Головна сторінка >> Нові цікаві Скандинавські серіали 2023
Нові цікаві Скандинавські серіали 2023

Нові цікаві Скандинавські серіали 2023

Нові цікаві Скандинавські серіали 2023 – наш топ список, куди ми зібрали нові та найкращі скандинавські серіали 2023 року. Здебільшого тут новинки, що вже вийшли, але є й прем’єри, які тільки вийдуть.

Військові моряки (Krigsseileren 2023)

Нові цікаві Скандинавські серіали 2023
Нові цікаві Скандинавські серіали 2023

Альфред Гарнс звик до постійних плавань. Разом із найкращим другом Сігб’єрном він працює на торговому судні. Чергова подорож може виявитися останньою. Корабель застряг серед Атлантичного океану на початку Другої світової війни. Громадянські беззбройні моряки змушені дати відсіч нападникам.

Захоплення (Kapningen / Hostage 2023)

фільми

Невідомі захоплюють пасажирський літак. За кілька годин всі, хто перебуває на борту, усвідомлюють, що їм загрожує смертельна небезпека. Життя десятків невинних залежить від рішення капітана. Йому необхідно виконати дві умови злочинців, щоби збільшити шанси на порятунок.

Цікаво  15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

Танцівниці (Dansegarderoben / Chorus Girls 2023) – Нові цікаві Скандинавські серіали 2023

Нові цікаві Скандинавські серіали 2023
Нові цікаві Скандинавські серіали 2023

1970-ті роки. Директор цирку Прабен Каас оголошує про набір танцівниць для нової групи. Він особисто присутній на співбесідах. Успіх посміхається восьми чарівним молодим дівчатам, впевненим, що зовсім скоро їхнє життя зміниться на краще. Незабаром їм доводиться зіткнутися із суворою реальністю шоу-бізнесу.

Чорні води (Händelser vid vatten 2023)

фільми

Невелике містечко оточене похмурими таємницями, про які відомо лише місцевим. У лісі вони виявляють двох молодих людей. Вони натягнули намет, залишилися на ночівлю, але того ж вечора були жорстоко вбиті. Загадкова подія тісно пов’язує долі чотирьох абсолютно різних людей.

Медсестра (The Nurse 2023)

Нові цікаві Скандинавські серіали 2023

2015 рік. Молода дівчина дзвонить до поліційного відділення. Вона працює у відомій лікарні та підозрює, що недавні пригоди стали провиною її колеги. Виявилося, що більшість пацієнтів незабаром загадковим чином померли.

Рой (The Swarm 2023) – Нові цікаві Скандинавські серіали 2023

фільми

Дослідники помічають низку дивних змін, що трапилися у світовому океані. Вони намагаються знайти логічне пояснення того, що відбувається, але їх гіпотези здаються неймовірними. Сігур Йохансон, Сесіль Рош та Леон Анавак об’єднують сили у спробі докопатися до істини. Вони роблять висновок, що відповідь криється на глибині.

Цікаво  ТОП найкращих серіалів світу - цікава підбірка

Північна мафія (Poromafia 2023)

Нові цікаві Скандинавські серіали 2023

Сім’я Брітов володіє оленевим бізнесом. Діти давно розпочали боротьбу за спадок. Після смерті батька ситуація значно погіршилась. Родичі покійного зустрічаються на похороні, щоб розділити майно, що залишилося після нього. Жоден із них не збирається згортати з наміченого шляху.

Помічник (Renki / The Hired Hand 2023)

фільми

Чоловік, який надто втомився від важкого життя, наймає гувернантку. Вона не тільки виконує обов’язки по дому, а й дає начальнику поради, як краще вчинити у скрутній ситуації. Згодом сім’янин зауважує, що його розумом почала керувати помічниця. Поступово життя всіх домочадців перетворюється на кошмар.

Аркадія (Arcadia 2023) – Нові цікаві Скандинавські серіали 2023

Нові цікаві Скандинавські серіали 2023

Батько великого сімейства йде на обман, щоб рівень життя залишався високим. Він підтримує бал Громадянина, бажаючи постійно залишатися в достатку і не страждати від непотрібних проблем. Доньки не підозрюють про заборонену діяльність батька. Він намагається зробити все можливе заради їхнього щастя, але припускається помилки.

Цікаво  Турецькі серіали які варто подивитись

Крипто-королі (Krypto Kings 2023)

фільми

Ларс та Асім виросли в неповноцінних сім’ях. Їм доводилося задовольнятися не багатьом і мріяти про багатство. Хлопці вирішили вкласти скромні кишенькові гроші у криптовалюту. За кілька років вони дізнаються, що ця сума перетворилася на півтора мільярда крон. Вони здійснюють мрію всього життя, стають казково багатими, але натрапляють на труднощі.

Звір (Beist 2023)

Нові цікаві Скандинавські серіали 2023

Еліас із самого дитинства захоплюється спортом. У майбутньому він мріє побудувати чудову кар’єру, і йому підвертається вдала можливість. Молода людина грає за найкращу футбольну команду Норвегії. Відомий клуб пропонує йому укласти вигідний контракт. За кілька днів Еліас має покращити свої навички та наблизити гру до досконалості.

Ковбой з Копенгагена (Copenhagen Cowboy 2023) – Нові цікаві Скандинавські серіали 2023

фільми

Міу з народження має неймовірні здібності. Вона не намагалася приховати дивовижний дар і була жорстоко покарана. Дівчину продавали, називаючи унікальним живим талісманом. Через роки їй вдалося вирватися із пастки. Міу має намір помститися кривдникам і змусити їх відповісти за вчинене.

Дивіться також: Іспанські серіали 2023

Scroll to Top