Головна сторінка >> Найкращі турецькі фільми про кохання
Найкращі турецькі фільми про кохання

Найкращі турецькі фільми про кохання

Сьогодні спеціально для вас, шановні кіномани, експерти сайту podobaika.com, склали добірку найкращих турецьких фільмів про кохання з гарними акторами. У своєму виборі ми спиралися на думку шановної інтернет-спільноти, тому перераховані стрічки лише з високим рейтингом.

Представлені турецькі фільми про кохання з високим рейтингом розрізняються як форматом (односерійні, короткометражні, повнометражні), так і сюжетною різноманітністю. Починаючи з комедійних картин про кохання підлітків і закінчуючи серйозними драматичними роботами.

В очікуванні сонця (Waiting for the Sun / Güneşi Beklerken 2013)

В очікуванні сонця (Waiting for the Sun 2013)
Найкращі турецькі фільми про кохання
 • IMDB: 6.9

Цікава та продумана картина із сильною сюжетною лінією. Сенс назви стає зрозумілим лише до кінця. Стрічка розповідає про непросте життя двох жінок – Зейнеп та її матір Демет. Вони живуть у маленькому провінційному містечку Гельязи, яке є чимось середнім між селом і містом. Тут героїні мають крихітний магазинчик. Бізнес приносить купу турбот, але дозволяє сяк-так зводити кінці з кінцями.

Надія змінити жалюгідне животіння з’являється після пропозиції про переїзд, зроблену давньою подругою сімейства Жале. Дама, що відбулася, викладає в одній з кращих вищих навчальних закладів Стамбула. Демет, не бажаючи упускати шансу влаштувати життя дочки, охоче погоджується.

Чорне кохання (Kara Sevda 2015)

Чорне кохання (Kara Sevda 2015)
 • IMDB: 7.4

Яскрава та суперечлива стрічка, назва красномовно відбиває трагізм сюжетної лінії. Головних героїв зводить довільна зустріч. Кемаль, син бідного перукаря, здобуває інженерну освіту. Хлопець добрий, але без особливих перспектив. Становище його коханої Ніхан прямо протилежне. Її батько – великий бізнесмен, з дитинства дівчинка ні в чому не знає відмови. Попри такий очевидний соціальний контраст, між молодими людьми спалахують щирі почуття.

Заради коханого дівчина готова піти на розрив із родиною та поїхати з ним до іншого міста. Гостроту становища додає те що, що у Ніхан закоханий син однієї з ділових партнерів її батька Емір. У хлопця дуже своєрідні уявлення про кохання. Він хоче мати дівчину як господар річчю, а на її почуття йому начхати. Вдавшись до відвертого шантажу, юнак домагається свого. Але через кілька років доля знову зводить головних героїв, якими тепер керують далеко не шляхетні почуття.

Вітряний (Hercai 2019)

Вітряний (Hercai 2019)
 • IMDB: 6,6

Багатосерійний фільм, в основі якого лежить добре знайома глядачеві історія про Ромео та Джульєтту, розкриває колорит провінційної Туреччини. Ворожнеча двох кланів – Шадоглу та Асланбеєв – почалася задовго до народження головних героїв. Події розгортаються у провінції Мардін, яка славиться своїм традиціоналізмом. Тут досі збереглися кровна помста та договірні шлюби, що сприймається як дикість у світі.

Цікаво  365 днів: схожі фільми та серіали - ТОП 20

Міран, спадкоємець Алсанбеєв, вихований у ненависті до Шадогла. За версією його бабки, останні винні у загибелі батьків юнака. Тепер він одержимий ідеєю розплати. Хлопець входить у довіру до своїх ворогів, а потім просить видати за нього доньку Рейян. Ті погоджуються, не проти й сама наречена, яка божеволіє від високого чорнявого красеня. Але юнак не відмовляється від своїх планів, уміло маскуючи свої фальшиві почуття. Після весільної ночі Міран із ганьбою виганяє дружину в батьківський будинок, що є великою ганьбою для консервативного суспільства.

Романтична комедія (Romantik komedi 2010)

Романтична комедія (Romantik komedi 2010)
 • IMDB: 5,3

Есра, Дідем та Зейнеп – три подружки не розлий вода. Дівчата разом винаймають житло і намагаються якось ужитися, адже їхні характери так не схожі один на одного. Незабаром Зейнеп отримує пропозицію руки та серця від свого хлопця та виходить заміж. Есра, вразившись змінами у житті подруги, звільняється з колишньої роботи та влаштовується у рекламну корпорацію. Тут у неї зав’язуються стосунки з Мертом, її начальником та директором компанії. Дідем також не відстає від подруг. Її обранцем стає Джем, який працює актором і є близьким компаньйоном Мерта.

Все через кохання (Her Sey Asktan 2016)

Все через кохання (Her Sey Asktan 2016)
 • IMDB: 6.0

Життя головної героїні Пелін нічим не примітне. Дівчина працює касиром у найближчому супермаркеті та планує швидке заміжжя. Ось уже кілька років вона полягає у стосунках з Ількером, якого буквально обожнює.

Хлопця важко назвати ідеальним вибором – він постійно вплутується у неприємні історії. Для юнака майбутній шлюб матиме фіктивний характер, адже він має купу боргів. Дівчина не звертає уваги на недоліки кавалера та продовжує активно готуватися до весілля. Буквально за лічені дні до урочистостей Пелін застає нареченого у компанії молодої коханки. Причому найцікавішому моментові. Серце нареченої, що не відбулася, розбите, адже хлопець привів чужу жінку в їхнє майбутнє сімейне гніздечко. Ількер спочатку було намагається якось виправдатися і навіть вибачається. Але дівчина не може забути зраду коханого і занурюється у депресію. Але незабаром у її житті з’являється куди більш гідна людина.

Примусь мене повірити (Sen Inandir / Make Me Believe 2023)

Примусь мене повірити (Sen Inandir / Make Me Believe 2023)
Найкращі турецькі фільми про кохання
 • IMDB: 5,6

Новинка виділяється хитромудрим сюжетом. У стрічці переплітаються історії двох літніх подруг та їхніх онуків. Спочатку здається, що бабусі зайняті своїми звичайними справами. Насправді дами винайшли багатоходовий план, який має змінити життя їхніх онуків Деніза та Сахри. Жінки планують організувати зустріч молодим людям, які не бачилися багато років.

Цікаво  Святковий настрій гарантовано: фільми про Різдво, які варто переглянути цього року!

Задум начебто шляхетна, але в житті рідко буває так, що все йде за планом. Здавалося б, Деніз і Сахра зовсім різні люди й змусити їх полюбити одне одного неможливо. Але “випадкова” зустріч розпалює давно забуті почуття. Не лише дитяча закоханість, а й старі образи та невирішені конфлікти спалахують із новою силою. Лише подолавши їх, герої зможуть знайти справжнє щастя.

Час щастя (Mutluluk Zamani 2017)

Час щастя (Mutluluk Zamani 2017)
 • IMDB: 5,9

Мерт – відомий ловелас, він успішно займається бізнесом та очолює власну компанію. Чоловік ставить перед собою амбітні завдання та впевнено їх вирішує. Пекла – його пряма протилежність. Дівчина, яка працює у творчій сфері, зациклена на помилках минулого. Вона виховує молодшого брата і вважає, що їй ще рано думати про серйозні стосунки.

Їхню першу зустріч, яка випадково відбулася на одній із виставок, навряд чи назвеш блискучим початком любовної історії. Молоді люди явно не в захваті один від одного. Але коли вони знайомляться ближче, їхня думка змінюється. У фільмі безліч гумору та забавних епізодів, показані найкрасивіші види стародавнього Стамбула та навколишніх островів. Доповнює стрічку блискуча гра акторів.

Тактика кохання (Ask Taktikleri 2022)

Тактика кохання (Ask Taktikleri 2022)
 • IMDB: 5,3

Головна героїня Асли, дизайнерка за професією, зайнята розробкою нового бренду. У вільний час дівчина веде блог про любовні стосунки, в яких вона є витонченим поціновувачем та знавцем.

Її візаві Керем працює у рекламній сфері. Він чудовий оратор, душа компанії та дуже успішний у своїй професії. Керем – знавець жіночої психології, кожна жінка поруч із ним розквітає. При цьому він уникає тривалих стосунків. Незабаром Керем і Асми, одночасно і не змовляючись, вирішують закохати в себе незнайому жінку і чоловіка відповідно. Цілком випадково у своєму полюванні герої виходять один на одного.

Як і личить східному кіно, тут немає місця для вульгарностей, а постільні сцени скромні. Стрічка вийшла легкою, романтичною з морем жартів та гумору.

