Головна сторінка >> Інтер’єр ресторанів – цікаві ідеї та натхнення
Інтер'єр ресторанів

Інтер’єр ресторанів – цікаві ідеї та натхнення

Інтер’єр ресторанів – деякі ми відвідуємо в основному, щоб втамувати голод, інші, щоб зустрітися з друзями, треті – через їх унікальний декор чи історію. Ресторани переживають метаморфози й часто дивують – не тільки інноваційними рецептами, але й інтер’єрами, які можуть задовольнити багатьох спраглих до гарного дизайну гостей. Підприємство громадського харчування існувало ще до появи перших ресторанів – воно було орієнтоване переважно на мандрівників і мало вигляд заїжджого двору.

Сьогодні ресторани сповнені енергії, зосереджені не лише на кухні, а й на культурі та мистецтві – вони є центром світського життя, важливих подій та дискусій. Вони часто заохочують різноманітні види діяльності – настільні ігри чи буккросинг – тож стають місцями, які об’єднують людей. Все це позначається на їх зовнішньому вигляді – вони стають все більш затишними, часто нагадують інтер’єри будинків, так що кожен відчуває себе в них комфортно. Щоб створити інтер’єр, який зробить дегустацію страв ще приємнішою, перш за все, необхідно зрозуміти концепцію закладу та створити дизайн, який гармоніює з меню. Що ще варто пам’ятати? Ось кілька елементів, які зроблять атмосферу приємнішою і дозволять облаштувати простір, куди кожен захоче повернутися.

Інтер’єр ресторанів – розповіді

Кожне місце має свою історію, яку варто «розповісти» при створенні проєкту.

Цікаво  Інтер'єр дерев'яних будинків наповнений теплом і природою!

Чому він був створений? Що надихало власників? Страви якої кухні тут подають? Відповіді на ці запитання дозволять вам визначити характер ресторану та виразити його через мистецтво, кольори та аксесуари.

Дизайн

Дизайн інтер’єру останнім часом став одним із найважливіших – одразу після кухні та обслуговування – факторів, які впливають на оцінку того чи іншого ресторану. В Інтернеті з’являється все більше рейтингів місць, які є «інста дружніми» – саме через характерний інтер’єр. Тому варто звернутися за порадою до архітектора, інвестувати в правильні меблі та зробити ставку на матеріали, які стійкі до інтенсивного використання. Тут також вітаються всілякі експерименти, пошук рішень, які привернуть увагу гостей, виділять наше місце серед інших. Неважливо, чи це витвір мистецтва, мурал, антикваріат чи зелена стіна – тут дозволені всі хитрощі!

Інтер’єр ресторанів – освітлення

Ми часто не помічаємо важливої ​​ролі, яку світло відіграє в нашому повсякденному житті, а також у дизайні. Це особливо важливо в громадських місцях. Воно дозволяє підкреслити найкрасивіші деталі – меблі, картини або скульптури – а також створити приємну атмосферу, що сприяє багатогодинним розмовам і застіллям. Щоб підлаштувати найбільш підходящим чином і повною мірою розкрити красу нашого інтер’єру, варто звернутися за порадою до дизайнера зі світла.

Температура

Це основа для добробуту та комфорту наших гостей, які часто шукають притулку від спеки чи холоду в ресторанах. Влітку стане в пригоді кондиціонер або доповнення у вигляді кондиціонера елегантні вітряки, а взимку відповідна система опалення. Це приємний штрих старі радіатори, які повертаються в користь у трохи оновленому вигляді – пофарбовані в сильний колір, вони набудуть нового характеру.

Цікаво  Ідеї інтер'єру маленької спальні

Музика

Приємна, розслаблююча музика забезпечить гарне самопочуття гостей і дозволить підкреслити характер нашого ресторану. Вона створить гарний фон для бесід за столом і стане ідеальним доповненням до всієї концепції.

Інтер’єр ресторанів – кращі з кращих

Ось суб’єктивний огляд ресторанів з найкращим дизайном у світі. Проєкт натхненний фільмом нуар 1965 року «Альфавіль». Використання міді в інтер’єрі відсилає до військового минулого будівлі, яка в 19 столітті використовувалася як склад вибухівки. Результатом став сюрреалістичний, але водночас сучасний простір.

Сьогодні ресторани кишать енергією, зосереджуючись не лише на кухні, а й на культурі та мистецтві

Інтер'єр ресторанів
Інтер’єр ресторанів

Місія творців полягала в тому, щоб принести трохи Франції в Гетеборг.

Інтер’єр ресторану нагадує Париж, коли інженери, допомагали людям уявити, що може принести нова ера. На верхньому поверсі знаходиться – засклена тераса на даху з лимонними і виноградними деревами, освітлена лампами з заводу, що виробляє освітлення на вулицях французької столиці.

дизайн
Інтер'єр ресторанів
Інтер’єр ресторанів

Кафе-морозиво, яке від самого початку хотіло відрізнятися від інших. Воно повернулося в минуле – його дизайн відсилає до перших кафе-морозива, в яких всі продукти були натуральними. Одним із джерел натхнення також був світ фентезі – «Чарлі та шоколадна фабрика» та комікси професора Франца де Копенгага.

Цікаво  Особливості меблевої фурнітури ВіЯр: якість, надійність, стиль
дизайн

Концертний зал, ресторан і студія звукозапису, розташовані в колишньому складі в районі старих млинів Мумбаї.

Відмінною рисою приміщення є використання в його інтер’єрі комірчастої організації кіл, кожне з яких має різний рівень і розмір.

Інтер'єр ресторанів
Інтер’єр ресторанів

Пакта означає «стосунки» мовою кечуа, яка походить з Перу: союз двох культур, союз двох гастрономій. На цій ідеї базується дизайн простору – основу кухні становить японська кухня, але в оточенні перуанських смаків, кольорів, традицій та інгредієнтів.

Основні елементи ресторану, такі як бари, кухня та меблі, були розроблені з чітким відсиланням до архітектури та строгості традиційних японських таверн. Вибух перуанських кольорів ткацького верстата огортає їдальню через 3 різні поперечні перерізи, а також деякі поздовжні елементи.

дизайн

Це має дуже мало спільного з рестораном. Щоправда, там є бар, але це більше культурний, концертний майданчик.

Вражаючий вдень, чарівний вночі. Електрика – це місце, яке ніколи не спить. Розробили простір, який можна вільно налаштувати за допомогою відеопроєкції і нескінченної кількості макетів, доступних клієнтам.

Величезне вікно, з якого відкривається вражаючий вид на місто, оточене потоками світлодіодних ліхтарів.

Інтер'єр ресторанів
Інтер’єр ресторанів
дизайн

Це щось на зразок ресторану, який змінює свій декор кожні 30 днів. Для кожної нової теми розроблено нову систему освітлення та світильники, просторові елементи для створення візуальних композицій та нове колірне рішення. Щоб зберегти простір гнучким для зміни світла та просторових установок, були розроблені широкі гаки, які кріпилися до стелі.

Інтер'єр ресторанів
Інтер’єр ресторанів
дизайн
Інтер'єр ресторанів
Інтер’єр ресторанів
дизайн
Інтер'єр ресторанів
Інтер’єр ресторанів
Інтер'єр ресторанів

Дивіться також: Цікаві інтер’єри в 10 різних версіях

Прокрутка до верху