Рак молочної залози – будь-якому розладу можна запобігти, доки ми підтримуємо рівновагу розуму, духу та тіла. Розум має найбільший контроль над тілом. Таким чином, те, чи ми вільні від хвороб, залежить від контакту з нашою власною свідомістю, чи перебуває вона в стані рівноваги. Баланс у розумі перетворюється на баланс у тілі.
Лікар мамолог – це медичний фахівець, який спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань молочних залоз у жінок. Дивіться більше інформації за посиланням https://mammologbondar.com.ua. Лікування з доктором мамологом Бондарем А.В. має численні переваги, які включають:
- Спеціалізована експертиза: доктор має глибокі знання про структуру та функцію молочних залоз. Їх зв’язок зі здоров’ям жінки та можуть розпізнати різні захворювання грудей, включаючи доброякісні й злоякісні утворення.
- Рання діагностика раку молочної залози: Проводить обстеження та скринінгові дослідження для виявлення ознак раку молочної залози в ранніх стадіях. Що дозволяє почати лікування на ранніх стадіях захворювання, коли шанси на повне одужання найвищі.
- Індивідуальний підхід: Кожна жінка має унікальні характеристики та особливості молочних залоз. І доктор забезпечує індивідуальний підхід до діагностики й лікування кожної пацієнтки.
- Компетентність у лікуванні захворювань грудей: Володіє навичками та досвідом у лікуванні різних захворювань молочних залоз. Включаючи фіброзні кісти, мастопатію, мастит, доброякісні пухлини та рак молочної залози.
- Застосування сучасних методів діагностики й лікування: Застосовує новітні методи діагностики, такі як мамографія, ультразвукове дослідження та магнітно-резонансна томографія. А також надають доступ до сучасних методів лікування, що допомагають зберегти здоров’я грудей.
- Підтримка і консультування: Надає підтримку та консультують пацієнток з питань профілактики, догляду за молочними залозами. Допомагає зрозуміти ризики та перспективи лікування.
Рак молочної залози
Загалом, лікування лікарем мамологом допомагає вчасно виявити та ефективно лікувати захворювання молочних залоз, зберегти здоров’я грудей та забезпечити добре самопочуття та якість життя жінок.
Жіночі груди символізують родючість, достаток, безпеку і захист. Годуючи грудьми, мама забезпечує малюка не лише їжею, але й ніжністю та відчуттям безпеки. Грудне вигодовування є прикладом мудрості, яка була в наших грудях століттями. Як якість, так і кількість материнського молока залежать від фізичного та психічного стану жінки. Збільшується кількість молока і поліпшується його якість, коли годуюча мати відпочила, сита і щаслива, коли вона відчуває любов і турботу чоловіка і сім’ї.
Як уникнути раку
Пухлини грудей та рак молочної залози є однією з найпоширеніших проблем зі здоров’ям у жінок. Традиційна медицина як профілактичний захід пропонує раннє виявлення раку шляхом регулярної пальпації грудей, УЗД, мамографії, визначення рівня онкомаркерів, біопсії та, можливо, в окремих випадках, генетичного тестування. Жінки регулярно проходять медичні огляди, щоб якомога раніше виявити перші зміни, але насправді вони мало знають про те, як дійсно знизити ризик захворювання та мати здорові груди. Між тим, підвищення рівня цих знань і внесення позитивних, корисних змін у життя може запобігти захворюванням грудей. Але спочатку ми повинні знати фактори ризику.
Що підвищує ризик
Більшість інформації про фактори ризику раку молочної залози надходить із даних, зібраних від жінок, які хворіли на цю хворобу. Це те, що відомо як ретроспективні дані, або, іншими словами, дані, які повертаються до історії жінки.
Рак молочної залози – Генетика
Генетика широко визнана одним із найнебезпечніших факторів. Однак невідомо, що лише близько 10% випадків захворювання пов’язані з генетичними змінами, які передаються з покоління в покоління. Тип раку, який найчастіше зустрічається в сім’ях, спричинений мутацією в генах, відомих як гени BrCA. Жінка, чий родич першого ступеня (мати, сестра) хворів на рак молочної залози у віці до 65 років, має більший ризик розвитку хвороби.
