Головна сторінка >> Нові цікаві Мексиканські серіали 2023
Нові цікаві Мексиканські серіали 2023

Нові цікаві Мексиканські серіали 2023

Нові цікаві Мексиканські серіали 2023 – мексика славиться не тільки своєю красивою природою та багатошаровою культурою, але й своїми неперевершеними творчими досягненнями у світі серіалів. Мексиканські серіали завоювали серця глядачів по всьому світу своєю захоплюючою історією, високою якістю виробництва та талантом акторів. У цій статті ми розглянемо нові цікаві мексиканські серіали, які варто подивитися.

Зустрічайте нові та найкращі мексиканські серіали 2023 року — новинки з високим рейтингом, які варто подивитися. Зверніть увагу, що наш топ-список прем’єр ще доповнюватиметься.

Зміст

Цікаво  9 приголомшливих серіалів на вечір, від яких неможливо буде відірватися

Три життя (Triada 2023)

Нові цікаві Мексиканські серіали 2023
Нові цікаві Мексиканські серіали 2023

Цілком випадково Ребеці відкриваються таємниці минулого. Виявляється, в ранньому дитинстві її розлучили із сестрами-близнюками. Дівчина мріє знайти рідних, дізнатися про істину про своє походження. Головна героїня вирушає у подорож, навіть не припускаючи, з якими небезпеками доведеться зіткнутися.

Пелотарі (Las Pelotaris 1926 2023)

фільми

1920 рік. Ідоія, Чело та Іца — одні з найкращих гравців у жіночій команді пелоту. Дівчата мріють про кар’єру у великому спорті, але на шляху стають стереотипи, що діють на той час. Громадськість скептично ставиться до участі жінок у змаганнях. Свободи та права жінок у спорті утискуються, але амбітні подруги готові боротися задля досягнення мети.

Цікаво  15 найкращих детективних серіалів

Прайм-тайм (Horario Estelar / Prime Time 2023) – Нові цікаві Мексиканські серіали 2023

Нові цікаві Мексиканські серіали 2023

Кар’єра та особисте життя відомого журналіста кримінальних новин вдалося. Раміро дель Солар завдяки своїм розслідуванням перебуває на піку слави. Навколишні навіть не здогадуються, що репортер веде подвійне життя. Обставини складаються так, що секрети можуть випливти назовні, і тоді Раміро в одну мить може втратити все.

Монтекрісто (Montecristo 2023)

фільми

Засновник найбільшої корпорації в галузі технологій досить швидко став популярним і відомим. Алехандро гарний, товариський, але старанно приховує минуле. Партнери та конкуренти й не припускають, хто насправді ховається під прізвищем Монтекристо і яка справжня мета молодого та успішного магната.

Закон джунглів (2023) – Нові цікаві Мексиканські серіали 2023

Нові цікаві Мексиканські серіали 2023

Пройшовши успішно відбір, 12 учасників нового шоу вирушають у дикі джунглі. Головним героям доведеться навчитися виживати у важких умовах. Конкуренти борються за величезний приз. Небезпеки чатують на кожному кроці, і тільки від учасників залежить, чи варто їм об’єднатися і забути про виграш чи діяти поодинці, позбавляючись різними способами суперників.

Цікаво  Нові фільми та серіали на Нетфлікс

Дивіться також: Нові цікаві Скандинавські серіали 2023

Прокрутити вгору