Головна сторінка >> Іспанські серіали 2023 – найкращі новинки
Іспанські серіали 2023

Іспанські серіали 2023 – найкращі новинки

Іспанські серіали 2023 – зустрічайте нові й найкращі іспанські серіали 2023 року – новинки з високим рейтингом, що вже вийшли. Наш топ-список прем’єр з Іспанії.

Начо (Nacho 2023)

Іспанські серіали 2023
Іспанські серіали 2023

1990-ті роки. Молодий хлопець відчайдушно потребує грошей. Він загруз у боргах і готовий піти на все, щоб заробити хоч трохи коштів. Йому надходить пропозиція знятися у відвертому фільмі для дорослих. Ухвалюючи непросте рішення, Відаль визначає свою подальшу долю. Він стає одним із найвідоміших акторів.

Пелотарі (Las Pelotaris 1926 2023)

фільми

1920-ті роки. Головні героїні присвятили спорту більшу частину життя. Вони мають чудову фізичну підготовку та наділені необхідними навичками. Впевнені у собі дівчата мають намір боротися за право називатися відомими спортсменками. На шляху до поставленої мети вони стикаються із низкою труднощів.

Цікаво  Найкращі українські серіали які варто подивитись!

Монтекрісто (Montecristo 2023) – Іспанські серіали 2023

Іспанські серіали 2023
Іспанські серіали 2023

Алехандро очолює успішну компанію. Ніхто точно не знає, звідки він узяв кошти для втілення у життя геніальної ідеї. Чоловік рідко відповідає на запитання журналістів, практично ніколи не виступає на публіці й вважає за краще залишатися в тіні. У конкурентів він викликає побоювання. Вони мають намір розкрити його таємниці.

Крісто і Рей (Cristo y Rey 2023)

фільми

1979 рік. Анхель зумів побудувати чудову кар’єру. Знаменитий приборкувач присвятив сцені майже все життя. Він не хотів змінювати звичні обставини, доки зустрів актрису Барбару. Чоловік закохався з першого погляду і виявився готовий піти на все заради почуттів у відповідь. Через три місяці молодики одружилися.

Ніяких слідів (Sin huellas 2023)

Іспанські серіали 2023
Іспанські серіали 2023

Дезі й Ката відчайдушно потребують грошей. Їм пощастило влаштуватися в успішну клінінгову компанію. Забираючи черговий багатий особняк, дівчата помічають кілька дивацтв. Їхні гірші побоювання незабаром підтверджуються. У будинку було жорстоко вбито людину, а дві прибиральниці стануть для поліційних головними підозрюваними.

Цікаво  20 крутих серіалів про бойові мистецтва

Дістати до неба (Hasta el cielo: La serie 2023) – Іспанські серіали 2023

фільми

Соле тяжко переживає смерть коханого. Їй доводиться одночасно працювати у кількох місцях, щоб покрити численні борги покійного чоловіка, та виховувати сина. У її будинку є злочинці, які розкривають правду про рід діяльності колишнього компаньйона. Соле змушена стати його наступницею.

Мотель Валькірії (Motel Valkirias 2023)

Іспанські серіали 2023
Іспанські серіали 2023

На кордоні Галісії та Португалії знаходиться непримітний готель. Там рідко зупиняються надовго. Більшість мандрівників затримуються лише на одну ніч. Троє загадкових жінок зустрічаються, щоб втілити у життя велику аферу. Вони мають намір обікрасти заможного постояльця, аби розібратися з фінансовими труднощами.

Дівчина-невидимка (La chica invisible 2023)

фільми

У Карденас таємниче пропадає молода дівчина. Поліція відразу береться за розслідування, але жодних слідів викрадення не виявлено. Мігель вперше за довгий час звертається за допомогою до дочки. Джулія кілька разів бачилася з Майте. Вона єдина, хто може розкрити таємницю її зникнення.

Загублена в хуртовині (La chica de nieve 2023) – Іспанські серіали 2023

Іспанські серіали 2023

Під час параду у Малазі трапляється нещасний випадок. Таємничим чином зникає маленька дівчинка. Позитивних результатів поліційне розслідування не дає. За допомогою стурбовані батьки звертаються до незалежної журналістки. Занурюючись у справу все сильніше, Мірен виявляє дивний зв’язок зі зниклою дівчинкою.

Цікаво  15 найкращих детективних серіалів

Реал Мадрид: До кінця (Real Madrid: Until the End 2023)

фільми

Відомі футболісти практично ніколи не показують справжніх емоцій. Вони змушені приховувати правду, розділити особисте життя та кар’єру, щоб їм не заважали почуття на полі. Достатньо дізнатися більше про їхні таємниці, розібратися в потаємних думках і перейнятися до долі. Тільки справжні фанати здатні виявити співчуття.

Голова Хоакіна Мур’єти (La Cabeza de Joaquín Murrieta 2023) – Іспанські серіали 2023

Іспанські серіали 2023

Відомий злочинець виріс у Мексиці. Йому доводилося чинити дрібні злочини, щоб забезпечити свою сім’ю. Згодом афери стали більшими. Разом зі своєю бандою Хоакін забирав гроші в багатих і віддавав їх бідним. За його кримінальною діяльністю спостерігає Карільйо. Він має намір зупинити злочинця, але раптово його мета змінюється.

Дивіться також: Бразильські серіали 2023 – добірка на вечір

Прокрутка до верху