Головна сторінка >> Венздей 2 дата виходу та сюжет 2 сезону!
Дата виходу та сюжет 2 сезону «Венздей»

Венздей 2 дата виходу та сюжет 2 сезону!

Венздей 2 дата виходу та сюжет 2 сезону! Якщо ви закохалися в серіал “Венздей” (Wednesday), який встановив новий рекорд на Netflix, то ви напевно очікуєте на продовження. Серіал зараз займає перше місце по переглядах на сервісі й немає жодних ознак того, що найближчим часом воно залишить топ 10.

Враховуючи закінчення першого сезону, здається, що стрімінговий сервіс планує майбутні сюжетні лінії, але офіційно другий сезон поки що не підтверджено. Проте, є дещо, що ми можемо розповісти про потенційне продовження серіалу.

Отже, чи буде 2 сезон «Венздей» чи ні? «Венздей 2» дата виходу та сюжет 2 сезону!

«Венздей 2» дата виходу та сюжет 2 сезону!

На жаль, Netflix поки що нічого не підтвердили, але ми знаємо, що творці та зірки шоу дуже зацікавлені в цьому. Со-шоураннер Майлз Міллар нещодавно зазначив, що перший сезон лише «поверхнево стосується персонажів». У другому сезоні автори хочуть показати відносини між Венздей та Мортішем, які також важливі.

Цікаво  Захоплюючі нові серіали, що завоювали глядацький світ

Крім того, Альфред Гоф (співавтор та виконавчий продюсер проєкту) натякнув на можливе продовження, розповівши:

Майлз [Міллар] і я обговорюєм це між собою. У світі Аддамсов безперечно є що дослідити. Далі Альфред сказав, що планується показати решту сім’ї в майбутніх епізодах, при цьому основна увага все ж таки приділятиметься самій Венздей.

Актерський склад 2 сезону «Венздей»

640
«Венздей 2» дата виходу та сюжет 2 сезону!

Офіційної інформації про те, хто повернеться (або якщо на те пішло, дебютує) у другому сезоні, немає, тому що немає підтвердження. Але оскільки ми знаємо, що вам цікаво, ось усі з першого сезону, хто може повернутися:

 1. Дженна Ортега – Уенсдей Аддамс;
 2. Кетрін Зета-Джонс – Мортіша Аддамс;
 3. Луїс Гусман – Гомес Аддамс;
 4. Ісаак Ордонес – Пагслі Аддамс;
 5. Фред Армісен – дядько Фестер;
 6. Гвендолін Крісті – директор Лариса Вімс;
 7. Джеймі МакШейн – шериф Галпін;
 8. Персі Хайнс Уайт – Ксав’єр Торп;
 9. Хантер Дуен – Тайлер Галпін;
 10. Емма Майєрс – Енід Сінклер;
 11. Джой Сандей – Б’янка Барклай.
 12. Очікування дата прем’єри
Цікаво  Найкраща добірка турецьких серіалів - ТОП 10

Знову ж таки, важко сказати! Проте, якщо ми подивимося на хронологію виробництва першого сезону, ми можемо зробити висновки. Знімання розпочалися у вересні 2021 року та закінчилися приблизно у березні 2022 року. Прем’єра відбулася наприкінці листопада, тобто на постпродакшн знадобилося пів року.

Якщо Netflix продовжать серіал на другий сезон і слідуватиме тому ж графіку, прем’єра відбудеться не раніше першої половини 2024 року. На жаль, реліз восени 2023 точно не варто очікувати.

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху