Головна сторінка >> Нові цікаві фільми на Новий рік
Нові цікаві фільми на Новий рік

Нові цікаві фільми на Новий рік

Нові цікаві фільми на Новий рік – свята, чудовий час для перегляду нових захоплюючих фільмів! Що цього року чекає на нас на екранах? Від захоплюючих пригодницьких стрічок до серйозних драматичних шедеврів, розмаїття кіно на Новий рік просто дивовижне. Нові блокбастери обіцяють яскраві емоції та захоплюючі сюжети, які залишать свій слід у серцях глядачів.

Цукерковий провулок (Candу Cane Lane 2023)

Нові цікаві фільми на Новий рік
Нові цікаві фільми на Новий рік

Щороку Кріс прагне перемогти у конкурсі на найкращу новорічну прикрасу будинку, суперничаючи з іншими сусідами. Якось він домовився з ельфійкою, чия сильна магія призводить до несподіваних наслідків для всього міста. Тепер, зіткнувшись з хаосом, викликаним чаклунством, Крісу та його сім’ї належить зруйнувати заклинання та врятувати Різдво, перш ніж свято виявиться зруйнованим. Водночас їм доведеться подолати труднощі та знайти справжній сенс святкового чаклунства.

Цікаво  23 найкращі китайські комедії!

Одні на канікулах (Hotel Sinestra 2023)

фільми

Зимові канікули 11-річної Ави обіцяли бути нудними у готелі через суворий нагляд батьків. Однак одного ранку всі дорослі в готелі таємниче зникають, і починається справжні веселощі для дітей. Проте радість скоро змінюється небезпекою, коли діти усвідомлюють, що зіткнулися з неприємностями та погрозами. Тепер Аве та її друзям доведеться зробити все можливе, щоб знайти рішення загадки, повернути батьків і врятувати себе від небезпеки, яка чатує на них у порожньому готелі.

Гноми. Новорічне свавілля (There’s Something in the Barn 2023)

Нові цікаві фільми на Новий рік
Нові цікаві фільми на Новий рік

Американська родина переїжджає у відокремлену лісову хатину в Норвегії, яку вони отримали у спадок. Однак їхнє життя порушується, коли вони виявляють, що їхні сусіди — гноми, зовсім не такі милі, як здаються. Напередодні Нового року, коли весь світ веселиться, гноми віддають перевагу тиші та вівсяним пластівцям. Коли герої випадково порушують їхній спокій, починається справжній жах. Гноми, озброєні садовими інструментами та уїдливими лайками, перетворюють святкові будні сім’ї на кумедну, але страшну пригоду.

Цікаво  15 найкращих нових комедій 2023 року

Як закохатися до Різдва (How to Fall in Love by Christmas 2023)

фільми

Головна героїня – успішна письменниця, яка стала генеральним директором лайфстайл-бренду. Якось вона постає перед серйозними труднощами в бізнесі. Для порятунку компанії їй необхідно знайти партнерство із впливовими бізнесменами. Однак, щоб завоювати їхнє розташування, вона має написати особливу колонку, яка розповідає про те, як вона закохалася до Різдва.

Різдво у подарунок (Improvvisamente Natale 2022)

Нові цікаві фільми на Новий рік
Нові цікаві фільми на Новий рік

Історія десятирічної К’яри, чиї батьки вирішують повідомити її про своє розлучення. Проте, щоб пом’якшити удар неприємних новин, дідусь Лоренцо вигадує незвичайний план. Замість проведення Різдва в холодну пору року, як завжди, він вирішує влаштувати справжнє Різдво влітку. Все це відбувається в готелі в Альпах, який знаходиться на межі банкрутства через фінансові труднощі Лоренцо.

Цікаво  Цікаві американські фільми 2023 - ТОП 25

Крик. Ніч перед Різдвом (It’s a Wonderful Knife 2023)

фільми

Вінні врятував своє містечко від маніяка-вбивці. Але попри тогорічний тріумф, її життя залишається важким. У момент розпачу Вінні загадує бажання й опиняється у кошмарній паралельній реальності, де її не існує, а натомість живе сам убивця. Тепер вона має розгадати таємниці цього світу і знайти спосіб повернутися, перш ніж страшні події повторяться в її рідному місті.

Різдво у твоїх руках (La Navidad en sus manos 2023)

Нові цікаві фільми на Новий рік
Нові цікаві фільми на Новий рік

Один особливий рік Санта-Клаус зникає, залишивши дітей без своїх звичайних подарунків напередодні Різдва. Головний герой, дитина, вирішує вирушити у дивовижну пригоду, щоб розгадати таємницю та врятувати Різдво для всіх дітей світу. У цій захоплюючій подорожі він виявляє несподіваних друзів, магію і важливі уроки про сенс сім’ї, доброту і значення цієї чарівної пори року.

Дивіться також: 20 кращих мультфільмів про Новий рік та Різдво!

Прокрутити вгору