Головна сторінка >> Інтер’єр ванної кімнати в квартирі
Інтер'єр ванної кімнати в квартирі

Інтер’єр ванної кімнати в квартирі

Інтер’єр ванної кімнати в квартирі – хочете відчути себе зіркою золотого століття Голлівуду? А може, ви хочете додати фарб у своє життя? Ванна кімната, маленька чи велика, повинна бути вашим святилищем. Розташуйте так, як вам подобається!

Модна ванна кімната повинна відображати індивідуальність користувача. Як само виразити себе через дизайн інтер’єру? Дивіться найцікавіші пропозиції дизайнерів і наймоднішу техніку для ванних кімнат!

Інтер’єр ванної кімнати в квартирі в стилі гламур

Блиск, пишність, елегантність – гламур – це стиль справжньої зірки! Він рясніє золотом, кристалами, сітловідбивальними поверхнями та дорогоцінними матеріалами. Аранжування як із золотої ери Голлівуду. Колірна палітра складається з трьох найелегантніших кольорів: чорного, білого і темно-синього, які ідеально гармонують один з одним.

Цікаво  Дизайн вітальні в сільському будинку

Стіна за раковиною безперечно привертає увагу. Верхня частина оздоблена плиткою з об’ємним візерунком, нижня – білою плиткою з мармуровим візерунком, яка ідеально виділяє чорну тумбу під умивальник. Цей привертає увагу передньою частиною, оздобленою декоративним склом. Всю композицію доповнює золота фурнітура в стилі ретро і декоративна люстра. Просто зачекайте, поки спалахи почнуть блимати…

Сентиментальна подорож

Стиль ретро давно покинув стіни старих кам’яниць, щоб надихати та успішно підкорювати сучасні інтер’єри. Скульптурна форма і багате оздоблення є визначальними для естетики минулих десятиліть. Нас відправляють у сентиментальну подорож архітектори, які створили казкову купальну кімнату в удостоєному нагород дизайні багатоквартирного будинку.

Інтер'єр ванної кімнати в квартирі
Інтер’єр ванної кімнати в квартирі

Палітра кольорів, обмежена білим і сірим, дозволяє наголошувати на стилізованій кераміці для ванної кімнати та характерних деталях, таких як ручка змиву або крани. Головну роль зіграла окремо стояча ванна на декоративній основі, до якої архітектори підібрали стилізований змішувач. Варто звернути увагу на ліпнину, що прикрашає стіни й стелю, мармурову плитку на підлозі, викладену в класичний візерунок «ялинка», а також прозорі акрилові ручки біля тумби під умивальник. Ця композиція схожа на подорож у часі!

Цікаво  Чорна ванна кімната - ідея для оформлення

Інтер’єр ванної кімнати в квартирі – смілива і зухвала

Поєднання інтенсивних кольорів, необроблених форм і виразних візерунків – не для всіх варіант. Представлена ​​композиція порушує шаблон лазні як місця спокою. Багата палітра контрастних кольорів додає енергії та вселяє оптимізм.

дизайн

Геометрична форма обладнання та кераміки, а також привабливий малюнок шпалер змушують нас дивитися на ванну кімнату майже як на картинну галерею. Це пропозиція для сміливих інвесторів і поціновувачів неординарного дизайну. Для тих, кому не подобаються очевидні рішення і кому потрібні додаткові стимули, щоб прокинутися під час ранкового чищення зубів.

Інтер'єр ванної кімнати в квартирі
дизайн
Інтер'єр ванної кімнати в квартирі
дизайн
Інтер'єр ванної кімнати в квартирі
дизайн
Інтер'єр ванної кімнати в квартирі
дизайн
Інтер'єр ванної кімнати в квартирі
дизайн
Інтер'єр ванної кімнати в квартирі
дизайн

Дивіться також: Інтер’єр прямокутної кімнати – цікаві поради

Прокрутити вгору