Головна сторінка >> Історичні бойовики – цікава підбірка історичних фільмів
Історичні бойовики

Історичні бойовики – цікава підбірка історичних фільмів

Історичні бойовики – у цій статті ви побачите рейтинг найкращих історичних фільмів. До цього жанру можна віднести дуже багато фільмів, це практичний кожен фільм, що розповідає про минулі часи, незалежно від того, в якому році це відбувалося. Але в цьому списку ми вирішили наголошувати більше до фільмів про лицарські часи, битви на мечах і тому подібні речі. Сподіваємося, список вам сподобається.

Хоробре серце (Braveheart)

Історичні бойовики
Історичні бойовики

Рейтинг відкриває знаменитий фільм – “Хоробре серце”. У ньому розповідається про боротьбу Шотландії проти англійської держави. Голова шотландців Вільям Уоллес є головним героєм цього фільму. За його бюджету у 72 млн доларів фільм зумів зібрати за час прокату 210.4 млн. $. Він 10 разів номінувався на премію “Оскар”, 5 із них фільм виграв, включаючи нагороду “найкращий фільм” 1995 року.

США 1995
IMDb 8.4

Гладіатор (Gladiator)

фільми

США Великобританія 2000
IMDb 8.5

Другий у списку історичних бойовиків – “Гладіатор”. Дії цього фільму розгортаються у 180 році. Сюжет фільму про історію помсти полководця Максимуса, скривдженого імператором Коммодом. Максимус стає гладіатором й у фіналі перемагає імператора.

Троя (Troy) – Історичні бойовики

Історичні бойовики
Історичні бойовики

США Великобританія 2004
IMDb 7.2

Дії фільму відбуваються у 1193 р до нашої ери, коли спадкоємець престолу Трої, на ім’я Паріс викрадає дружину царя Спарти, яку звуть Олена. Армія царя Спарти на чолі з Ахіллесом підійшла до Трої, взявши місто в облогу, яка тривала довгих десять років.

Олександр (Alexander)

фільми

Німеччина США Франція 2004
IMDb 5.5

“Alexander” це історичний фільм про життя та смерть відомого полководця Олександра Македонського.

Агора (Agora)

Історичні бойовики
Історичні бойовики

Іспанія 2009
IMDb 7.2

“Agora” це фільм, що розповідає історію про жінку філософа Гіпатії Олександрійської. Сюжет обертається навколо Гіпатії та кількох чоловіків, її знайомих, який розривається між почуттям любові до господині та можливості здобути свободу через прийняття християнства.

Цікаво  23 цікавих фільмів про злодіїв та грабіжників!

Король Артур (King Arthur) – Історичні бойовики

фільми

США Великобританія 2004
IMDb 6.3

“King Arthur” був випущений у 2004 році у спільному виробництві США та Ірландії. Фільм знімався в Ірландії, Англії, Уельсі. Фільм розповідає історію про короля Артура й лицарів круглого столу. За своє існування “King Arthur” завоював кілька номінацій і нагород.

Царство Небесне (Kingdom of Heaven)

Історичні бойовики
Історичні бойовики

США Іспанія 2005
IMDb 7.2

Сюжет фільму “Царство небесне” розгортається 1184 року, коли барон Годфі повертається на свої рідні землі, щоб знайти свого незаконно народженого сина, якого той навіть не бачив. Коли він знаходить його, син виявляється простим ковалем, який пережив страшне нещастя: його дитина померла після народження, а дружина наклала на себе руки. Барон просить сина йти з ним разом із хрестоносцями у Святу землю, але він відмовляється. Незабаром він розуміє, що нема чого чекати від рідного дому і вирушає за батьком. Дорогою батько коваля потрапляє у битви, де його важко поранили. Перед смертю він посвячує свого сина в лицарі й оголошує його своїм законним спадкоємцем.

300 спартанців (300)

фільми

США 2007
IMDb 7.8

Фільм розповідає про 300 спартанців на чолі з царем Леонідом, які у 480 році до н.е. перегородили шлях перському цареві Ксерксу та його багатотисячної армії.

Останній самурай (The Last Samurai) – Історичні бойовики

Історичні бойовики
Історичні бойовики

США Японія 2003
IMDb 7.7

Події фільму розгортаються у 70-х роках 20 століття. Фільму заснований на реальних подіях. Сацумському повстанні 1877 р. під керівництвом Сайго Такаморі, історії життя Жюля Брюне, капітана французької армії, який бився пліч – о – пліч з Еномото Такеакі на початку громадянської війни в Японії 1868 – 1869 років.

Центуріон (Centurion)

фільми

Великобританія Франція 2010
IMDb 6.4

У далекому 117 року багатотисячне римське військо вирушило на виконання бойової місії – розбити кровожерливу армію піктів. Запекла битва забрала тисячі життів, але в цій битві змогли вціліти семеро римських солдатів. І тепер на чолі скромного, але відважного загону під назвою Дев’ятий легіон став центуріон, на ім’я Квінт Дій – один із найкращих воїнів Римської імперії. Чи зможе невелика група бійців дати відсіч численним ворогам?

