Головна сторінка >> Найкращі серіали про судмедекспертів
Найкращі серіали про судмедекспертів

Найкращі серіали про судмедекспертів

Найкращі серіали про судмедекспертів занурять Вас у найзаплутаніші та загадковіші кримінальні історії. Головні герої за допомогою свого професіоналізму шукають ключі до розгадки складних справ.

Декстер (Dexter)

Найкращі серіали про судмедекспертів
Найкращі серіали про судмедекспертів

IMDB – 8.7
Виробництво США / 2006

Він досвідчений судмедексперт з Маямі, який не відчуває страху, співчуття і любові, йому завжди були чужі будь-які людські почуття. Приймальний батько навчив його майстерно ховати докази, спрямовувати в потрібне річище бажання вбивати та вгамовувати свої тваринні інстинкти.

Декстер карає лише найзлісніших злочинців, які зуміли з різних причин уникнути правосуддя. Але якось у місті з’являється хтось рівний йому.

Вічність (Forever)

фільми 2

IMDB – 8.2
Виробництво США / 2014

Лікар Генрі Морган працює в поліції на посаді судмедексперта. Він справжній професіонал своєї справи, який зібрав за своє життя величезну кількість корисної та цінної інформації щодо поведінки людей. Вся річ у тому, що він безсмертний.

Ось вже протягом двох століть він намагається розгадати таємницю свого нескінченного життя, але всі його спроби марні. Незабаром оголошується людина, яка стверджує, що знає таємницю лікаря та погрожує її розкрити. Генрі не може цього допустити.

Неприродна смерть (Unnatural)

Найкращі серіали про судмедекспертів
Найкращі серіали про судмедекспертів

IMDB – 8.1
Виробництво Японія / 2018

Японська дорама, яка розповідає про життя незалежного судового лікаря Мікото Місумі, яка працює у приватній лабораторії, яка займається розслідуванням дивних та підозрілих смертей у місті. Вона розумна і справедлива, завжди береться за найскладніші справи, які не під силу навіть поліції, та успішно розплутує їх. У роботі Мікото допомагає її талановита команда професіоналів. Незвичайні та загадкові випадки – це основний напрямок їхньої діяльності.

Кістки (Bones) – Найкращі серіали про судмедекспертів

фільми 4

IMDB – 7.8
Виробництво США / 2005

Цікаво  18 жорстоких фільмів схожих на Пилу!

Доктор Темперенс Бреннан працює судовим антропологом в інституті у Вашингтоні. Вона висококваліфікований цілеспрямований фахівець із великим досвідом. Разом із командою фахівців вони займаються розкриттям злочинів, досліджуючи останки людей.

Амбіційного та впевненого в собі агента ФБР Сілі Бута відправляють на допомогу доктору Бреннану, щоб розкрити старі справи за допомогою ідентифікації кісток, але Темперенс цьому зовсім не рада.

Напарниці (Rizzoli & Isles)

Найкращі серіали про судмедекспертів

IMDB – 7.6
Виробництво США / 2010

Джейн Ріццолі працює детективом у бостонському відділенні поліції. Талановита дівчина родом із простої родини, яка зуміла побудувати кар’єру. Разом зі своїм напарником Баррі Фростом вона займається розслідуванням вбивств.

Її близька подруга Мора Айлс є найкращим патологоанатомом у місті. Вона розумна, цілеспрямована та освічена дівчина з родини аристократів. Завзятість подруг та їхній професіоналізм допомагають розкривати найбільш заплутані злочини Бостона.

Розслідування Мердока (Murdoch Mysteries)

фільми 6

IMDB – 8.2
Виробництво Канада, Великобританія / 2008

Кінець ХІХ століття, Торонто. У місті відбувається низка загадкових злочинів, розібратися в яких береться детектив Вільям Мердок. У роботі він використовує нову науку – криміналістику. З її допомогою детектив досягає разючих результатів.

А допомагає йому розслідувати Джулія Огден – судовий лікар. Юний вік не заважає дівчині чудово справлятися зі своїми обов’язками та проводити розтин. Разом у колег виходить розкривати найбільш, здавалося б, заплутані справи.

Слідство по тілу (Body of Proof) – Найкращі серіали про судмедекспертів

Найкращі серіали про судмедекспертів
Найкращі серіали про судмедекспертів

IMDB – 7.1
Виробництво США / 2011

Меган Хант – нейрохірург, але після автокатастрофи вона більше не в змозі виконувати складні операції. Жінка не здається і стає судмедекспертом. Тепер вона є співробітником Центру судової експертизи.

У своїй роботі Меган використовує нестандартні методи, що спричиняє несхвалення з боку колег та начальства в особі Кейт Мерфі. Сильна, вольова жінка з важким характером – завдяки своєму таланту вона здатна дізнатися про причину смерті будь-якої людини.

Напарники (Gumbeobnamnyeo)

фільми 8

IMDB – 8.3
Виробництво Корея Південна / 2018

Своєрідний і зарозумілий судмедексперт Пек Бем попри огидний характер є справжнім професіоналом своєї справи. Вона досвідчена, розумна і цілеспрямована людина, яка не звикла відступати.

Пек об’єднує зусилля з молодим прокурором Ін Соль. Вона чесна, добра та освічена дівчина з багатої сім’ї, яка показує хороші результати у роботі, попри відсутність досвіду. Разом вони розпочинають розслідування найважчих злочинів у місті.

