Головна сторінка >> Цікаві детективні серіали на вечір – найкраща добірка
Цікаві детективні серіали на вечір

Цікаві детективні серіали на вечір – найкраща добірка

Цікаві детективні серіали на вечір – світ детективних серіалів запрошує глядачів у захоплюючий лабіринт таємниць та інтриг. Цікаві детективні серіали вирізняються несподіваними поворотами подій, інтелектуальними головоломками та захоплюючими розслідуваннями. Вони здатні утримати увагу глядача з першої серії, а загадковість кожного епізоду лише підсилює бажання розгадати загадку разом із героями.

У полі зору (Person Of Interest 2011)

Цікаві детективні серіали на вечір
Цікаві детективні серіали на вечір
  • IMDb 8.5

Колишній агент ЦРУ Джон Рівз завжди мріяв захищати людей, але після смерті коханої спився й опустився на саме дно. Скільки б він зневірився – невідомо, але його навички виявилися потрібними загадковому мільярдеру Гарольду Фінчу. Він створив Машину, яка може передбачити, хто стане жертвою злочину найближчим часом. А ось щоб запобігти трагедії, потрібен тямущий помічник. Так Рівз отримав і сенс життя і високооплачувану роботу.

Але труднощі в тому, що Машина не досконала – вона лише вказує на майбутню жертву, але не уточнює, хто її ворог і що він має намір зробити. Таким чином, Ривзу доведеться приймати рішення відповідно до обставин і багато в чому покладатися тільки на себе.

Озарк (Ozark 2017) – Цікаві детективні серіали на вечір

серіали
  • IMDb 8.5
Цікаво  Психологічний детектив фільми - ТОП 10

Комусь може здатися, що фінансовий консультант Марті Берд просто щасливчик і в роботі, і в шлюбі – але це не так. Жінка на повну силу йому зраджує, а офіс його контори лише ширма, за якою відмиваються гроші наркокартелю. Але з мафією жарти погані. Якось, один зі співробітників вкрав велику суму і бос, дізнавшись про це, розправився з усім колективом, не розбираючись хто винний, а хто ні. Марті зміг уникнути смерті лише тому, що зміг переконати боса в тому, що поверне гроші й до того ж відмиє величезну суму. Аферу він пообіцяв провернути у курортному містечку Озарк, де люблять грітися на сонці багатії.

Тепер щоб вижити й, що набагато важливіше, врятувати від помсти боса своїх дітей, Марті має забути про невірність дружини та виправити ситуацію в короткий термін.

Правда про справу Гаррі Квеберта (The Truth About the Harry Quebert Affair 2018)

Цікаві детективні серіали на вечір
Цікаві детективні серіали на вечір
  • IMDb 7.4

Молодий письменник Маркус Голдман недовго тріумфував з приводу успіху своєї першої книги, оскільки відразу після її видання його покинула муза. Щоб відновити душевну рівновагу, Маркус їде до свого наставника Гаррі Квеберта, з яким вони не бачилися цілий рік. Але виявилося, у того проблеми серйозніші: Квеберту звинувачують у вбивстві зниклої в 1975 році п’ятнадцятирічної дівчини Ноли, чиї кістки були знайдені на його землі.

Поруч з останками було закопано рукопис його знаменитої книги «Витоки зла» і громадськість встигла повісити на Квеберта ярлик убивці. Однак Маркус не схильний довіряти думці натовпу, тому проводить незалежне розслідування, щоб докопатися до правди.

Цікаво  Нові серіали Нетфлікс які варто подивитись

Каштановий чоловічок (The Chestnut Man 2021) – Цікаві детективні серіали на вечір

серіали
  • IMDb 7.7

Передмістя Копенгагена вражає вбивство молодої жінки. Розслідування доручають жінці-детективу Найє Тулін та її напарнику Марку Хессу. Зачіпок у них поки що мало, але спосіб, яким була вбита нещасна дає підстави вважати, що орудував маніяк. А ще на місці злочину експерти знаходять незвичайний доказ – маленького каштанового чоловічка. Експертиза показує, що відбитки на цьому дивному виробі належать Христині Хартунг – дочці міністра соцзахисту Рози Хартунг, яка зникла.

Міністр нещодавно знову вирішила повернутися до роботи, щоб відволіктися і завантажити себе справами, але не тут було. Їй починають надходити листи з фотографіями Христини та погрозами й детективи роблять обережне припущення, що, можливо, дівчинка ще жива.

Міленіум (Millennium 2010)

Цікаві детективні серіали на вечір
Цікаві детективні серіали на вечір
  • IMDb 8.4

Журналіст Мікаел Блумквіст, який втратив репутацію через справу про наклеп, несподівано отримує пропозицію від магната Хендріка Вангера. Потрібно розслідувати зникнення його вихованки Геррієт Годфрід, яка зникла сорок років тому. Дівчина вважається загиблою, проте подарунки від неї продовжують надходити поштою. Опікун вважає, що їх відправляє гаданий вбивця дівчини.

А тим часом хакерка Лісбет Саландер, яка мимоволі причетна до очорнення імені Блумквіста, продовжує за ним стежити. Дізнавшись про те, що журналіст розпочав розслідування Геррієт, вона вирішує допомогти, хоча в неї й своїх проблем вистачає.

Протиграти назад (The Undoing 2020)

серіали
  • IMDb 7.4

Подружжя Джонатан і Грейс Фрейзер може похвалитися матеріальним достатком і відносинами, що давно стали. Він – дитячий онколог, вона – відомий психолог на Манхеттені, їхній син відвідує престижну школу. Грейс намагається бути доброю матір’ю, тому регулярно засідає у шкільному комітеті, серед таких самих як вона відповідальних матусь. Якось у тому тісному колі виникла дивна і сумна нова – Елена Альвес. Вона поводилася з усіма зухвало. З усіма, окрім Грейс.

Цікаво  Серіали Нетфлікс, продовження яких виходить у 2023 році

Трохи пізніше, місис Альвес знаходять убитою у своїй квартирі й ця подія шокує всіх, хто її знав. Одночасно з цією подією пропадає чоловік Грейс Джонатан. Невже місис Фрейзер виявилася настільки поганим психологом, що не спромоглася помітити, що чоловік щось приховує?

Брехень (Liar 2017) – Цікаві детективні серіали на вечір

Цікаві детективні серіали на вечір
Цікаві детективні серіали на вечір
  • IMDb 7.1

Привабливий вдівець Ендрю Ірхем – предмет зітхань багатьох жінок у лікарні, де він працює хірургом, але своєю увагою він обдарував лише Лору Нільсон – вчительку свого сина-старшокласника. Та нещодавно розлучилася з другом і Ендрю побачив у цьому шанс собі. Лора, щоправда, поки що не готова стрибати у вир нових відносин, але щоб якнайшвидше почати жити далі, вона йде на побачення.

Ендрю виявився приємним хлопцем, з яким легко спілкуватися і вечір непомітно пролетів за келихом вина. Ну а як минула ніч – це залишилося для Лори загадкою. На ранок її починають бити сумніви: а чи не скористався новий друг її безпорадністю, поки вона була в відключенні? Замість запитати про це в Ендрю, вона дзвонить у поліцію.

Дивіться також: Загадкові та емоційні корейські детективи, що вражають глибиною та інтригою

Прокрутка до верху