Головна сторінка >> Французькі детективні серіали – ТОП 30
Французькі детективні серіали - ТОП 30

Французькі детективні серіали – ТОП 30

Французькі детективні серіали – ніхто не заперечуватиме, що французьке кіно має свій особливий шарм. Ось і французькі детективні серіали практично завжди вигідно відрізняються від своїх аналогів красивою подачею, а фірмова французька фривольність у них витончено і легко переплітається із продуманою та цікавою сюжетною лінією. Не гайте часу задарма і прямо зараз починайте дивитися французькі детективні серіали із запропонованого списку.

Зміст

Кандіс Ренуар (Candice Renoir)

Французькі детективні серіали - ТОП 30
Французькі детективні серіали – ТОП 30
 • Франція / 2013

Як елегантно боротися зі злочинністю, покаже офіцер французької поліції Кандіс Ренуар. Мати 4 дітей повернулася на службу в поліцію після того, як перебувала в декреті майже десять років.

Прямо з гламурного Парижа Кандіс переводять на службу в провінційний Монпельє, де місцеві співробітники зустрічають столичну штучку з явним упередженням. Нова співробітниця носить дивні зачіски та несподівані яскраві аксесуари, але жодна з кримінальних справ не може поставити її в глухий кут.

На поклик скорботи (Les Revenants)

фільми
 • Франція / 2012

Жителі невеликого французького містечка в Альпах перебувають у шоку. До містечка повертаються загиблі у різний час мешканці. Це і 15 річна дівчинка, яка загинула в автокатастрофі, і наречений, який скоїв самогубство напередодні весілля, і серійний маніяк, убитий власним братом, і багато інших. Змертвілі мерці чудово пам’ятають рідних і намагаються жити колишнім життям. Але як мешканцям містечка ставиться до тих, хто прибув?

Ніколя ле Флок (Nicolas Le Floch) – Французькі детективні серіали

Французькі детективні серіали - ТОП 30
Французькі детективні серіали – ТОП 30
 • Франція / 2008

Франція часів короля Людовіка XV. На службу до паризької поліції надходить провінціал Ніколя Ле Флок. Молода людина – прекрасний вершник, чудово освічений, гарний і чудово фехтує. Гострий розум і природна спостережливість дозволяють Ле Флок розкривати найхитріші злочини. До того ж він має вірних друзів-помічників – доктора Сімагюса та інспектора Бурдо.

Зникнення (Disparue)

фільми
 • Франція / 2015

У Ліоні в день народження пропадає 17-річна дівчина, на ім’я Леа. Після зникнення дитини кожен день батьків перетворюється на пекло. Батько Леа не може сидіти склавши руки й починає пошуки.

А з боку поліції розслідування доручено інспектору Моліна та його підлеглій Каміллі. Поліційний скрупульозно досліджує день зникнення дівчини й дійшов висновку, що Леа мав надто багато секретів.

Люпен (Lupin)

Французькі детективні серіали - ТОП 30
Французькі детективні серіали – ТОП 30
 • Франція, США / 2021

Двадцять років тому батька головного героя, на ім’я Ассан Діоп звинуватили у крадіжці, яку він не робив. Підставив сенегальського іммігранта його роботодавець, містер Пелегріні. Від померлого у в’язниці батька Ассану залишилася лише книга під назвою «Арсен Люпен». У найкращих традиціях благородного розбійника Люпена Ассан готується помститися Пелегріні.

Цікаво  Венздей 2 дата виходу та сюжет 2 сезону!

Малюк Кенкен (Li’l Quinquin) – Французькі детективні серіали

фільми
 • Франція / 2014

У тихій французькій провінції відбуваються страшні вбивства. Тіла місис Лебле та містера Бірі знаходять розчленованими в тілах корів. Це страшне злодіяння стає першим у низці жахливих злочинів.

За розслідування береться кілька дивних місцевих поліційних. Одночасно з ними злочинців намагаються знайти місцеві діти на чолі з Кенкеном, звичайним хлопчиськом із заячою губою та слуховим апаратом.

Спіраль (Engrenages)

Французькі детективні серіали - ТОП 30
Французькі детективні серіали – ТОП 30
 • Франція / 2005

Кримінальний серіал про те, як влаштовано роботу французької юридичної системи. Головними героями проєкту є шестеро людей, які стоять на варті правосуддя: троє поліційних, суддя, адвокат та прокурор.

Ніхто з них не є ідеальним. Усі вони – звичайні люди зі своїми страхами, тривогами й пороками. Вони помиляються, роблять погані вчинки, але намагаються гідно виконувати свою важливу роботу.

