Головна сторінка >> Хитрі генії та майстри обману: найкращі фільми про шахраїв
найкращі фільми про шахраїв

Хитрі генії та майстри обману: найкращі фільми про шахраїв

Подивитися фільм про пограбування банку — заняття загалом набагато прийнятніше, ніж самому пограбувати банк. Можливо, нас чіпляє складна психологія героїв-злочинців — людей, які живуть одним днем і не звикли грати за правилами. Так чи інакше, шахраї не сходять зі сторінок книг та екранів рівно стільки років, скільки існують самі сторінки книг та екрани. Експерти з podobaika.com зібрали 10 цікавих фільмів про шахраїв, аферистів та інших харизматичних негідників.

Талановитий містер Ріплі (The Talented Mr. Ripley 1999)

Талановитий містер Ріплі (The Talented Mr. Ripley 1999)
  • IMDb: 7.4

Молодому та амбітному Томасу Ріплі випадає головний шанс всього його життя. Він заводить знайомство з відомим фінансистом Гербертом Грінліфом, який незабаром озвучує йому дуже особисте прохання — відправитися в Італію й умовити його сина повернутися додому. Томас приймає пропозицію. Однак невдовзі після знайомства з Грінліфом-молодшим (Джуд Лоу) він розуміє, що не хоче повертати до родини блудного сина. Він хоче зайняти його місце.

Цікаво  Відкрийте світ кіно: ТОП-10 найпопулярніших фільмів, які вас захоплять!

Ілюзія обману (Now You See Me 2013)

Ілюзія обману (Now You See Me 2013)
  • IMDb: 7.3

Чотири віртуозні ілюзіоністи отримують від таємничого Хтось пропозицію взяти участь у небаченій за своєю зухвалістю афері. Вже за рік вони обносять неприступний французький банк на кілька мільйонів євро, але, головне, роблять це на очах тисячі глядачів. Банді вдається уникнути правосуддя через брак доказів, але за розслідування гучної справи береться ФБР.

Спіймай мене, якщо зможеш (Catch Me If You Can 2002)

Спіймай мене, якщо зможеш (Catch Me If You Can 2002)
  • IMDb: 8.1

Френк Ебігнейл змінює професії як рукавички. Хто він сьогодні? Адвокат? Лікар? Можливо, пілот? Як йому це виходить? Секрет аж ніяк не в працьовитості юнака, а в тому, що він майстерно вміє обводити людей довкола пальця. Підробляючи документи та отримуючи фальшиві чеки, Френк нажив собі статки в мільйони доларів. Здається, що його веселощам приходить кінець, коли в справу включається досвідчений агент ФБР Карл Хенретті. Ось тільки Френка виявляється не так легко зловити.

Цікаво  Фільми для підняття настрою: хороші фільми на вечір

Злови товстуху, якщо зможеш (Identity Thief 2013)

Злови товстуху, якщо зможеш (Identity Thief 2013)
  • IMDb: 5.7

Зразковий громадянин Сенді Паттерсон виявляє зникнення великої суми грошей зі своєї кредитної картки. Хто за цим стоїть? Хакери? Мафія? Відповідь виявляється дещо несподіваною — пишна красуня Діана. Сенді Паттерсон не збирається прощати їй це нахабство і наважується власноруч зловити товстуху! Якщо, звісно, зможе.

Вовк з Уолл-стріт (The Wolf of Wall Street 2013)

Вовк з Уолл-стріт (The Wolf of Wall Street 2013)
  • IMDb: 8.2

“Він геній” – з піною біля рота доводили одні. “Він повний мерзотник” – роздратовано заперечували на це інші. “Це буквально я” – наївно писали в інтернеті треті. Герой Джордана Белфорт завжди викликав у публіки неоднозначне ставлення, але точно не залишав нікого байдужим. Після перегляду фільму дискусія про те, чи є одіозний брокер зразком для наслідування або, навпаки, ходячим антиприкладом того, як правильно жити, виникає сама собою. Але як би ви не ставилися до вельми спірної особистості Белфорта, від картини важко не отримувати задоволення – це робота Мартіна Скорсезе, який не втратив хватку.

Гра на зниження (The Big Short 2016)

Гра на зниження (The Big Short 2016)
  • IMDb: 7.8

Чотири фінансові аналітики передбачають велику фінансову кризу у сфері іпотечних кредитів. Запобігти його неможливо, але за грамотної стратегії на ньому можна заробити. Команда вирішує ризикнути та зіграти на зниження.

Цікаво  Кращі комедії для сімейного перегляду - ТОП 15

Аферист з Tinder (The Tinder Swindler 2022)

Аферист з Tinder (The Tinder Swindler 2022)
  • IMDb: 7.1

Серед безлічі анкет на Tinder анкеті Саймона Лєваєва немає рівних – розкішні костюми, дорогі машини, особисті літаки. Кожна перша мріє про такого нареченого — сина алмазного магната. Ось тільки насправді Леваєв не має жодної копійки — всі гроші безповоротно зайняті їм у борг в ошуканих дівчат. Три з них погодилися дати відверте та шокуюче інтерв’ю.

Аферистка (I Care a Lot 2020)

Аферистка (I Care a Lot 2020)
  • IMDb: 6.3

Марла Грейсон – досвідчена шахрайка. І, як досвідчена шахрайка, вона добре розуміє, що найбільші та найлегші гроші крутяться у старих. Схема її афери проста і бездоганна: переконати суддю надати опіку над людиною похилого віку, якнайшвидше здати його до будинку для людей похилого віку і продати все майно. Марла думає, що готова до всього, але одного разу їй по дорозі трапляється старенька, що має пару скелетів у шафі.

Дивіться також: Найкращі серіали про шахраїв та аферистів

Прокрутка до верху