Головна сторінка >> 23 французькі детективні фільми трилери
23 французькі детективи фільми трилери

23 французькі детективні фільми трилери

23 французькі детективні фільми трилери – у цій добірці всі цінителі жанру можуть знайти чудові французькі детективні трилери. Ці фільми створені у різні роки, в них знімалися найпопулярніші актори, над ними працювали відомі режисери та сценаристи. Тому тут кожен обов’язково знайде собі щось до смаку.

Зміст

Мертва зона (Zone Blanche)

23 французькі детективні фільми трилери
23 французькі детективні фільми трилери
 • Франція, Бельгія / 2017 (серіал)

У маленькому провінційному місті Вільфранш, розташованому на узліссі глухого лісу, немає ні зв’язку, ні інтернету і, відповідно, інших складових цивілізації. Тут живе мало людей, вони всі знають один одного в обличчя. Тому втримати щось у секреті у цьому містечку практично неможливо. Але саме в цій глушині одного разу місцевий інспектор Лорен Вайс знаходить труп. Хто міг скоїти цей злочин? І як вбивці вдалося не залишити жодного сліду?

Ніколя ле Флок (Nicolas Le Floch)

фільми
 • Франція / 2008 (серіал)

Молодий інспектор Ніколя Ле Флок живе у XVIII столітті, а точніше в епоху правління Людовіка П’ятнадцятого. Герой приїжджає до Парижа з провінційної глушини, щоб служити в поліції міста. І насамперед його буде розслідування смерті молодого віконту.

Детективу всіляко перешкоджають, але він швидко визначає, що віконт помер не своєю смертю. І скільки б родичі покійного та придворні чиновники не намагалися зам’яти справу про вбивство, Ніколя Ле Флок доведе цю справу до кінця.

Богомол (La Mante) – 23 французькі детективні фільми трилери

23 французькі детективні фільми трилери
23 французькі детективні фільми трилери
 • Франція / 2017 (серіал)

Поліція Парижа намагається зловити серійного вбивцю, який копіює жорстокі злочини Жанни Дебер, яка свого часу тримала в страху всю Францію протягом 25 років. Поліційні прозвали її Богомолом за витончений спосіб убивства. Тепер Жанна сидить у камері, але погоджується допомогти поліції у пошуках її наслідувача.

Вона висуває єдину умову – працюватиме лише зі своїм сином Дам’єном Карро, який став детективом. Він багато років не спілкувався з матір’ю, не відвідував її у в’язниці. Але задля розслідування справи серійного психопата він погоджується на угоду. Адже наступною жертвою може стати будь-хто і будь-коли.

Шале (The Chalet)

фільми
 • Франція / 2017 (серіал)

Компанія друзів дитинства збирається зустрітися, відпочити та згадувати минулі пригоди. Вони їдуть у відокремлене шале у серце французьких Альп. Але тільки-но вони розмістилися, з’ясовується, що міст, що з’єднує місце із зовнішнім світом, завалився.

Пізніше з’ясовується, що вимкнувся інтернет, не працює телефон і не ловить мобільний зв’язок. Друзі спочатку виявляються просто відрізаними від світу, і потім зовсім їхнє зібрання перетворюється на боротьбу за виживання.

За стінами (Beyond the Walls) – 23 французькі детективні фільми трилери

23 французькі детективні фільми трилери
23 французькі детективні фільми трилери
 • Франція / 2016 (серіал)

Ліза не має родичів, вона самотня молода жінка, тому звикла завжди сама себе забезпечувати. Після переїзду в чергову орендовану квартиру, дівчина спостерігає з вікон за порожнім будинком. Незабаром поліція знаходить у ньому тіло господаря. Ліза ніколи не була знайома з покійним, але він чомусь написав заповіт на її ім’я і залишив будинок їй.

Цікаво  Фільми детективи ТОП 5 - цікава добірка на вечір

Жінка здивована, але, не бажаючи витрачатися на орендоване житло, вона все-таки переїжджає. У першу ж ніч Ліза чує дивні стогін і крики через стіну своєї спальні. Досліджуючи приміщення, вона відкриває прохід до іншого будинку, який виявляється пасткою, що складається з лабіринту коридорів та кімнат.

Лаура: Прокляття Рів’єри (Laura, le compte à rebours a commencé)

фільми
 • Франція, Швейцарія / 2006 (серіал)

На це сімейство хтось наклав справжнє родове прокляття. Лаура – молода та сучасна дівчина, вона не вірить у жодну магію, але і вона має визнати, що проти фактів не посперечаєшся.

