Інтер’єр вітальні в стилі мінімалізм. Мінімалізм – спосіб життя, який стає все більш популярним. Все більше людей помічають, що надлишок предметів навколо не робить їх щасливими, а навпаки, ускладнює концентрацію уваги на важливому. Все частіше вони також вдаються в питання, як облаштувати вітальню в мінімалістичному стилі, тому є кілька натхнень для мінімалістичної вітальні.
Зміст
Інтер’єр вітальні в стилі мінімалізм – з чого почати?
Перший крок до дотримання духу мінімалізму – це позбутися зайвих речей, які є у нас вдома. Можна зробити один раз і це добре, але зазвичай мало хто до цього готовий. Швидше, це робиться поступово, і один метод – це 30-денний процес, коли ви збільшуєте кількість предметів, які викидаєте щодня. У перший день позбавляєшся від однієї речі, у другий день від двох, у десятий — від десяти, а в тридцятий — від тридцяти. В результаті ви позбавляєтеся понад 500 предметів за місяць!
Другий спосіб трохи інший і полягає в тому, що пакувати все як на переїзд і протягом місяця вивозити тільки те, що дійсно потрібно. Через місяць речі, що залишилися, роздаємо бідним, продаємо, викидаємо і можемо жити в дусі мінімалізму.
Якщо ви уважно подивіться на фото, ви напевно помітите, що ця мінімалістична маленька вітальня дуже економна в кольорах. Білий, чорний і сірий – єдині кольори, які присутні в ньому. Однак це не означає, що, облаштовуючи мінімалістичну вітальню, ви повинні обмежуватися лише цими кольорами. Ви легко можете потягнутися за іншими кольорами, але за однієї умови – не переборщити з їх кількістю і не створювати інтер’єр з усієї доступної колірної палітри.
Колір може бути інтенсивним, тому що тоді вітальня набуває характеру, але не може домінувати. Він має чудовий вигляд, непомітно розміщений в таких аксесуарах, як подушки, килим або пляшка. Також немає перешкод для кольорового крісла, яке врівноважить сірий відтінок дивана. В результаті може вийти вітальня в мінімалістичному стилі, як на фото.
Дивлячись на цей інтер’єр, є гарні білі стіни в англійському стилі, які створюють відчуття простору та елегантності. На них небагато прикрас, що відповідає філософії мінімалізму, а видимі прямі білі лінії надають порядок. Меблі також дуже мінімалістичні. Куточок в спокійному темно-синьому кольорі й майже непомітний скляний столик. Єдиний акцент, який додає життя цьому інтер’єру – дизайнерське крісло. Начебто з зовсім іншої казки, але він дуже добре вписується в цю вітальню в мінімалістичному стилі.
Чи вимагає мінімалізм великих просторів?
Наостанок хочеться сказати кілька слів про розміри кімнати, яку ми хочемо оформити в мінімалістичному стилі. Неправда, що буде мати чудовий вигляд тільки великий інтер’єр. На наш погляд, все навпаки, мінімалістична маленька вітальня – це просто супер. Адже саме в таких маленьких інтер’єрах надлишок предметів працює на шкоду.
З іншого боку, якби невелика вітальня була обладнана лише необхідними меблями, жити в ній було б набагато легше і, головне, приємніше. У сучасному світі, де кількість подразників, з якими ми маємо справу щодня, настільки величезна, що необхідно мати місце тиші. Таким місцем може стати вітальня в мінімалістичному стилі.
Дивіться також: Інтер’єр кімнати з балконом