Головна сторінка >> 10 цікавих серіалів Netflix які варто подивитися!
10 цікавих серіалів Netflix

10 цікавих серіалів Netflix які варто подивитися!

10 цікавих серіалів Netflix. Тут кожен знайде щось для себе. Подивіться, які кращі фільми на Netflix. Цього місяця не бракує нових серіалів, а також продовження популярних серіалів.

Венздей

10 цікавих серіалів Netflix

Ознайомтеся з Уенсдей Аддамс, яка відвідує Академію Nevermore. Дівчина намагається за всяку ціну контролювати сили, які вона щойно відкрила. Крім того, вона веде власне розслідування щодо її батьків. Що сталося 25 років тому? Звичайно, це спін офф «Сімейки Аддамс» із Дженною Ортегою у головній ролі.

1899

фільми 2
10 цікавих серіалів Netflix які варто подивитися!

Від авторів Dark виник ще один шедевр, кінцівку якого можна інтерпретувати мільйоном різних методів. Дія відбувається у 1899 році, на пароплаві з емігрантами. Під час подорожі відбувається незвичайне відкриття, яке перетворює подорож пасажирів на боротьбу за виживання.

Цікаво  Турецькі серіали ТОП 10 - цікава добірка на вечір

Щенячий патруль – 10 цікавих серіалів Netflix

10 цікавих серіалів Netflix 3

Ви ніколи не знаєте, де і коли з’явиться «Щенячий патруль», оскільки анімація знову повертається до топу 10 цікавих фільмів Netflix. Це кілька сезонів веселого мультфільму для найменших, у якому головні герої – собаки. Точніше, космособаки з надздібностями й учні ними користуватися. Серіал нарешті дістався Нетфлікс.

Щенячий патруль може особливо сподобатися найменшим глядачам. Мультфільм є одним із найбільш довгогральних у ТОП 10 найкращих фільмів Netflix.

Корона

фільми 4
10 цікавих серіалів Netflix які варто подивитися!

Настав прем’єрний сезон «Корони». П’ята серія доступна повністю. Невідомо, чи побачимо ми наступні сезони, адже роботу було зупинено після смерті королеви Єлизавети II. Можливо, щось зміниться… Тим часом прем’єрний, п’ятий сезон виявився відразу після прем’єри на 1 місці в ТОП 10.

Еліта (6 сезон)

10 цікавих серіалів Netflix 5

“Еліта” запустила прем’єру шостого сезону на Netflix. Дивіться більше пригод студентів із Лас Енсінас. Цей іспанський серіал дуже популярний. Нагадаємо, що дія відбувається у школі для багатої молоді, куди ходять троє бідних учнів. Внаслідок конфлікту між біднішими новачками та багатшими колегами відбуваються перші сварки. Потім відбувається вбивство.

Цікаво  Детективні серіали Нетфлікс - ТОП 20

Місце злочину: Техаські поля смерті – 10 цікавих серіалів Netflix

фільми 6

Останній документальний фільм про реальні злочини потрапив на Netflix у ТОП 10. Сім’ї загиблих досі намагаються з’ясувати, що сталося зі своїми близькими. Чи вдасться дізнатися всю правду і посадити вбивць за ґрати? Місце злочину: Техаські поля смерті

Мертвий для мене

10 цікавих серіалів Netflix 7

Ти мертвий повертається з прем’єрою третього сезону в листопаді. Нагадаємо, що кошмар і наслідки залишення місця аварії досі обтяжують Джен та Джуді. Цього разу все стає складніше, коли відбувається ще одна аварія.

Тваринні таємниці

фільми 8

Анімація для дітей – це пригоди двох спеціальних агентів, які розгадують таємниці, які відбуваються у тваринному світі. У своїй роботі вони часто використовують шпигунські гаджети та нетрадиційні методи розслідування. Крім того, вони використовують наукові факти про тварин та із задоволенням поділяться ними з найменшими глядачами.

Цікаво  Фантастичні серіали - ТОП 30 найкращих

Брехун серед нас – 10 цікавих серіалів Netflix

10 цікавих серіалів Netflix 9

«Брехун серед нас» — найновіший кримінальний мінісеріал для підлітків. П’ять учнів потрапляють до шкільної кози. Незабаром відбувається вбивство, і вбивцею може стати один із п’ятьох. Кажуть, що лише 4 з них виживуть. У листопаді прем’єра другого сезону серіалу виходить на Netflix.

Маніфест

фільми 10

«Маніфест» – науково-фантастичний серіал про пасажирів рейсу 828, які знову з’являються через п’ять років. Ніхто з пасажирів не знає, як так вийшло, що світ довкола них постарів на кілька років, а вони ні. Для невдалих мандрівників минуло лише кілька годин. Вони опинилися у пастці часу? Герої хочуть розгадати таємницю. Восени 2022 року серіал повертається із прем’єрою, четвертого сезону.

Приємного перегляду!

Прокрутити вгору