Головна сторінка >> Інтер’єр перукарень – дизайн салону краси
Інтер'єр перукарень

Інтер’єр перукарень – дизайн салону краси

Інтер’єр перукарень – центр створення зачісок та догляду за нігтями, міський мікро-спа, галерея з фотографіями, а іноді й подіум для модних показів, місце для прем’єр косметичних засобів. Незвичайні дизайнерські та монтажні рішення. Зіткнення моху і бетонних плит і дерев’яного предмета меблів, що з’єднує два рівні.

Створено шляхом об’єднання двох приміщень, розташованих на різних рівнях, у новому житлово-господарському будинку. Приміщення, розташоване на рівні вулиці, спочатку призначалося під комерційні приміщення. Приміщення, розташоване на підвищеному першому поверсі, мало слугувати квартирою. З’єднання обох приміщень вимагало втручання в конструктивне планування будівлі та спорудження нових внутрішніх сходів. Значна висота розташованих нижче приміщень надихнула на створення додаткового простору у вигляді антресолі. Завдання полягало в тому, щоб розробити конструкцію сходів і мезоніну таким чином, щоб не перевантажувати конструкцію будівлі. Через відсутність іншого місця необхідні інсталяційні пристрої розмістили в просторі над стелею.

Цікаво  Розумний органайзер для косметики для ящика
Інтер'єр перукарень
Інтер’єр перукарень
дизайн

Інвестор запропонував створити інтер’єр, який на перший погляд сприймається як Центр краси. Забезпечення умов для представлення художньої фотографії та графіки. Час від часу слугує подіумом для модних показів і місцем для фотосесій. Інтер’єр створює основу для навчання спеціалістів у сфері косметичних процедур та прем’єр продуктів по догляду за тілом. Рішенням є розміщення на нижньому рівні консультаційної частини з рецепцією, перукарнею та окремим приміщенням для догляду за нігтями. На верхньому рівні розмістили салони краси та кімнати для співробітників. Велику увагу приділили питанню акустики. Продумане розташування зон з різними видами діяльності.

Інтер’єр перукарень

Інтер'єр перукарень
Інтер’єр перукарень
дизайн
Інтер'єр перукарень
Інтер’єр перукарень

Основна тема оформлення інтер’єру – мох. Створює кокон головного входу. Композицію зі збірних бетонних панелей на стінах символічно розриває пухнастий і інтенсивно-зелений мох, який уособлює життєву силу та свіжість. Мох також є матеріалом для виготовлення меблів. Це основний матеріал столу, який використовується як фон для фотосесій косметичних засобів. Дерево доповнює палітру матеріалів. Вигнута форма прокручується через вхідну зону, створюючи антресоль, сходи та приймальню. Геометрія об’єкта, в залежності від точки спостереження, може асоціюватися з м’якістю зачіски або дерева. Нейтральна білизна стін і лакованих поверхонь меблів підкреслює зіткнення фактур і кольорів моху, бетон і тепле дерево. Каркаси спроектованих меблів гармоніюють з м’якістю просторової форми, яка будує антресолі, сходи та приймальню.

Цікаво  Інтер'єр кімнати для дівчинки підлітка
дизайн
Інтер'єр перукарень
Інтер’єр перукарень

Дивіться також: Красиві інтер’єри квартир

Прокрутка до верху