Мила та небезпечна (Sevimli Tehlikeli 2015)

Мила та небезпечна (Sevimli Tehlikeli 2015)
 • IMDB: 6.0

Зелик живе життям молодої принцеси. Пан Хаккі, батько дівчини, оточив її розкішшю та багатством, але не може приділяти їй багато часу. Однак молода красуня й не здогадується, що живе із чужою людиною. Адже багато років тому її викрали із родини жебраків. Це було зроблено для отримання багатомільйонної спадщини. Річ у тому, що дружина Хакки, вмираючи під час пологів, заповіла більш як двісті мільйонів доларів дитині, яка ось-ось має з’явитися на світ. Не бажаючи розлучатися з такою сумою, вдівець йде на жахливу підробку.

Дівчинка виросла наївною та мрійливою. Вона чекає казкового каліфа на білому коні, який наповнить її життя пригодами та веселощами. Ось тільки натомість на її життєвому шляху виявляється якийсь Зарок. Хлопець не лише далеко від образу принца, але також має серйозні проблеми із законом.

Цікаво  Цікаві зарубіжні фільми - ТОП 10

Приватний урок (Private Lesson 2022)

Приватний урок (Private Lesson 2022)
 • IMDB: 4,5

Щоб досягти успіху та добробуту, головній героїні Азрі доводиться постійно долати труднощі та проблеми. Дівчина походить з бідної родини, тому важко знаходить гроші на навчання. Від природи Азра має дивовижну харизму і легко заводить знайомства, чим і вирішує скористатися.

Вона дає оголошення про репетиторство для дітей, хоча не має достатніх знань. До того ж молода аферистка роздає платні поради, які нібито допомагають досягти успіху та втілити всі мрії у життя.

Дівча явно смакувало, її “клієнтура” розширюється. Слава про популярний коуч доходить до Ханде, племінниці ректора університету, в якому навчається Азра. На відміну від головної героїні, родичка начальника страждає на цілий комплекс розладів, сором’язлива, не впевнена в собі, проте хоче бути центром уваги. А головне – здобути серце місцевого ловеласа Бурака.

Поганий хлопець (Kötü Çocuk / Bad Boy 2017)

Поганий хлопець (Kötü Çocuk / Bad Boy 2017)
 • IMDB: 2,0

Молодіжна стрічка про любов та школу. Головна героїня Кайла – молода, розумна та красива – живе з мамою. Тато дівчини пішов із сім’ї багато років тому. Несподівано чоловік вирішує відновити стосунки з дочкою. Він перевозить підлітка до свого розкішного особняка, влаштовує до елітної школи. Старшокласниця не в захваті від ув’язнення у “золоту клітку”. Вона страшенно сумує за рідним домом та мамою.

В надії, що батько розчарується і відпустить її додому, дівчинка перетворюється на справжню відірву. До того ж у хлопці Кайла вибирає шкільного хулігана, якого боїться вся округа. Однак новий бойфренд зовсім не такий простий, як здається на перший погляд…

Перший поцілунок (Ilk Öpücük / First Kiss 2017)

Перший поцілунок (Ilk Öpücük / First Kiss 2017)
Найкращі турецькі фільми про кохання
 • IMDB: 5,1

Східна версія відомої американської кінострічки “50 перших поцілунків”. Літні канікули. Молода шкільна вчителька Бахар потрапляє у моторошну аварію, після якої частково втрачає пам’ять. Вона чудово пам’ятає події, що передували катастрофі, але не може утримати в пам’яті те, що сталося буквально кілька годин тому. Минає два роки. Приїжджий хлопець Хакан закохується в дівчину з першого погляду, не здогадуючись про її недугу.

Разом вони проводять цілий день, але на ранок Бахар не впізнає свого залицяльника. Хлопець впадає у ступор, проте вирішує не відступати. Він знову і знову закохує дівчину в себе, повторюючи події першого дня їх знайомства. Начебто заслуговує похвали завзятість дало результат і хвороба почала відступати. Але якось Хакан просто зникає. Він мріє про повноцінну сім’ю та дітей, але як усе це можливо в такій ситуації. І все ж хлопець, який мучиться докорами совісті, повертається до коханої.

Дивіться також: Захоплююча подорож у світ кіно: 10 найкращих турецьких фільмів

Прокрутка до верху