Головна сторінка >> Нові мультики про тварин 2023
Нові мультики про тварин 2023

Нові мультики про тварин 2023

Нові мультики про тварин 2023 – у цьому топ списку ви знайдете найновіші мультфільми про тварин 2023, які варто подивитися.

10 життів (10 Lives 2023)

Нові мультики про тварин 2023
Нові мультики про тварин 2023

Бекет – зніжений кіт, який вважає себе щасливчиком. Але невдовзі все зміниться, коли він випадково втратить дев’яте життя. Зіткнувшись з неминучим кінцем, він благає про додаткове життя. Спочатку його прохання відхиляється, але потім Брамник, виявивши співчуття, дозволяє йому повернутися. Поки він не розуміє, що кожне з нових життів матиме свою унікальну форму та вчителі, які навчать Бекета цінному уроку.

Цікаво  Мультфільми Дісней про собак - топ добірка

Лакадейзі (Lackadaisy 2023) – Нові мультики про тварин 2023

мультики

Веб-комікс, створений американським художником Трейсі Дж. Батлер. Він розповідає історію кішок, які живуть у Сент-Луїсі за часів Сухого закону. Декілька друзів намагаються врятувати підпільний бізнес, коли вони потрапили у скрутне становище.

Черепашки-ніндзя: Погром мутантів (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem 2023)

Нові мультики про тварин 2023

Франшиза про черепашки розвивається далі. Брати, які мешкають під землею Нью-Йорка, беруть участь у небезпечних битвах для порятунку міста.

Дивовижний Моріс (The Amazing Maurice 2023) – Нові мультики про тварин 2023

мультики

Кіт Моріс вигадує ідеальну аферу. Він подорожує з міста в місто, обманюючи людей і прикидаючись борцем зі злісними щурами, які, нібито, є загрозою для всіх. Флейта, яку він використовує, насправді не має магічної сили, а гризуни не є його ворогами, а найкращими друзями. Все йде гладко, і банда Моріса відпочиває на лаврах. Але одного разу вони опиняються у місті, де дехто намагається влаштувати свою аферу.

Цікаво  Льодовиковий період: усі мультфільми підряд

Втеча з курника 2 (Chicken Run: Dawn of the Nugget 2023)

Нові мультики про тварин 2023

Рокі й Джинджер живуть у курнику, прихованому від людських очей. Але вони мають серйозну проблему — їхній вигляд перебуває під загрозою вимирання. Щоб запобігти цьому, їм доведеться ризикнути своєю свободою і вжити заходів, необхідних для порятунку виду.

Пригоди аргонавтів (Argonuts 2023) – Нові мультики про тварин 2023

мультики

Жителі гарного портового міста Йолкоса в Стародавній Греції ведуть мирне життя, але все змінюється, коли гнів Посейдона загрожує їм небезпекою. Молода і заповзятлива мишка разом із котом свого прийомного батька вирішують допомогти Джейсону та його аргонавтам врятувати місто від катастрофи.

Рок Дог 3: Битва за біт (Rock Dog 3 Battle the Beat 2023)

Нові мультики про тварин 2023

Молоді учасники музичного шоу зізналися, що ніколи не чули про Ангуса Скаттергуда. Через це Боуді має приєднатися до шоу, щоб прославити добре ім’я рок-легенди.

Цікаво  Найкращі фільми з хорошим рейтингом для гарного вечора

Як слониха впала з неба (The Magician’s Elephant 2023)

мультики

Пітер прагне знайти свою давно втрачену сестру Адель. На ринковій площі в його містечку з’явився намет феї, до якого хлопчик звернувся з питанням, чи жива його сестра. Відповідь феї здається таємничою: «Слон відвезе тебе туди!» Ці слова запускають ланцюг незвичайних подій. Пітер вирушає на пошуки слона та чарівника, проходячи через три нездійсненні завдання, які назавжди змінюють його місто.

Дивіться також: Українські мультики для дітей та дорослих

Прокрутка до верху