Цікаво  Японські фільми 2023 - найновіші та найкращі

Робін Гуд (Robin Hood)

Історичні бойовики
Історичні бойовики

США Великобританія 2010
IMDb 6.7

Після кількох військових походів Річард I вирушив додому. Залишилося тільки взяти ізмором один французький замок. Але в цій битві Левине серце наздогнала смертельна стріла. Місію доставлення корони вбитого монарха поклали на Роберта Локслі. Але в дорозі на його загін напали, і живого солдата знайшов Робін Гуд. Локслі благає лучника доставити його меч і корону короля в Ноттінгем. І тепер, погодившись, той прямує до Лондона, видаючи себе за лицаря Локслі.

Орел Дев’ятого легіону (The Eagle) – Історичні бойовики

фільми

США 2010
IMDb 6.2

Сто двадцятий рік нашої ери. Римський солдат, безстрашний Маркус Акіла приїжджає до Великобританії, щоб вирушити в гірську місцевість Шотландії й знайти великий Дев’ятий легіон, який безслідно зник два десятки років тому. Тоді легіон був під командуванням його батька. З кровожерливими племенами та всілякими небезпеками доведеться зіткнутися нашому герою, але, попри якісь труднощі, він не відступить від своєї місії й продовжить пошуки зниклих воїнів та Орла Дев’ятого легіону.

Макбет (Macbeth)

Історичні бойовики
Історичні бойовики

Великобританія Франція США 2015
IMDb 6.8

Життя воєначальника Макбета змінюється після того, як він зустрічає 3 сестер – відьом, які пророкували йому стати видатним королем. Честолюбство зіграло в серці Макбета, і чоловік, забувши про все на світі, вирішив втілити це передбачення в життя. І коли король дав знати, що хоче відвідати його маєток, Макбет задумав позбутися його для того, щоб самому зайняти заповітний престол. Але, здійснивши задумане, він лише відкрив дорогу іншим недобрим пророцтвам.

13-й воїн (The 13th Warrior)

фільми

США 1999
IMDb 6.6

Ахмед як посол вирушає на північ. Під час подорожі його караван атакує плем’я хозарів, від яких вдалося врятуватися завдяки допомозі вікінгів. Ахмед відвідує поселення своїх рятівників, які готувалися до походу проти найнебезпечнішого ворога. На подання в похід повинні піти дванадцять вікінгів і один чужинець. Волею долі він стає частиною походу, де Ахмед має пережити нові випробування.

Спартак (Spartacus) – Історичні бойовики

Історичні бойовики
Історичні бойовики

США 2004
IMDb 6.8

Спартак потрапив у рабство, коли був ще маленьким хлопчиськом. Подорослішавши, він перетворився на сильного воїна, що пройшов через безліч битв та випробувань. Позбавлення та страждання підштовхнули Спартака та інших рабів на грандіозне повстання. Ніхто до цього не наважувався кидати виклик Римській імперії, що захопила безліч держав, тому це повстання стане частиною її великої історії.

Цікаво  Фільми з Він Дізелем у головній ролі

Арн: Лицар-тамплієр (Arn: Tempelriddaren)

фільми

Швеція Велика Британія Норвегія 2007
IMDb 6.6

Арн Магнусон народився в західній частині Швеції й був дворянського походження. У цих краях він виріс і знайшов своє кохання. Але щастя його було нетривалим, оскільки він був змушений розлучитися з коханою та вирушити на Святу Землю. Незабаром там має відбутися легендарна битва при Хатіні, повернутися з якої судилося далеко не кожному лицарю-тамплієру.

Жанна Д’Арк (Jeanne d’Arc)

Історичні бойовики
Історичні бойовики

Франція 1999
IMDb 6.4

Англія та Франція вже довгий час перебувають у виснажливій війні. Франція не має наміру здаватися, але багато людей не вірять, що зможуть колись перемогти. Тому все більше французів стали зраджувати короля і переходити на бік ворога. У цій складній для держави ситуації з’являється проста дівчина, яка мала зібрати під своїми прапорами хоробрих лицарів. І ім’я цієї дівчини – Жанна Дарк.

Помпеї (Pompeii) – Історичні бойовики

фільми

Канада Німеччина 2014
IMDb 5.6

Біля гігантського вулкана розташувалося римське місто Помпеї. Тут кипіло бурхливе життя, і жителі міста не припускали, що скоро їм доведеться зіткнутися з неймовірними масштабами трагедією. Серед численного населення Помпей живе раб Майло, він дуже любить дівчину, звати її – Касія. Хоч вона і відповідає йому взаємністю, але цій любові не судилося бути довгою.

Залізний лицар (Ironclad)

Історичні бойовики
Історичні бойовики

Великобританія Швейцарія США 2010
IMDb 6.2

Замикає рейтинг найкращих історичних бойовиків – «Ironclad». За сюжетом фільму Іоан Безземельний, або ще його називали – принц Джон, у 1215 році підписав документ, який повністю змінив Англію. Це була “Велика хартія вільностей”, яка значно розширила свободу громадян. Документ було підписано через тиск з боку баронів, але виконувати прописані статути він не збирався. Через що принц Джон вирішив все повернути силою, найняв найманців, яких відправив на південь Англії. В дорозі вони натрапили на повсталих лицарів, які мають намір будь-що захистити населення і не дати повернути Англію до колишнього режиму й утиску прав громадян.

Дивіться також: Найкращі кримінальні фільми

Приємного перегляду!

Scroll to Top