Усі жінки цієї сім’ї вмирали точно 22 липня на рік виконання ним 26 років. І кожна з жінок перед трагічною загибеллю знаходила ту саму карту Таро, що означає Дурня. Чи може це бути простим збігом, чи на сім’ї справді накладено прокляття? Це і належить з’ясувати Лаурі, яка у свої 26 зібралася заміж.

Вона (Elle)

23 французькі детективні фільми трилери
23 французькі детективні фільми трилери
 • Франція, Німеччина, Бельгія / 2016

Драматичний трилер розповідає про багату парижанку Мішель, яка керує фірмою зі створення відеоігор. Жінка цілком задоволена своїм життям, вона розлучена, дорослий син живе окремо, а сама Мішель задовольняється незначною інтрижкою.

Але одного разу в її особняк увірвався злочинець, який жорстоко побив і зґвалтував Мішель. Проте жінка не поспішає звертатися до поліційних. Вона збирається самотужки відшукати ґвалтівника, але зовсім не для того, щоб здати його в поліцію.

Багряні річки (Les rivières pourpres) – 23 французькі детективні фільми трилери

фільми
 • Франція, Бельгія, Німеччина / 2018 (серіал)

Цей серіал безперечно потрібно включити до списку кращих французьких детективів-трилерів. Адже він є продовженням культового фільму «Багрові річки» 2000 року.

За багаторічну роботу поліційним детективом П’єр Ньєманс побачив багато чого. Але виявилося, що на цьому світі є те, що може його здивувати й навіть злякати. Наприкінці своєї кар’єри він вирушає разом із талановитою ученицею, детективом Камілль Делоне, у віддалену провінцію Франції. Після академії амбітна Камілль віддала перевагу не сидіти в офісі, а вирушила працювати «на землі». Колишній учитель та молодий детектив об’єднують зусилля, щоб розслідувати кровожерливі злочини у французькому селі.

Ідеальний чоловік (A Perfect Man)

23 французькі детективні фільми трилери
23 французькі детективні фільми трилери
 • Франція / 2015

Матьє вже 26, і він мріє стати успішним письменником. Він вважає, що тільки так він зможе досягти бажаного – великих гонорарів, всесвітньої слави та черги з гарних шанувальниць. Але юнака наче переслідують невдачі, вже кілька видавництв повернули йому його рукописи.

Якось молодик випадково знаходить щоденник загиблого солдата, який колись воював на Алжирській війні. І ці записи особистих переживань так зачепили Матьє, що він просто не встояв перед спокусою. Хлопець переписує чужі спогади, видаючи їх за власний твір. І саме це дає йому популярність. Але все таємне колись становиться явним, і одного разу на його порозі оголошується людина, яка знає правду.

Підміна (Switch) – 23 французькі детективні фільми трилери

фільми
 • Франція / 2011

25-річна канадка Софі перед майбутньою відпусткою не може вирішити, чим би їй зайнятися. Випадково їй очі очікує оголошення в інтернеті про обмін будинками. На новому інтернет-порталі реєструються люди з різних країн, і за взаємною домовленістю змінюються будинками на конкретний термін. І свою відпустку Софі вирішує провести в Парижі, у квартирі Бенедикт, яка, своєю чергою, житиме в її квартирі в Канаді.

Перший день в апартаментах з видом на Ейфелеву вежу виявляється справжньою ідилією. Але вранці французькі канікули перетворюються на повний жах. У квартиру вриваються поліційні, і в одній із кімнат виявляють труп, який обезголовили. Софі спробувала довести поліційним, що вона не має відношення до цієї квартири, але детективи її не слухають.

Цікаво  Найкращі турецькі серіали про кохання - ТОП 20

Наступного разу я стрілятиму в серце (La prochaine fois je viserai le coeur)

23 французькі детективні фільми трилери
23 французькі детективні фільми трилери
 • Франція / 2014

Обивателі передмістя кілька місяців не можуть тихо та мирно ходити своїми вулицями. Адже в їхній місцевості з’явився маніяк, який пізніше виявився серійним убивцею. Він підбирає випадкових супутниць, які голосують на трасі, а потім вбиває їх.

