Головна сторінка >> Що нового на ринку обладнання для дому. Інновації у світі автоклавів.
Що нового на ринку обладнання для дому

Що нового на ринку обладнання для дому. Інновації у світі автоклавів.

Домашнє консервування може стати чудовою підмогою для великого домовласника, адже він має можливість використовувати продукти, вирощені власноруч для приготування смачних та корисних консервів, які вигідно відрізняються тривалим терміном зберігання і при цьому не потребують застосування високотехнологічного виробничого обладнання. Маючи під рукою звичайний побутовий автоклав, можна успішно готувати овочеві та м’ясні консерви, займатися стерилізацією продуктів і тари, варити соуси, морси, робити згущене молоко.

Сучасний домашній автоклав має багато відмінностей від пристроїв, якими користувалися наші бабусі та дідусі. Якщо раніше автоклав побутовий для консервування являв собою звичайний варильний бідон, з кришкою, що герметично закривається, то зараз доступні моделі з функцією вбудованого підігріву (електричні) і доповнені системою контролю тиску і температури.

Такі моделі дозволяють готувати консерви будь-якого типу, при цьому саме домашнє консервування може проходити без нагляду користувача, якому достатньо лише виставити необхідні параметри нагріву.

Цікаво  Чому фламінго рожеві: загадка природи розкрита

Зміст

Побутові автоклави Укрпромтех в Україні

Якщо вас зацікавило консервування в автоклаві, не важко підібрати собі відповідну модель в будь-якому спеціалізованому інтернет-магазині, наприклад, на сайті Садівник. Тут можна купити домашній автоклав з потрібними робочими характеристиками, у тому числі з урахуванням таких особливостей:

  • Місткість;
  • Спосіб нагрівання (електричний або газовий);
  • Матеріал виготовлення;
  • Система контролю тиску;
  • Спосіб завантаження.

Будь-який побутовий автоклав купити який можна на нашому сайті, повністю відповідає всім вимогам безпеки – кожна модель оснащується спеціальним клапаном скидання надлишкового тиску, завдяки чому можна не переживати, що пристрій вибухне, залишившись без нагляду.

Також продумані всі нюанси використання – типовий домашній автоклав для тушонки оснащується зручними рукоятками, що дозволяють легко ставити його на піч та знімати після остигання.

Цікаво  Маринад для свинячої шиї - дуже смачно!

Пропонується безліч різних рішень для надійної фіксації кришки бідона. Можна вибрати модель, у якій використовується автоматичний притиск за рахунок внутрішнього тиску, або автоклав, кришка якого фіксується за допомогою спеціальної системи кріплень.

Для одноразової стерилізації великої кількості банок має сенс замовити автоклав із ярусним завантаженням. Банки розміщуються у кілька ярусів, при цьому ви зможете зручно діставати їх після завершення процесу термообробки.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб придбати автоклав побутова ціна якого дозволяє віднести пристрій до бюджетного класу, можна вивчити асортимент популярних виробників, до яких належать такі компанії, як Троян та Укрпромтех.

Так, наприклад, автоклави Троян відрізняються доступною вартістю, а за своїми характеристиками цілком задовольняють побажання користувачів, які займаються домашнім консервуванням у великих обсягах. Компанія Укрпромтех пропонує великий вибір газових та електричних автоклавів, у тому числі оснащених системою контролю температури, що дозволяє працювати у повністю автоматичному режимі.

Цікаво  Топ порад, які дадуть змогу отримати максимум від портретного режиму Apple

Інновації у світі автоклавів

автоклав

Зверніть увагу, використовуючи автоклав домашніх виробників ви не захищені від проблем, оскільки саморобне обладнання навряд чи проходить ретельне тестування та перевірку на безпеку. Продукція брендів, що займаються випуском автоклавів на професійній основі, проходить серію різних випробувань, у тому числі на перевищення тиску і має відповідну сертифікацію.

На окрему увагу заслуговують сучасні побутові автоклави, виготовлені з нержавіючої сталі – вони вигідно виділяються винятковою корозійною стійкістю, і здатні тривалий час піддаватися дії високих температур без наслідків для себе. Термін служби такого автоклава практично не обмежений – ви зможете користуватися ним самі, і залишити потім у спадок своїм дітям та онукам.

Прокрутка до верху