Головна сторінка >> Корейські фільми бойовики 2023
Корейські фільми бойовики 2023

Корейські фільми бойовики 2023

Корейські фільми бойовики 2023 – перед вами найновіші та найкращі корейські фільми бойовики 2023 року — новинки, які вже вийшли.

Торг (The Point Men 2023)

Корейські фільми бойовики 2023
Корейські фільми бойовики 2023

Злочинці захоплюють групу південнокорейських туристів в Афганістані й корейський дипломат прибуває на місце події, щоб надати допомогу. Однак після того, як урядові заходи щодо вирішення кризової ситуації не дали результатів і один із заручників загинув, дипломат змушений об’єднатися з агентом, щоб врятувати тих, хто залишився живим.

Цікаво  Фільми про землетруси, які покажуть силу природи

Вбити Пок-сун (Gil Boksun / Kill Bok-soon / Kill Boksoon 2023)

фільми

Пок-сун на роботі може бути вбивцею, проте, коли вона приходить додому, стає дбайливою матір’ю підлітка. Порівняно з працями виховання дітей всі жорстокі осуди на роботі здаються їй дрібницями.

Людина-ведмідь (Ungnami 2023) – Корейські фільми бойовики 2023

Корейські фільми бойовики 2023

Фільм, що базується на міфі. Він розповідає історію братів ведмедів, які спостерігалися у Північнокорейському технологічному інституті. Згідно з давньою легендою, ведмеді стають людьми після вживання часнику та полину. За день брати зникли.

Я тут (Naneun yeogie itta 2023)

фільми

Історія безстрашного поліційного, який має дістати серійного вбивцю. Але останній не такий простий, так що, головному герою доведеться попітніти в пошуках.

Зомбі: З Пусана до Гангнам (Gangnam Zombie 2023)

Корейські фільми бойовики 2023

Популярне шоу набирає групу учасників, які мають досліджувати зловісний притулок та транслювати свої пригоди у прямому ефірі. Для залучення більшої кількості глядачів ведучі вирішили додати трохи драми, проте все виходить з-під контролю, коли учасники опиняються у місці, де відбувається немислиме.

Цікаво  Деніел Крейґ: підбірка найкращих фільмів та ролей зіркового актора

Вбивця (Salsu 2023) – Корейські фільми бойовики 2023

фільми

Події розвиваються навколо вмілого мечника. Він має битися з самою долею і вийти з битви переможцем. Але чи вийде в нього?

Віра (Faith 2023)

Корейські фільми бойовики 2023

У центрі уваги чоловік. Його завдання – знайти ключ. Але чи це буде просто, як здається на перший погляд?

Чон-і (JUNG_E 2023)

фільми

У майбутньому людство залишає знищену Землю та вирушає на нові планети. Незабаром спалахує громадянська війна, в якій Юн Чон I швидко стає легендарним найманцем і блискучим стратегом, перемагаючи в багатьох битвах. Однак після невдалої місії вона опинилася у вегетативному стані. Корпорація Kronoid, що спеціалізується на створенні штучного інтелекту для військових цілей, намагається клонувати її розум, щоб створити суперсолдата. Через 35 років дочка Чон I, Юн Со Хен, є головним дослідником проєкту. Однак після багатьох невдалих спроб Kronoid Corporation відмовиться від досліджень, що змушує Со Хен спробувати врятувати проєкт.

Цікаво  Цікаві індійські фільми на вечір - ТОП 20

Битва у протоці Норян (Noryang: jukeumui bada) – Корейські фільми бойовики 2023

Корейські фільми бойовики 2023

Поринемо в події зими 1598 року — остання морська битва Лі Сун-Сіна під час японського вторгнення до Кореї, що сталася в Норьянгській протоці. 150 кораблів корейського адмірала Лі Сун-Сіна виступлять проти 500 суден Японії.

Дивіться також: Нові цікаві комедійні серіали 2023 – ТОП 25

Прокрутити вгору