Моє друге я (Double je) – Французькі детективні серіали

фільми
 • Франція / 2019

Детектив Деа Версіні успішно працює у поліції міста Бордо. Допомагає розслідувати злочини Версіні її постійний партнер – чепурний Джиммі. Разом вони здатні розгадати будь-яку загадку.

Але жінка має секрет. Джиммі існує лише в уяві жінки. Незабаром Версіні дають справжнього партнера – молодого хлопця, на ім’я Маттьє Белкур. І цей факт зовсім не до вподоби Джиммі.

Вбивства на сімейному вечорі (A Family Murder Party)

Французькі детективні серіали - ТОП 30
Французькі детективні серіали – ТОП 30
 • Франція, Швейцарія, Бельгія / 2006

Члени великої родини з’їжджаються до родового гнізда для святкування 70-річчя патріарха сімейства – Симона Ле Теск’ю. Після тривалої відсутності в замку з’являються ворожі між собою брати – один з дружиною, інший з коханкою, а третій з нареченою, а також новонароджена внучка глави сім’ї.

Незабаром літнього мільйонера знаходять мертвим, а в особняк для проведення розслідування прибуває комісар Ларозьєр із помічником – молодим інспектором Емілем Лампьйоном.

Небезпечні секрети (Suspectes) – Французькі детективні серіали

фільми
 • Франція / 2007

Під час світського вечора у фешенебельному готелі знаходять тіло напіводягненої жінки, в одній руці якої пістолет, а в іншій – клаптик паперу з чотирма жіночими іменами.

Поліційні швидко знаходять жінок, якими виявилися домогосподарка, маркетолог та пластичний хірург. Четверта дівчина, на ім’я Вероніка була вбита напередодні. Потенційні жертви стверджують, що не знають один одного, а також причину, через яку полювала незнайомка.

Загадкові вбивства Агати Крісті (Les petits meurtres d’Agatha Christie)

Французькі детективні серіали - ТОП 30
Французькі детективні серіали – ТОП 30
 • Франція, Швейцарія/ 2009

Що буде, якщо класичні англійські сюжети Агати Крісті перенести до сучасної Франції? Саме це зробили творці серіалу-антології «Загадкові вбивства Агати Крісті», кожного сезону якого на глядача чекають нові герої.

Легендарного детектива Еркюля Пуаро та проникливу місис Марпл замінили провінційні поліційні комісари Ларозьєр із помічником-недотепою Лампйоном, журналістка Еліс Авріл та суперіндентант Сван Лоранс, комісар Анні Греко з напарником Максом Береттою та психолог.

Фалько (Falco) – Французькі детективні серіали

фільми
 • Франція / 2013

Після 22-річного перебування в комі приходить поліційний Олександр Фалько. Чоловікові здається, що минуло кілька годин, але світ довкола нього змінився до невпізнання. Дружина багато років живе з іншим, а дочка зросла. Єдине, що залишилося незмінним у житті поліційного, – це його робота. Фалько відновлюється на роботі й намагається з’ясувати, хто випустив злощасну кулю, яка зламала йому життя.

Паризька поліція 1900 (Paris Police 1900)

Французькі детективні серіали - ТОП 30
Французькі детективні серіали – ТОП 30
 • Франція / 2021

Початок минулого століття Франція в кризі. Президент щойно помер в обіймах коханки, а офіцер генерального штабу Дрейфус, єврей за походженням, багато років продавав військові секрети німцям. Країну роздирають антисемітські та націоналістичні настрої.

На цьому неспокійному фоні поліційний інспектор однієї з паризьких префектур Антуан Жюен розслідує вбивство невідомої жінки, і справи можуть завести його далеко. Занадто далеко…

Дольмен (Dolmen)

фільми
 • Франція / 2005

Події розгортаються на французькому острові Тай-Крен, відомому древнім кельтським святилищем. Весілля лейтенанта поліції Марі Кермер та яхтсмена Крістіана Бреа так і не відбулося. Прямо напередодні свята було вбито брата нареченої.

Цікаво  32 найкращі серіали нетфлікс - цікава добірка!

Разом із капітаном Лукасом Ферсеном, надісланим із Парижа, Марі розпочинає розслідування. Але напарники й не підозрюють, що вбивство, яке розслідується, стане першим у низці жахливих злочинів, що супроводжуються таємничими ритуалами.

Каїн: Виняток із правил (Caïn) – Французькі детективні серіали

Французькі детективні серіали - ТОП 30
Французькі детективні серіали – ТОП 30
 • Франція / 2012

Капітан поліції Фредерік Каїн, перебуваючи під впливом наркотиків, потрапив у страшну аварію і виявився паралізованим нижче за пояс. Попри інвалідність, Каїн відновлюється на службі.