дієта
Наука вже має значну кількість доказів того, що існує зв’язок між захворюваннями грудей, раком грудей і неправильним харчуванням. На кожній стадії процесу розвитку захворювання молочної залози й раку молочної залози – формування, підтримання та зростання – поживні речовини зі здорової їжі можуть відігравати значну роль у зупинці або уповільненні прогресування захворювання. Ніколи не пізно почати харчуватися здорово, оскільки рак молочної залози починає розвиватися за вісім-десять років до того, як його виявлять. Кожен день наш вибір їжі може вплинути на те, чи буде у нас коли-небудь діагностована ця хвороба.
Цукор
Дієта з високим вмістом цукру, рафінованих вуглеводів і трансжирних кислот викликає дисбаланс в організмі, і, серед іншого, саме дисбаланс статевих стероїдів (ФСГ і ЛГ) і рівнів інсуліну є важливим для розвитку раку грудей. Було встановлено, що жінки з Синдром інсулінорезистентності мають вищий ризик розвитку раку молочної залози.
Рак молочної залози – Зв’язок інсулін-цукор
Інсулін виділяється у відповідь на наявність цукру в крові. Коли ми споживаємо прості цукри, такі як білий цукор, вони швидко переходять безпосередньо з травної системи в кров і підвищують рівень цукру в крові, що, своєю чергою, вивільняє велику кількість інсуліну з підшлункової залози. Інсулін видаляє цукор із кровотоку та направляє його до клітин, де він використовується для отримання енергії або накопичується у вигляді жиру. Однак стрибок інсуліну, спричинений простими цукрами, видаляє занадто багато цукру з крові та спричиняє значне зниження рівня цукру в крові.
Низький рівень цукру в крові, чи гіпоглікемія, викликає у багатьох людей відчуття втоми, сонливості, нудності, запаморочення та примхливості. Щоб підвищити рівень цукру в крові та покращити самопочуття, ми тягнемося до чергової цукерки, булочки чи інших солодощів. Ось як зберігаються ефекти коливання інсуліну.
Молоко
Вживання молока від корів, яким давали бичачий гормон росту (rBGH) для збільшення виробництва молока, також може збільшити ризик раку молочної залози. Цей біотехнологічний гормон викликає значне збільшення інсуліноподібного фактора росту IGF-1 у коров’ячому молоці, який відповідає за підвищення ризику раку грудей.
Жири в раціоні
Останні дослідження показують, що трансжири в маргарині та поліненасичені олії, з яких вони отримані, збільшують ризик раку та серцевих захворювань. Більшість досліджень не показують абсолютно ніякого зв’язку між споживанням насичених жирів, таких як вершкове масло, кокосова олія та сало, та ризиком раку грудей.
Рак молочної залози – Клітковина в раціоні
Клітковина виводить з організму надлишок гормонів. Виділені естрогени можуть знову всмоктуватися в кров, якщо в раціоні недостатньо клітковини, щоб зв’язати її та вивести зі стільцем. Тому овочі, фрукти, крупи, пластівці й бобові повинні становити 60% нашого щоденного меню.
Кофеїн
Кава, чорний чай, кола містять велику кількість кофеїну і, на жаль, безпосередньо негативно впливають на здоров’я наших грудей. Люди, які зловживають цими напоями, мають хворобливі, ніжні та мастопатичні груди, а також посилюють симптоми передменструального синдрому.
М’ясо
Споживаний у надлишку, воно є джерелом зовнішніх гормонів, т. зв ксеноестрогени, які потенційно можуть викликати зміни грудей. Органічне м’ясо, отримане з природних ферм, не шкідливе, якщо споживати його в помірних кількостях. Враховуючи всі ці елементи, хочемо підкреслити, що дієта з високим вмістом жирів у цивілізованих країнах завжди містить велику кількість частково гідрогенізованих жирів і водночас – у надлишку – високорафінованих вуглеводів і цукру. Також воно бідне на свіжі овочі та фрукти, що містять антиоксиданти.
Такий тип дієти викликає хронічний дисбаланс у балансі екозаноїдів (так звані місцеві гормони, які відіграють роль у запаленні) у клітині. Незбалансована дієта в поєднанні з токсинами, присутніми в навколишньому середовищі, а також біохімічні ефекти, пов’язані з емоційним станом, разом можуть спричинити захворювання та рак грудей.
Міцного здоров’я!