Головна сторінка >> Турецькі серіали комедії – ТОП 20
Турецькі серіали комедії - ТОП 20

Турецькі серіали комедії – ТОП 20

Турецькі серіали комедії – герої шукають кохання та потрапляють у комічні ситуації на шляху до щасливого фіналу. Турецькі серіали можна розділити на кілька основних категорій: комедії, драми, мильні опери та романтичні комедії. І будь-який із перерахованих жанрів має свою армію шанувальників.

Турецький комедійний серіал, як правило, розповідає історію кохання бідної дівчини та багатого чоловіка (або навпаки). І це кохання між головними героями постійно супроводжують непорозуміння та збіг різних обставин. Зрозуміло, так чи інакше закохані возз’єднуються, і все завершується щасливим фіналом.

Звичайно, це виглядає трохи банально, але все ж таки у серіалів цього жанру є мільйони шанувальників по всьому світу. Тому ми ділимося найкращими та найпопулярнішими з них. Освіжімо пам’ять і згадаємо кілька таких комедійних серіалів, подарованих нам турецьким телебаченням і які варто подивитися.

І в печалі й в радості (Iyi Günde Kötü Günde 2020)

Турецькі серіали комедії - ТОП 20
Турецькі серіали комедії – ТОП 20

Нові починання, запаморочливе кохання та мрії про шлюб. Що станеться, коли організатор весіль Лейла візьметься за весільне свято пари Сарпа та Меліси? До того ж наречений — це чоловік, який покинув її в день їхнього власного весілля. Турецький комедійний серіал «І в смутку та в радості» просто має бути у вашому списку перегляду!

Моя молодість (Gençligim Eyvah 2020)

фільми

Аріф і Зекерія – два конкуруючі власники ресторанів, розташованих на одній вулиці. Приїзд двох італійців, Золи та Чаві, може пустити життя Аріфа та Зекерії під укіс.

Турецька романтична комедія привернула увагу своїм блискучим акторським складом, який поєднав молоді таланти та іменитих майстрів. Забавна історія серіалу та вражаюча гра акторів не залишать вас байдужими.

Нестримні (Tutunamayanlar 2020) – Турецькі серіали комедії

Турецькі серіали комедії - ТОП 20
Турецькі серіали комедії – ТОП 20

Історія “Нестримних” обертається навколо Тарика, який ніколи не працював і не збирається працювати до кінця свого життя. Але якось він закохується в Ірем, дівчину з дуже багатої сім’ї. Втім, вона втратила свій стан через невдачі її батька у бізнесі.

Цікаво  ТОП серіалів Нетфлікс 2023

Зараз Ірем нікуди йти, і тому вона приїжджає до того району, куди її запросив Тарик. Дівчина починає працювати у книжковому кафе по сусідству. Мрія Ірем — досягти успіху, почати свою власну справу й одного разу повернутися до тих щасливих днів, що залишились у минулому.

Моя солодка брехня (Benim Tatli Yalanim 2019)

фільми

Спочатку серіал називався «Очікування мами». Проте назва фільму була змінена у Benim Tatlı Yalanım – «Моя солодка брехня». Головний герой актора Фуркана Палали, Неджат Йилмаз, – чоловік, якого покинула дружина і який тепер має дбати про свою шестирічну дочку.

Так для нього почалося подолання життєвих труднощів разом із Лавінією Унлюєр, яка зіграла Кайру Йилмаз. Неджат став не лише батьком для своєї дочки Кайрі, а і її мамою. Крім того, він є власником відомої компанії з виробництва окулярів. А ще Неджат закоханий у героїню Асли Бекіроглу, Суну Доган, і це робить їхнє життя приємнішим.

Маленький начальник (Küçük Aga 2014-2015)

Турецькі серіали комедії - ТОП 20
Турецькі серіали комедії – ТОП 20

“Маленький начальник” – сімейний комедійний серіал, який був запущений у 2014 році і транслювався протягом двох сезонів до 2015 року. Усього було знято 50 епізодів. «Маленький начальник» вийшов дуже цікавою та кумедною турецькою мелодрамою.

Герой серіалу Мехмет Джан — дитина, яка страждає від розлучення батьків. Дідусь Мехмета Джана — домовласник. Згідно з традицією, батько Мехмета Джана, а також сам Мехмет Джан є спадкоємцями домовласника. Дідусь Мехмета Джана дуже любить онука, і коли той відвідує його будинок, усі називають хлопчика Маленьким господарем.

