Головна сторінка >> Електрична зубна щітка – як вибрати?
Електрична зубна щітка – як вибрати?

Електрична зубна щітка – як вибрати?

Електрична зубна щітка – як вибрати? Сьогодні ми поговоримо про електричні зубні щітки. Як вибрати хорошу електричну щітку? Які має переваги, а які недоліки?

Колись вважалося, що використання електричних щіток шкодить емалі зубів та тканин пародонту пацієнта, але сьогодні визнано, що це помилка. До того ж прогрес не стоїть на місці, і електричні щітки були вдосконалені з того моменту. Дивіться більше інформації за посиланням https://comfy.ua/n-are-of-body-and-person/ . Електричні зубні щітки бувають двох типів: ротаційні (виконують 2D і 3D-рухи очищувача) і вібраційні (звукові та ультразвукові).

Електрична зубна щітка – як вибрати?

Найбільш ефективною вважається електрична щітка, що працює за принципом 3D-поворотно-обертальних і пульсуючих рухів насадки, що чистить. Така щітка одночасно виконує вертикальні та обертальні рухи. Дані рухи забезпечують високий рівень очищення зубів.

Електричні зубні щітки з 2D-технологією є доступнішими з фінансового боку. Чистяча насадка даної щітки виконує тільки поворотно-обертальні рухи. Якість чистки досить висока, але все ж таки поступається щіткам з 3D-технологією.

Цими щітками рекомендується користуватися 2 рази на день по 2-3 хвилини.

Вібраційні електричні зубні щітки

Щітки з вібраційним механізмом поділяються на звукові, ультразвукові і комбіновані.

Звукові щітки виконують коливальні рухи, що вимітають, які передаються на щетинки очищаючої насадки, викликаючи їх вібрацію з частотою 10-3 тис. коливальних рухів за хвилину; руйнують зубний наліт у місці безпосереднього контакту; утворюють у порожнині рота пінну рідину, збагачену киснем і що складається з пасти, слини та води; виконує масаж ясен.

При використанні звукової щітки насадку, що чистить, розміщують під невеликим кутом, включають щітку й акуратно, з невеликим тиском очищають поверхню зуба від при шийкової області до жувальної поверхні. Також щетинки мають потрапляти у міжзубні проміжки.

Ультразвукові зубні щітки за принципом роботи схожі на звукові. Розрізняються вони частотою коливань, що генеруються, і вираженості того чи іншого ефекту. Щетинки такої щітки роблять 100 млн рухів за хвилину!

Цю категорію щіток рекомендується тримати легко та без натиску! Щітку слід переміщати повільно поверхнею зубів, використовуючи кругові рухи.

Зубні ряди подумки ділять на 6 сегментів. Чищення кожного зуба проводять протягом кількох секунд. Тривалість чищення кожного сектора має бути не більше 30 секунд.

Протипоказано особам:

  • З кардіостимулятором;
  • після перенесеного інфаркту;
  • з онкологічними захворюваннями;
  • захворюваннями кровотворної системи;
  • психічними захворюваннями.

Переваги електричних зубних щіток

Електрична зубна щітка – як вибрати?
Електрична зубна щітка – як вибрати?

У електричних щіток є ряд переваг перед звичайними щітками:

  • У сім’ї електрична щітка може бути одна, тільки для кожного члена сім’ї має бути своя насадка (обов’язково зробіть позначки);
  • наявність датчика часу;
  • насадки мають індикатор зношування (але міняємо не рідше, ніж 1 раз на три місяці);
  • великий вибір насадок.

З мінусів відзначимо тільки те, що електрична щітка може розрядитися в невідповідний момент.

І, звичайно, ми пам’ятаємо, що ретельне чищення зубів, а також регулярний профілактичний огляд та професійна гігієна порожнини рота й зубів дозволяють уникнути появи карієсу та подальшого стоматологічного лікування.

Міцного здоров’я!

Прокрутка до верху