжет та цікава історія – це те, що характеризує цей серіал найкраще.

3. «Красивіше, ніж ти» – 7 найкращих турецьких серіалів

7 найкращих турецьких серіалів 3
Найкращі турецькі серіали

У цьому проєкті й любовні інтриги, і колишні дружини, і проблеми батьків та дітей, і кар’єрні хитрощі. Сюжет дуже захоплюючий та непередбачуваний. Звичайно, не обійшлося і без вельми привабливих головних героїв. До речі, саме цей серіал став найкращим літником турдизі цього року.

4. «Цвинтар»

серіали 4
Найкращі турецькі серіали

Це ідеальний серіал для тих, кому набридли ванільні проєкти Туреччини. Події розповідають про непросте життя жінки-детектива, яка береться за розслідування цілого ланцюжка звірячих убивств молодих жінок. Але в гонитві за правосуддям вона сама ледь не перетворюється на злочинця.

Цікаво  Венздей 2 дата виходу та сюжет 2 сезону!

5. “Політ птиці” – 7 найкращих турецьких серіалів

7 найкращих турецьких серіалів 5
Найкращі турецькі серіали

Саме цей проєкт очолював список найочікуваніших прем’єр 2022 року. Довгоочікуване возз’єднання Бірдже Акалай та Ібрагім Челікколя відбулося! У центрі сюжету Лале – ведуча новин, яка опиняється між чоловіком та колишнім коханим. До того ж нова співробітниця компанії всіма силами намагається зайняти місце цієї жінки.

6. «Підводний човен Yakamoz S-245»

серіали 6
Найкращі турецькі серіали

Фантастичний бойовик вийшов на екрани 20 квітня 2022 року. Новий проект Киванча Татлитуг розповідає глядачам історію порятунку світу звичайним дайвером, який за сумісництвом є біологом. Після того, як сонячні промені стали смертельно небезпечними для людей, Арман разом із командою вчених виявляється на підводному човні. Саме тут і маємо знайти порятунок для всього людства.

Цікаво  Фантастичні серіали Нетфлікс - ТОП 20

7. «Почуй мене» – 7 найкращих турецьких серіалів

7 найкращих турецьких серіалів 7
Найкращі турецькі серіали

Творці серіалу зважилися на відчайдушний крок – традиційно влітку в Туреччині показують ненав’язливі мелодрами, що ніяк не захоплюють, з елементами драм. Однак саме цей проєкт настільки сподобався глядачам, що став найбільш обговорюваним у соціальних мережах. Події в картині оповідають про дружбу, ворожнечу та стосунки учнів старших класів, серед яких прихований небезпечний убивця.

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху