Головна сторінка >> Нові турецькі серіали які вже вийшли – ТОП 10
Нові турецькі серіали які вже вийшли

Нові турецькі серіали які вже вийшли – ТОП 10

Нові турецькі серіали які вже вийшли – турецьке кіно відрізняється розмаїттям жанрів та сюжетів. Від історичних драм до сучасних комедій, від трагедій до романтичних історій, турецькі фільми пропонують широкий спектр вражень для різних смаків глядачів. Це допомагає привертати увагу широкої міжнародної аудиторії.

Прощальний лист (Veda Mektubu)

Нові турецькі серіали які вже вийшли
Нові турецькі серіали які вже вийшли

Комусь «Прощальний лист» не сподобався, але загалом серіал не такий уже й поганий. Головна героїня Асли Йилдиз має намір вступити на юридичний факультет у Франції. За несподіваним збігом обставин Асли закохується в Мехмета Карли, але є нюанс: Зія Карли (батько хлопця) покинув матір Асли багато років тому. Тепер перед дівчиною вибір: послухати матір і зайнятися своєю освітою закордоном, або піти шляхом, на якому її супутником стане Мехмет.

Сім’я (Aile)

фільми

Девін Акін — талановитий психолог, яка охоче допомагає людям у важких життєвих ситуаціях. Її сильний характер допомагає їй боротися як за своє життя так і життя сестри. Поворотним моментом у долі стане любов до Аслана Сойкана, який, як і вона, позбавлений підтримки сім’ї. Аслан – незвичайний мафіозний лідер мафії. Він бореться з тіньовим бізнесом своєї сім’ї та намагається його легалізувати.

Цікаво  Нові серіали які варто подивитись

Журавлинний шербет (Kızılcık Şerbeti) – Нові турецькі серіали які вже вийшли

Нові турецькі серіали які вже вийшли
Нові турецькі серіали які вже вийшли

Кивиджим – сучасна дівчина, яка впевнена, що кожна має вчитися та стояти на своїх ногах. Вона є директором школи, а її строгість тримає у страху не лише учнів, а і її родину. Через свій характер вона розлучилася з чоловіком, тому головна героїня живе разом зі своєю матір’ю та двома доньками: Чемен та Догою. Дога навчається в університеті й приховує від матері, що має молоду людину. Але незапланована вагітність все ж таки змусить дівчину зізнатися в тому, що вона була у стосунках… Її хлопець Фатіх радий новині й готовий одружитися з дівчиною. Але сім’я хлопця налаштована не так привітно, та й мама Доги не в захваті від сватів.

Омер (Ömer)

фільми

Омер — вихований хлопець, який народився у побожній родині. Його батько наставник у мечеті, а він муедзін і учитель-початківець у школі. У сім’ї Омер не мав проблем, адже стосунки з батьком завжди були довірчими. Проте все змінюється, коли головний герой знайомиться з Гамзе, яка через 10 років повернулася до батьківського будинку з дитиною. Омер одразу ж закохується, але його батько проти цього шлюбу.

Контора (Ankara)

Нові турецькі серіали які вже вийшли
Нові турецькі серіали які вже вийшли

Комусь серіал здається ірраціональним та комічним, але загалом подивитися його варто хоча б заради гарних акторів та гарної постановки кадру. Виходити він почав із 2021 року, але у 2023 році отримав «друге дихання». Можливо, глядачі нарешті просто перейнялися історією про агентів розвідки?

Цікаво  Венздей - продовження історії "Сімейки Аддамс"

Правосуддя (Yargi) – Нові турецькі серіали які вже вийшли

фільми

Історія кохання прокурора та адвоката, яка виходить з 2021 року, вже давно підкорила глядачів. Але новий сезон 2023 року, здається, зробив любов до головних героїв ще міцнішим.
Урганджіоглу, якого раніше пам’ятали виключно за роль Еміра в серіалі «Чорне кохання». Очевидний плюс у тому, що вже вийшло багато серій і довго чекати не доведеться.

ЕГО (Ego)

Нові турецькі серіали які вже вийшли
Нові турецькі серіали які вже вийшли

«Чоловікам не можна довіряти» — саме так звучить продовження назви проєкту, а історія, яку ми побачимо, доведе вірність цих слів. Сибель — вродлива молода дівчина, яка розвиває свій бізнес. Однак, в особистому житті все складається не так добре. Плюс до всього лікарі кажуть їй невтішну річ: дівчині необхідно завагітніти протягом найближчих кількох років, інакше вона не зможе мати дітей.

У своїй компанії вона помічає Ерхана, і Сібель здається, що він чудовий кандидат у батьки її дитини. Тільки ось він уже заручений. Но у будь-якого є слабкі місця, і коли головна героїня дізнається, що хлопець має величезні борги, пропонує йому угоду. Він має провести з нею три ночі, за кожну з яких отримає мільйон…

Цікаво  Серіали жахи від Нетфлікс - ТОП 20

Принцеса без корони (Tacsiz Prenses)

фільми

Ще один драматичний серіал у скарбничці турецьких проєктів, які варто подивитися. Головна героїня – 9-річна дівчинка Масал, яка живе у злиднях. У першій серії ми відразу занурюємося у вир подій. В одного з учнів у школі пропадають гроші, і всі діти починають звинувачувати Масал у тому, що вона їх вкрала. А новий вчитель Евгін намагається розібратися у тому, хто винен. Масал влаштовує цілу виставу, якій усі вірять, але все не так просто, як здається…

Мене звуть Фарах (Adim Farah) – Нові турецькі серіали які вже вийшли

Нові турецькі серіали які вже вийшли

«Мене звуть Фарах» із Деметом Оздеміром у головній ролі — той серіал, якому відразу ж прогнозували успіх. Сюжет дуже драматичний, тож Ктрісі довелося приміряти досить суперечливе і складне амплуа, з чим вона впоралася досить професійно! Дівчина молодець, і їй є чим пишатися. Глядачам розкажуть історію Фарах: вона біженець із хворою дитиною. Дівчина випадково стає свідком злочину, і з цього моменту боротьба за виживання для неї стає ще складнішою.

Зимородок (Yali Capkini)

фільми

Нехай перші серії «Зимородка» і вийшли наприкінці 2022 року, він продовжує набирати популярності серед аудиторії. Зараз сценаристи начебто стали на шлях істинний і намагаються не зловживати дивними ходами, які псують розвиток сюжету. Отже, дивитися проєкт однозначно варто, особливо з урахуванням його глибокого психологізму.

Дивіться також: Турецькі серіали які варто подивитись

Scroll to Top