У помічники до незвичайного поліційного призначають Люсі Деламбр, яка невдоволена таким призначенням. Але неприязнь між напарниками та інвалідність Каїна не заважає їм розслідувати найскладніші злочини.

Ліс (La forêt)

фільми
 • Франція / 2017

В Арденському лісі зникла мешканка невеликого французького села, 16-річна школярка Дженіфер. Пошуками підлітка опікується поліційний Вірджіні Муссо, мати подруги Дженіфер.

Поліції активно допомагає вчителька французької мови Ев Мендель, у житті якої є велика таємниця. Жінку дитиною знайшли якраз у тому лісі, де зникла Дженіфер. Але виявилося, що це не всі секрети, які приховує таємничий ліс.

Паризькі таємниці (Mystery In Paris)

Французькі детективні серіали - ТОП 30
Французькі детективні серіали – ТОП 30
 • Франція / 2018

Париж відомий своїми визначними пам’ятками. Це і знаменита Ейфелева вежа, вар’єте Мулен-Руж, Вандомська площа, Лувр, Єлисейські поля та багато інших. Саме ці значні локації французької столиці й стали місцями жахливих злочинів наприкінці ХІХ століття. Але на шляху злочинців у кожному епізоді стане крихка, але рішуча жінка.

Злочинець: Франція (Criminal: France) – Французькі детективні серіали

фільми
 • Франція / 2019

Сюжет психологічного трилера не виходить за межі трьох приміщень. Це приміщення для дізнання, розділене одностороннім дзеркалом на дві кімнати та коридор поліційної ділянки. Команда слідчих намагається вивести гаданого злочинця на «чисту воду», а допитуваний – відвести підозри. І на все є лише 24 години.

Багрові ріки (Les rivières pourpres)

Французькі детективні серіали - ТОП 30
Французькі детективні серіали – ТОП 30
 • Франція, Бельгія, Німеччина / 2018

В Тихому болоті чорти водяться. У правдивості цієї приказки довелося переконатись 58-річному детективу П’єру Німансу. У віддалених і оманливо тихих містечках Франції відбуваються жахливі злочини.

Німанс разом зі своєю найкращою ученицею лейтенантом Каміллою Делоне приймають виклик невідомих зловмисників і вирушають у французькі села, де панують старовинні ритуали, жорстокі традиції та релігійний фанатизм.

Зникнення на березі озера (Le mystère du lac)

фільми
 • Франція / 2015

П’ятнадцять років тому головна героїня Ліз Стокер була змушена залишити рідне містечко. Безслідно зникли дві найкращі подруги Ліз, і ця подія змінила всіх.

Але зараз жінка, яка стала поліційним криміналістом, змушена повернутися додому, бо її мати хвора і потребує догляду. На момент повернення Ліз на березі озера пропадає дівчина. Обставини її зникнення дуже нагадують історію п’ятнадцятирічної давності.

Джо (Joe) – Французькі детективні серіали

Французькі детективні серіали - ТОП 30
Французькі детективні серіали – ТОП 30
 • Франція, Великобританія / 2013

Минуле ветерана паризького кримінального відділу з розслідування особливо тяжких злочинів Йохіма «Джо» Сен-Клер дуже туманно. У ньому є і наркотики, і злочини від дрібних крадіжок до фальшування документів. Саме кримінальний досвід дозволяє Джо розкривати найвправніші злочини.

Богомол (La Mante)

фільми
 • Франція / 2017

Таємницю інспектора Дамієна Каро, яку він приховував багато років, розкрито. Його мати – серійнаая вбивця Жанна Дебер на прізвисько «Богомол», яка відбуває довічне покарання.

У Парижі з’явився наслідувач, який копіює злочини Жанни, скоєні понад двадцять років тому. Жінка погоджується працювати над упійманням злочинця, але тільки в тому випадку, якщо розслідування доручать її синові.

Свідки (Les témoins)

Французькі детективні серіали - ТОП 30
Французькі детективні серіали – ТОП 30
 • Франція, Бельгія / 2014

У виставковому будинку на продаж було виявлено тіла, витягнуті невідомим злочинцем із могил. Розслідувати акт вандалізму доручають жінці-детективу Сандрі Уїлкнер.

Досліджуючи місце злочину, Сандра натикається на фотографію колишньої поліційної статі Мезоневра. Взятися фотографії у виставковому будинку не було звідки, і Сандра робить висновок про причетність Мезоневра до справи. Щоб прийняти виклик зловмисника, Полю доведеться повернутися до роботи та стати напарником Сандри.

Цікаво  Цікаві серіали про Різдво, які розтоплять ваше серце!

