Головна сторінка >> Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір
Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір

Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір

Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір – Турецькі серіали захопили світ. Віриш, чи ні, турки у цьому плані просто геніальні. Вони знімають так, що люди забувають про реальне життя і поринають в екрани, спостерігаючи за неймовірними історіями кохання. Скажімо одразу: подивившись одну серію будь-якого серіалу з нашої добірки, ви не зможете відірватися від цих скандалів, інтриг та розслідувань. Знайомтесь з найкращими турецькими серіалами про любов – ми впевнені, що ви будете у захваті!

Кохання напрокат (Kiralik Ask 2015)

Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір
Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір

Дефне, рудоволоса дівчина із простої родини, потрапляє у непросту ситуацію. Їй терміново потрібні гроші, щоб урятувати брата. І раптом на її шляху зустрічається жінка, яка пропонує їй велику суму лише за одну послугу – влаштуватися на роботу у фірму модного взуття та закохати в себе начальника, який є його племінником.

Яке було здивування Дефне, коли вона дізналася у своєму новому босі того гарного хлопця, з яким познайомилася днями за дуже дивних обставин (Омер поцілував Дефне, щоби відв’язатися від чергової мисливиці за його грошима).

Далі події починають розгортатися дуже цікаво та несподівано. А чим закінчиться вся ця історія, чи вона залишиться просто грою і, чи дізнається Омер правду, з’ясуєте під час перегляду одного з найкращих турецьких серіалів «Кохання напрокат».

Цікаво  Заворожуючі турецькі серіали з неймовірно захоплюючим сюжетом

В очікуванні сонця (Gunesi Beklerken 2013)

серіали

Він закручений навколо неможливого кохання двох юних сердець. Зейнеп – дівчина із села, яка змушена переїхати до Стамбула. Керем – поганий хлопець та негласний голова коледжу, до якого потрапляє Зейнеп. Вони пройдуть довгий шлях від ненависті, всіляких складнощів та заперечення до прийняття та перших справжніх почуттів. Відомо, що найкращі турецькі серіали про кохання вирізняють складні сюжетні лінії, в яких не так просто розібратися. За це ми їх також обожнюємо!

Чи зможуть вони пронести свої почуття через таємниці, що розкрилися, попри кращих друзів, ворогів, зрадників і вбивства? Дивіться і все дізнаєтесь. Якщо й називати кращі турецькі серіали про кохання, не можна забувати про історію божевільної пристрасті Зейнеп і Керем.

Запах полуниці (Cilek kokusu 2015) – Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір

Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір
Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір

Недарма у нашому списку знаходиться ця драма між забезпеченим ловеласом та бідною дівчиною. Починається все з того, що доля зводить двох людей: багатого і розпещеного Бурака та скромну дівчину із села Асли. Хто міг би подумати, що вони зійдуться?

Аеропорт, готель, а потім з’ясовується, що навіть живуть вони поряд, а мама Асли – служниця у будинку Бурака. Їхні стосунки почнуться з ворожнечі, а закінчаться солодким світом. Втім, без перешкод не обійшлося й у цій багатогранній та повній пристрастях історії. Ми вибираємо турецькі серіали про кохання з добрим кінцем, який стає нагородою за щирі переживання за головних героїв.

Кохання не розуміє слів (Ask laftan anlamaz 2016)

серіали

Історія починається дуже весело і безтурботно: дівчина, на ім’я Хаят йде влаштовуватися на роботу, зухвало з якимсь хлопцем по дорозі … За збігом обставин її беруть на роботу під іншим ім’ям. Найцікавіше починається, коли її босом виявляється той самий хлопець, з яким вона посварилася на вулиці. Почати дивитися турецькі серіали про кохання можна саме з цього хвацько закрученого роману.

Цікаво  Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях

Чи розкриється брехня Хаят і як розвиватимуться її стосунки з Муратом? Скажімо, що ближче до середини серіалу починають захоплювати неймовірні інтриги. Для головних і другорядних героїв настає дуже важкий період. Розв’язка та фінал напевно варті того!

Чорне кохання (Kara Sevda 2015)

Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір
Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір

Події закручуються навколо розлучених закоханих, які борються за справедливість, свободу та щастя. Часто в турецьких серіалах про кохання герої йдуть проти долі й щоразу це дуже хвилююче. Ніхан – багата художниця, а Кемаль – бідний інженер, який закохався у неї з першого погляду. Проти них було абсолютно все.

Ніхан довелося зробити важкий вибір і кинути Кемаля. Він поїхав із розбитим серцем, працював на шахті, став учасником аварії, але у результаті побудував успішну кар’єру і повернувся через п’ять років. І тут починаються найкращі моменти, коли неможливо вгадати, що чекає на героїв далі. Переможе кохання, розум, чи в справу втрутиться помста – турецькі серіали тримають увагу глядача аж до завіси.

Вишневий сезон (Kiraz Mevsimi 2014-2015) – Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір

серіали

Аяз – молодий успішний архітектор, холостяк та серцеїд. Ойку – дівчина-студентка із бідного району. Аяз не зміг встояти перед її химерністю, ексцентричністю, чистотою та наївністю. Вони самі не помітять, як любов заволодіє їхніми серцями та зв’яже невидимими нитками.

Вища громада (Yuksek Sosyete 2016)

Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір
Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір

Джансу народилася в багатій сім’ї, вона живе у блискучому світі, але при цьому глибоко нещасна. Керем же, навпаки, єдиний син у робітничій сім’ї, яка виростила його у важких обставинах. Його життя – мрія Джанса.

Цікаво  Популярні американські серіали - ТОП 30

Найбільше вони хочуть знайти те місце, якому належать насправді. Кохання та покарання в одному флаконі найкращого турецького серіалу про кохання. Доля їх зводить: чи допоможе почуття подолати всі відмінності та перемогти злий рок?

Дочки Гюнеш (Gunesin Kizlari 2015)

серіали

Гюнеш – 35-річна вчителька літератури та мати трьох дочок, яка втратила надію зустріти своє кохання. Все перевернуло знайомство з харизматичним, милим і дбайливим бізнесменом, який досяг її серця.

Але виявилося, що його родина не готова до чужих дітей, та й сам Халюк не такий простий, як здається: згодом почав виявлятися його темний бік. Чи це була любов напоказ, чи щира прихильність, можна розібратися після перегляду.

Усередині (Icerde 2016) – Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір

Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір
Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір

У першій серії нас відправляють на випускний до поліцейської академії, де і починають розгортатися події. Сарп опиняється в непростій ситуації, але навіть не здогадується, що весь цей час навчався в академії з братом, якого викрали в дитинстві після арешту батька.

Вони обидва проходять складний шлях, а допомагає їм у цьому дівчина, на ім’я Мелек. Саме вона стане причиною розбрату братів у майбутньому. Турецькі серіали приваблюють тим, що відкривають нам рецепт кохання та взаємин між кровними родичами, у кожного з яких складна доля. Цікава картина з несподіваними поворотами змусить гарненько похвилюватися!

Чудовий вік (Muhtesem Yuzyil 2011-2014)

серіали

Дізнаєтесь про період у житті дівчини, взятої в полон турками та названої Хюррем. Їй вдалося пройти складний шлях і стати першою офіційною дружиною Сулеймана.

Дивіться також: Турецькі серіали комедії – ТОП 20

Прокрутка до верху