Поліційні ніяк не можуть упіймати вбивцю, місцеві жителі починають панікувати. Але чергову жертву лікарям вдалося врятувати. Може, саме вона стане ключем до розгадки цієї справи?

Пасажир (Le passager)

фільми
 • Франція / 2014 (серіал)

На залізничному вокзалі Бордо поліційні виявили спотворений труп людини з бичачою головою. Анаїс Шатле, яка почала розслідування, розуміє, що маніяк прозоро натякає на міфологічного Мінотавра. Неподалік місця жорстокого злочину затримують людину, яка нічого не пам’ятає. Його відправляють на психіатричне огляд до доктора Матіаса Фрера.

Паризькі таємниці (Mystery In Paris) – 23 французькі детективні фільми трилери

23 французькі детективні фільми трилери
23 французькі детективні фільми трилери
 • Франція / 2018 (серіал)

Юна Діана живе у Парижі кінця ХІХ століття. Вона приїжджає з провінційного містечка, щоб знайти сестру, яка зникла безвісти. Щоб якось забезпечити себе, Діана влаштовується працювати танцівницею.

Дівчина поступово знайомиться із незнайомим для неї світом шоубізнесу. Але якось Діана стикається зі страшним убивством, яке, як виявилося, було не першим. Жахливі злочини відбуваються у найзнаменитіших пам’ятках Парижа. Хто ж ховається за маскою жорстокого вбивці? Чи зможе Діана знайти сестру та врятувати власне життя?

Перекладачі (Les traducteurs)

фільми
 • Франція, Бельгія / 2019

Один із найцікавіших нових французьких детективних трилерів. Сюжет інтригує від початку до кінця.

Видавець Ерік Ангстрем набирає команду перекладачів із різних країн. Їм належить перекласти фінальну частину успішної трилогії «Дедал». У кожного з цих дев’яти своїх причин, щоб взятися за цю складну роботу.

І Ангстрем озвучує одну важливу умову: поки перекладачі працюватимуть, їх поселять в ізольованому бункері у Франції, перекривши таким чином усілякий доступ до будь-яких каналів зв’язку. Це зроблено для того, щоб жодний рядок нового роману не був оприлюднений раніше. Але, попри всі вжиті заходи, перші сторінки роману якось потрапляють до мережі.

Дольмен (Dolmen)

23 французькі детективні фільми трилери
23 французькі детективні фільми трилери
 • Франція / 2005 (серіал)

Дія цього французького детективного серіалу відбувається на віддаленому острові. Марі Кермур, яка нещодавно стала лейтенантом поліції, приїжджає додому, на острів. Тут вона збирається вийти заміж за Крістіана, якого вона любить із самого дитинства.

Але напередодні весілля з дівчиною починають відбуватися загадкові події. Марі починає здаватися, що її нічні кошмари відбуваються наяву. Поступово дівчина розуміє, що все пов’язане зі стародавнім святилищем кельтів, яке розташоване на їхньому острові.

Поклик вовка (Le Chant du loup) – 23 французькі детективні фільми трилери

фільми
 • Франція / 2019

Молодий підводник Шантерод обрав незвичайну роботу – він служить “Золотим вухом” у ВМС Франції. Хлопець здатний визначити загрозу підводному човну по одному лише звуку.

Начальство цінує Шантерода за надзвичайно тонкий слух і рідкісний дар помічати серед звичайних шумів океану щось особливе. Але одного разу під час місії біля Сирії Шантерод чує дивні звуки, визначити природу яких навіть він не в змозі.

Термін «Поклик вовка» для французьких підводників означає звук, якийий видає гідролокатор, що буксирується по поверхні. Саме в такий спосіб військові виявляють субмарини. Відповідно, «почути поклик вовка» означає виявити підводний човен, що сховався на глибині.

Тунель (The Tunnel)

23 французькі детективні фільми трилери
23 французькі детективні фільми трилери
 • Великобританія, Франція / 2013 (серіал)

Прикордонні служби виявляють труп жінки, що лежить рівно на кордоні Франції та Великобританії. За розслідування беруться детективи одразу двох країн – француженка Еліз Вассерман та англійський інспектор Карл Робак.

Цікаво  Загадкові та емоційні корейські детективи, що вражають глибиною та інтригою

Пізніше з’ясовуються зовсім дивні речі, наприклад те, що половина тіла належить іншій людині. Еліз і Карлу доведеться з’ясувати, хто винен у цьому загадковому злочині й зробити так, щоб це стало останнім вбивством.

