Головна сторінка >> Інтер’єр кімнати з балконом
Інтер'єр кімнати з балконом

Інтер’єр кімнати з балконом

Інтер’єр кімнати з балконом – вітальня в багатоквартирному будинку з балконом є дуже поширеним прикладом вашого повсякденного простору. Зазвичай вітальня повинна виконувати безліч функцій, тому її дизайн повинен бути не тільки стильним і красивим, але і максимально практичним. Облаштування вітальні в багатоквартирному будинку з балконом – часте завдання в роботі декораторів.

Інтер’єр кімнати з балконом

Як поєднати естетику і функціональність при облаштуванні маленької вітальні? Перш за все, потрібно ретельно продумати облаштування. Добре почати з аналізу функцій, які повинна виконувати вітальня. Якщо ми плануємо в ньому їсти їжу, то необхідно вибрати правильний стіл, за яким могли б вільно сидіти всі домочадці. Якщо вітальня повинна бути перш за все місцем відпочинку, то в центральній зоні розмістимо зручний диван з журнальним столиком.

Цікаво  Розумні способи зберігання у ванній кімнаті
Інтер'єр кімнати з балконом
Інтер’єр кімнати з балконом

Потім на диван можна розкласти декоративні подушки й ковдру, якими ви будете вкриватися під час вечірнього перегляду телевізора. Плануючи розставлювання меблів в кімнаті з балконом, не забудьте залишити вільний доступ до балконного виходу. Уникати лампи або крісла, коли вам потрібно вийти на вулицю, не найкраща ідея. Якщо в кімнаті мало місця, ретельно продумайте вибір декоративних аксесуарів і постарайтеся їх обмежити. Найкраще зупинитися на таких прикрасах, які будуть не тільки красивими, але і функціональними.

дизайн

Замість великої стоячої лампи можна вибрати чарівну настільну лампу, яку можна поставити на комод або стіл. Замість великого крісла, можливо, вистачить декоративного пуфа, який можна засунути під стіл, якщо вам потрібно більше місця. Підкреслити характер інтер’єру можна за допомогою оригінальної графіки на стіні. Вони не займають місця і дійсно можуть додати неповторний стиль.

Цікаво  Дизайн однокімнатної квартири
Інтер'єр кімнати з балконом
Інтер’єр кімнати з балконом

Величезне значення для функціональності й стилю інтер’єру також має вибір штор для вітальні з балконом. Виходу на балкон не може заважати віконна обробка. Так що вибрати, щоб це було практично і стильно? Модним і функціональним поєднанням є поєднання римських штор. Потім на коротке вікно вішаємо штору, а на балконне вікно – довгу штору. Також рулонну штору можна комбінувати зі шторами. Потім, коли ми хочемо відкрити вікно, досить підтягнути штору якомога більше. Штори додадуть обставини затишку. Щоб зробити видалення максимально легким шторам при виході на балкон найкраще вибрати штору з люверсами. Тоді він буде дуже плавно і легко рухатися по карнизу.

Модна кухня

дизайн

Якщо ми хочемо, щоб обидва вікна були прикрашені довгою шторою, найкраще вибрати штору з двох частин. Тоді ми зможемо розсунути штори в сторони. Що стосується системи кріплення на карнизі, то тут підійдуть як люверси, так і гофрована стрічка. Якщо ми не хочемо закривати денне світло, що проникає в кімнату, і вважаємо за краще залишити вікно незакритим, чудовою ідеєю буде повісити штори як декоративну функцію.

Цікаво  Інтер'єр кухонної кімнати - рожева кухня
Інтер'єр кімнати з балконом
Інтер’єр кімнати з балконом

У випадку з балконним вікном штори, повішені соло, будуть не тільки дуже практичним, але і модним і стильним рішенням. Якщо ми вирішуємо як штори, так і гардини, які також будуть служити нам, щоб повністю закрити вікно, наприклад, увечері, пам’ятайте, що необхідно буде використовувати подвійний карниз. Можливостей дійсно багато, але все залежить від наших особистих уподобань і потреб.

Дивіться також: Інтер’єр для кухні – модна кухня

Прокрутка до верху