Головна сторінка >> Інтер’єр для кухні – модна кухня
Інтер'єр для кухні

Інтер’єр для кухні – модна кухня

Інтер’єр для кухні – модна кухня, сучасна чи радше класична? Який стиль краще вибрати: індастріал чи гламур? Тепер найголовніше – виразити себе через дизайн інтер’єру! Дивіться найцікавіші пропозиції дизайнерів і наймоднішу кухонну техніку!

Це ваш випадок? Вибрані нами аранжування представляють різні стилі, які можуть багато сказати про власників представлених інтер’єрів. А ось якою має бути модна кухня!

Кухня характеризується простими лініями та палітрою шоколадно-коричневих кольорів з додаванням глибокого чорного. Інтер’єр елегантний, представницький і водночас витриманий у сучасному стилі.

Представлені як корпуси для меблів, так і кухонні аксесуари, а також відкриті полиці, які покликані додати інтер’єру легкості та ефектно демонструвати, серед іншого, декор. Темні кольори підкреслюють піднесений характер кухні, яка стилістично відсилає до сусідньої вітальні. Відсутність ручок підкреслює сучасний характер шаф, а відтінок теплого коричневого трохи зігріває інтер’єр.

Цікаво  Інтерєр вітальні з каміном - який вибрати, де розмістити

Зміст

Інтер’єр для кухні – індустріальний, з посиланням на історію

Кухня є частиною квартири, призначеної для літнього відпочинку. В інтер’єрі поєднується індустріальний стиль з елементами, що відсилають до старих кам’яниць. Тут ми знайдемо просте технічне освітлення, меблі в стилі ретро та атмосферні дерев’яні балки.

Інтер'єр для кухні
Інтер’єр для кухні

Неординарність інтер’єру надають красиві арки, створені на тлі оригінальної червоної цегли. Архітектор спроектував тут відкриту полицю, на якій виставлено кухонне начиння та скло. Незважаючи на елементи ретро стилю, кухня мінімалістична і містить лише те, що необхідно під час періодичного перебування господарів. Острів оснащений варильною поверхнею, що встановлюється врівень, і невидимою витяжкою. Таке незвичайне поєднання стилів створює унікальний інтер’єр.

Цікаво  Унікальні стіни ванної кімнати - цікаві ідеї

Модна кухня в жіночому виконанні

Ніжні кольори, прості лінії та характерний візерунок – так виглядає жіноча кухня на думку архітекторів. У прибудові, де домінує сірий колір, увагу привертає тераццо, яке з’являється на стіні, стільниці та підлозі. Різнобарвні «веснянки» додають інтер’єру динаміки і привертають увагу в інтер’єрі.

дизайн

Привертає увагу і незвичайна обробка півострова. Вертикальні дерев’яні елементи цікаво контрастують з гладкими фасадами шаф, і в той же час, разом з ялинкою у вітальні, вони з’єднують розташування всієї житлової зони в єдине ціле. Завершальним штрихом є мінімалістичні ручки та скляні світильники, які з’являються на деяких шафах. Ефект? Жіночний, затишний і стильний.

Інтер’єр для кухні – класика завжди в моді

Якщо ви хочете бути впевнені, що декор вашої кухні ніколи не вийде з моди, вибирайте класичний стиль. Незважаючи на постійну зміну тенденцій в дизайні інтер’єру, класика – це те, що завжди буде актуальним.

Цікаво  Навіщо потрібні камінні решітки і яку краще купити
Інтер'єр для кухні
Інтер’єр для кухні

Чудова, виконана з увагою до дрібниць, кухонні меблі доповнена мармуровою стільницею та дерев’яними табуретами. Вишуканий стиль підкреслює раковина з помітним фартухом, що відсилає до стилю прованс, і красивий змішувач в стилі ретро. Кілька скляних шаф додають інтер’єру легкості і дозволяють ефектно виставити вишуканий посуд. Натомість дизайнери обрали сталеві світильники в індустріальному стилі. Таке поєднання матеріалів у поєднанні з майстерністю столярної роботи спеціалістів – рецепт піднесеного інтер’єру, прямо з королівських дворів.

Дивіться також: Інтер’єр перукарень

Прокрутка до верху