Цікаво  Фільми трилери детективи які варто подивитись

Я зомбі (iZombie) – Найкращі серіали про судмедекспертів

Найкращі серіали про судмедекспертів
Найкращі серіали про судмедекспертів

IMDB – 7.8
Виробництво США / 2015

Студентка медичного вишу Олівія Мур мріє побудувати кар’єру лікаря та створити міцну родину, але все змінюється після однієї вечірки, де її перетворюють на зомбі. Щоб підтримувати людську сутність, їй необхідно регулярно харчуватись мізками й тоді дівчина влаштовується на роботу до судмедексперта, доктора Раві Чакрабарті. Поїдаючи мізки померлих людей, Олівія отримує їх спогади, що дозволяє їй дізнаватися про причини смертей і знаходити винуватця.

Судмедексперт Цінь Мін (Fa yi Qin Ming)

фільми 10

IMDB – 7.4
Виробництво Китай / 2016

Лікар Цінь – першокласний медичний експерт, якому немає рівних. Його аналітичні здібності та пізнання в медицині вражають. Він здатний розплутати будь-яку справу і докопатися до істини, використовуючи докази, що залишилися на тілі жертви.

Але лікар має одну проблему – йому сняться кошмарні сни. Після низки дивних і загадкових вбивств Мін починає підозрювати, що якось у цьому замішаний. Разом зі своїми колегами він намагається знайти вбивцю, сподіваючись, що це допоможе йому розгадати таємницю нічних кошмарів.

Доктор Херроу (Harrow)

Найкращі серіали про судмедекспертів
Найкращі серіали про судмедекспертів

IMDB – 7.6
Виробництво США, Австралія / 2018

Деніел Херроу славиться важким характером, ексцентричною поведінкою і повною відсутністю поваги до влади, але при цьому він найкращий патологоанатом у всій Австралії, що всією душею співчуває жертвам, чиїми справами займається.

Задля того, щоб розслідувати черговий злочин, він готовий порушити всілякі правила. Кар’єра лікаря та його стосунки з близькими людьми перебувають під загрозою, оскільки страшна таємниця, яку він зберігає протягом року, незабаром може бути розкрита.

Розслідування Джордан (Jordan investigation) – Найкращі серіали про судмедекспертів

фільми 12

IMDB – 7.0
Виробництво США / 2001

Лікар Джордан Кавана працює судово медичним експертом у Бостоні. Через норовливий характер дівчині часом важко сходитися з людьми, що часто стає проблемою. Робота є її домом, де вона проводить більшу частину часу. Вона розумна, досвідчена та талановита, справжній професіонал своєї справи.

Розслідуючи злочини, Джордан навіть готова йти проти правил, і все для того, щоб досягти справедливості. Методи її роботи дають відмінні результати, дозволяючи розплутувати відносини різної складності.

Безмовний свідок (Quan Min Mu Ji)

Найкращі серіали про судмедекспертів
Найкращі серіали про судмедекспертів

IMDB – 7.9
Виробництво Великобританія / 1996

Саманта Раян працює патологоанатомом у морзі. Разом зі своєю командою судмедекспертів вона допомагає поліції у розслідуванні вбивств. Жінка хороша в роботі, досвідчена та розумна, але при цьому нещасна у звичайному житті.

Цікаво  Найкращі історичні серіали - цікава підбірка

Вона відчуває провину за смерть свого батька, доглядає матір. До того ж вона має непрості стосунки з рідною сестрою, які вона всіляко намагається налагодити, але всі спроби марні.

Розтин покаже

фільми 14

Виробництво Україна / 2019

Інга Вілкас влаштовується судмедекспертом до кримінального бюро. Тут мало хто затримується, бо робота складна та відповідальна. З перших днів її стосунки зі слідчим Олегом Гончаром не склалися. У них немає особистого життя, оскільки весь час вони присвячують роботі, яка відбивається на їхньому характері. Щоранку напарників починається з дрібних сварок і перепалок, але при цьому разом у них виходить розслідувати навіть найзаплутаніші справи.

Роузвуд (Rosewood) – Найкращі серіали про судмедекспертів

Найкращі серіали про судмедекспертів
Найкращі серіали про судмедекспертів

IMDB – 6.6
Виробництво США / 2015

Приватний патологоанатом Бомонт Роузвуд живе у Маямі. Попри специфіку роботи, він залишається доброю і чуйною людиною. Разом із досвідченим детективом Анналізою Віллою вони працюють над розслідуванням справ підвищеної складності, які не під силу розкрити місцевій поліції.

Вся річ у тому, що Бомонт є власником найпросунутішої незалежної лабораторії не тільки в місті, а й у всьому штаті, що дозволяє йому знаходити докази, невидимі для інших.

Коронер (Coroner)

фільми 16

IMDB – 6.7
Виробництво Канада / 2019

Поліційна кримінальна драма, що розповідає про життя Дженні Купер, яка займається розслідуванням смертей, що сталися за незрозумілих та загадкових обставин. Її основне завдання полягає у визначенні причин смерті, що допомагає поліції у розкритті злочинів.

У Торонто відбувається низка дивних вбивств, і тоді за справу береться Купер. Тепер саме від неї та від детектива Донована залежатиме, чи вдасться представникам закону знайти та покарати злочинця.

Олександра Ель (Alexandra Ehle) – Найкращі серіали про судмедекспертів

Найкращі серіали про судмедекспертів
Найкращі серіали про судмедекспертів

IMDB – 6.5
Виробництво Франція / 2018

Олександра – судовий експерт в Інституті судової медицини у портовому містечку Бордо, розташованому на південному заході Франції. Своєрідна та химерна жінка, вона завжди прагне, незважаючи ні на що, докопатися до істини й часто проводить особисті розслідування, попри невдоволення офіцера поліції.

Попри те, що молодший помічник Тео Дюррель вважає свою начальницю дивною, він завжди готовий допомагати їй у пошуку винних. Разом вони досягають добрих результатів.

Дивіться також: 19 найкращих фільмів жахів про Хелловін

Приємного перегляду!

Scroll to Top