XIII: Змова (XIII)

фільми
 • Франція, Канада / 2008 (серіал)

Поранений чоловік прокидається прямо посередині Брайтон Біч. Він зовсім нічого не пам’ятає, єдине, що може стати хоч якоюсь підказкою, це число XIII, витатуйоване на його грудях.

Намагаючись розібратися зі спогадами, хлопець бачить по телевізору репортаж про те, що кілька днів тому кілер убив президента США і втік у невідомому напрямку. Поступово герой розуміє, що він якось пов’язаний із цією справою, і тут замішані високопосадовці.

Небезпечні секрети (Suspectes) – 23 французькі детективні фільми трилери

23 французькі детективні фільми трилери
23 французькі детективні фільми трилери
 • Франція / 2007 (мінісеріал)

Дія серіалу починається на світському прийманні в готелі, який переривається шоковим інцидентом – прямо через скляний дах до зали падає жінка. У кишені у неї виявляється пістолет та список із 4 жіночих імен. Лікарям вдається її врятувати, але вона нічого не пам’ятає.

Поліційні вважають, що незнайомка може бути кілером, адже першу зі списку жінку напередодні знайшли загиблою. Інших трьох – пластичного хірурга, домогосподарку і молоду кар’єристку, вдається виявити, але жінки запевняють, що не знають один одного. І доки детективи з’ясовують усі обставини, раніше незнайомим дівчатам треба спільними зусиллями спробувати з’ясувати, хто ж хоче їх вбити.

Ніж у серці (Knife+Heart)

фільми
 • Франція, Мексика, Швейцарія / 2018

Дія фільму розгортається у Парижі, 1979 рік. Енн – продюсер гей-порно, тяжко переживає розлучення зі своєю дівчиною. Намагаючись чимось заглушити біль, жінка вирішує створити величезний повнометражний фільм.

Несподівано вбивають Карла – актора, який грає головну роль. Але Енн ця новина чомусь не шокує, а навпаки надихає. Вона змінює сценарій і вносить у фільм сцени про вбивство. Незабаром від рук серійного вбивці гине інший головний актор. Однак Енн вже не зупинити. Вона продовжує роботу над фільмом, роблячи його все жорстокішим.

У годину пік (School’s Out)

23 французькі детективні фільми трилери
23 французькі детективні фільми трилери
 • Франція / 2018

Головним героєм фільму виступає П’єр – вчитель, якого попросили замінити померлого викладача в елітній школі. Після приходу П’єру розповідають, що його попередник скоїв самогубство. Ця новина вразила вчителя.

Але ще більше вразило його те, як діти в класі поставилися до раптової смерті свого класного керівника. Вони не висловили з цього приводу жодних емоцій, сказавши П’єру, що їх цікавить виключно навчання та хороші оцінки. Пізніше П’єр починає підозрювати, що група із шести дітей може бути якось причетна до смерті свого колишнього вчителя.

Двоособовий коханець (L’amant double) – 23 французькі детективні фільми трилери

фільми
 • Франція, Бельгія / 2017

Хлоя страждає від періодичної депресії, дівчину не влаштовує її життя. Щоб щось змінити, Хлоя вирішує звернутися до психоаналітика. І Поль своєю роботою допомагає впоратись Хлоє зі своєю невпевненістю в собі, дівчині навіть вдається знайти нову роботу.

Випробовуючи до лікаря надмірне відчуття подяки, Хлоя розуміє, що закохується в Поля. І ці почуття взаємні. Молоді люди починають зустрічатися, а потім взагалі з’їжджаються. І саме після цього Хлоя починає помічати все більше дивини в поведінці коханого. Чи реальність це, чи тільки її бурхлива фантазія?

Чорна смуга (Fleuve noir)

23 французькі детективні фільми трилери
23 французькі детективні фільми трилери
 • Франція, Бельгія / 2017

Комісар Франсуа Вісконті багато років служби в поліції побачив багато. Черговою його справою стає, здавалося б, звичайне завдання – розшукати зниклого підлітка. У 99% випадків вони самі втікають із дому.

Але після допиту найближчих родичів і друзів хлопця, Вісконті починає підозрювати, що це якраз той самий 1%. І тоді вже комісар береться за справу з усією серйозністю. І рахунок йде на годинник, а може навіть на хвилини.

Дивіться також: 23 найкращі британські детективні фільми

Прокрутка до верху