Вбивства у… (Meurtres à…) – Французькі детективні серіали

фільми
 • Франція / 2013

У різних місцях Франції відбуваються вбивства, що викликають думки про стародавні легенди і перекази. У місті-порту Сен-Мало виявлено труп чоловіка, убитого давнім піратським способом. Він був закопаний у пісок по горло. А неподалік Сен-Жан-де-Люз знайдено жінку, умертвлену середньовічним методом.

Розслідують ці вбивства помічник прокурора Елізабет Рішар та її напарник, капітан жандармерії Поль Жансак.

Криваве весілля (Noces Rouges)

Французькі детективні серіали - ТОП 30
Французькі детективні серіали – ТОП 30
 • Франція / 2018

Після святкування весілля молодих Сандри та Вільяма тіло нареченої знаходять на березі. Що це було? Смерть від нещасного випадку, вбивство чи наречена добровільно пішла із життя? На це питання має відповісти поліційний Венсан, колишній коханий сестри загиблої нареченої.

Окрім поліції, за забезпечення внутрішньої безпеки Франції відповідає національна жандармерія. Жандарми – це військові, які підпорядковуються Міністерству оборони. А поліційні – цивільне формування, яке підпорядковується Міністерству внутрішніх справ.

Шале (Le chalet)

фільми
 • Франція / 2017

У відокремленому шалі біля підніжжя французьких Альп збирається компанія друзів, які давно не бачили один одного. Щойно приятелі під’їжджають у хату, міст руйнується. Згодом виявляється, що телефон не працює, а інтернет недоступний. Друзі розуміють, що повністю відрізано від світу.

І тут спливає історія двадцятирічної давності. Саме в цьому шалі зникла родина письменника, який прибув у ці місця за позбавленням творчої кризи.

За стінами (Beyond the Walls) – Французькі детективні серіали

Французькі детективні серіали - ТОП 30
Французькі детективні серіали – ТОП 30
 • Франція / 2016

Чи завжди потрібно приймати подарунки від незнайомців? Ліз, яка веде відокремлений спосіб життя, отримує у спадок будинок від зовсім незнайомої їй людини. Зазнаючи фінансових труднощів, дівчина вирішує переїхати в житло.

Але першої ж ночі будинок підносить їй сюрприз. З-за стіни вона чує дивні звуки. Зробивши отвір, Ліз потрапляє у світ, з якого важко вибратися і можна зустріти особистостей зі свого персонального пекла.

Пасажир (Le passager)

фільми
 • Франція / 2014

На вокзалі в місті Бордо виявлено труп чоловіка, на плечі якого невідомий бузувір начепив бика. Неподалік місця злочину перебував чоловік у стані повної амнезії, якого відправили до психіатричної клініки.

Але «Мінотавр», як прозвали справу поліційні, стало першим у низці аналогічних злочинів. Було знайдено тіла Прометея, Ікара та інших героїв давньогрецьких міфів.

Зниклий (Gone for Good)

Французькі детективні серіали - ТОП 30
Французькі детективні серіали – ТОП 30
 • Франція / 2021

Десять років тому молодий француз Гійом втратив брата та кохану. Але хлопець зміг залишити трагічні події у минулому, і тепер він знову щасливий. Гійом зустрів нове кохання і збирається одружитися. Але напередодні наречена зникає. Розшукуючи кохану, Гійом змушений зіштовхнутися із привидами зі свого минулого.

Кеплер втрачає контроль (Kepler(s)) – Французькі детективні серіали

фільми
 • Франція / 2018

У детектива Самюеля Кеплера є дисоціативний розлад особистості. У його голові існують відразу три персонажі: маленький переляканий хлопчик, дурний громила та інтелектуал-маніпулятор. Одного разу внутрішні демони Кеплера вибралися назовні, внаслідок чого поліційного перевели з Парижа у провінційний Кале.

Але й тут, у провінції, Кеплер не знаходить спокою. У таборі мігрантів відбувається ритуальне вбивство і детективу доводиться взятися за розслідування. У цьому йому має допомагати Аліс Хаддад, яка давно працює з мігрантами.

Лютер (Luther)

Французькі детективні серіали - ТОП 30
Французькі детективні серіали – ТОП 30
 • Франція / 2021

Детектив Тео Лютер завдяки нестандартним методам успішно розкриває злочини. Він уміє думати, як злочинець, розуміє його мотиви та вгадує дії. Але чергове успішне переслідування педофіла вводить Лютера в депресивний стан і його усувають від роботи.

Після поновлення на роботі новою справою Лютера стає вбивство сімейної пари Морган. У вбивстві Лютер підозрює доньку Морганів – вундеркінда Еліс, але ніяк не може це довести.

Дивіться також: Цікаві детективи фільми – ТОП 14

Прокрутка до верху