Справи серцеві (Gönül Isleri 2014) – Турецькі серіали комедії

фільми

Серіал, як і слідує з назви, розповідає про «справи серцеві» та його головна тема — історія любовних переживань трьох сестер, історія випробування їхніх сердець та сердець тих, кого вони люблять. І навіть сердець тих, про кого вони навіть не підозрюють.

Три сестри залишилися під опікою батька після смерті матері. У той самий час вони перебувають віч-на-віч із собою, що змушує їх вчитися самостійності у життєвих перипетіях. Але разом із цим починається історія їхнього кохання.

Повня (Dolunay 2017)

Турецькі серіали комедії - ТОП 20
Турецькі серіали комедії – ТОП 20

Феріт Аслан – дуже успішний бізнесмен. Водночас він надзвичайно організований. В особистому житті він хоче такої ж організованості, як і у професійній діяльності.

Що стосується Назли (її грає Озге Гюрель), то дівчина вивчає гастрономію, і їй потрібно негайно знайти заробіток, оскільки вона повинна сплачувати витрати по дому, який вона ділить зі своєю подругою та сестрою.

Хто з нас не любив? (Hangimiz sevmedik? 2016-2017)

фільми

Історія починається 12 вересня 1980 року, коли у Туреччині стався переворот, у результаті якого до влади прийшли військові. На тлі цієї політичної метушні двоє молодих закоханих обіцяють один одному зустрітися під платаном.

Цікаво  Турецькі серіали про кохання та пристрасть - ТОП 25

Ці закохані – та Аділе. Хай там як, спогади та ностальгія закінчуються з переворотом. Турецька романтична комедія — це ще один серіал, який додав популярності Джану Яману.

Лейла та Меджнун (Leyla ile Mecnun 2011-2014) – Турецькі серіали комедії

Турецькі серіали комедії - ТОП 20
Турецькі серіали комедії – ТОП 20

Турецький комедійний серіал «Лейла і Меджнун», дія якого розгортається в Стамбулі, є сюрреалістичною та абсурдною комедією з сюжетом, закрученим навколо вигаданої історії кохання між Лейлою та Меджнуном.

Кохання не розуміє слів (Ask Laftan Anlamaz 2016-2017)

фільми

Хаят – міська безробітна дівчина, яка мешкає в Стамбулі з друзями. Батько попереджає її, що вона має або знайти роботу, або повернутися до рідного міста. Майже зневірившись знайти собі місце, Хаят потрапляє в текстильну компанію, де її наймають, але тільки тому, що приймають її за Суну Пекташ, дівчину, якій було обіцяно цю посаду.

Хаят не підозрює, що головою компанії є Мурат, людина, яку вона зневажає. Поступово все змінюється, і вона опиняється у несподіваній ситуації, закохуючись у Мурата.

Усюди ти (Her Yerde Sen 2019)

Турецькі серіали комедії - ТОП 20
Турецькі серіали комедії – ТОП 20

Головні персонажі серіалу — Демір Еренділ, якого грає Фуркан Андич, та Селін Север у виконанні Айбуке Пусат. Вся історія мелодрами розгортається довкола цієї пари.

Демір і Селін претендують на той самий будинок. Щобільше, вони обидва вперті. Однак, хоч як це дивно, обставини змушують їх жити разом. Але й цього долі здалося недостатнім – спілкування персонажів стає неминучим, коли з’ясовується, що дівчина працює у тій самій компанії, де Демір призначений керівником.

Кохання на даху (Cati Kati Ask 2020) – Турецькі серіали комедії

фільми

Це історія Атеша, Айшен, Деміра та Яшемін, чиї персонажі протилежні один одному за характером і належать різним соціальним класам та культурам, що змушує їх захищати кохання від втручання своїх сімей. Ви будете зачаровані цією турецькою романтичною комедією.

Містер Помилка (Bay Yanlış 2020)

Турецькі серіали комедії - ТОП 20
Турецькі серіали комедії – ТОП 20

Озгюр – дуже багатий власник ресторану, який живе недбалим, але безтурботним життям. Щобільше, він не вірить у кохання. Езгі, з іншого боку, втомилася від невдалих закоханостей і сповнена рішучості розпочати нормальні стосунки. Її єдине бажання вийти заміж.

Бачачи, що Езгі не процвітає у питаннях романтики, Озгюр починає наставляти її у цій сфері. Він пропонує їй тактику, яка допоможе отримати чоловіка, який їй подобається. Крім того, виявляється, що Озгюр та Езгі живуть по сусідству. З огляду на це, глядачі, швидше за все, стануть свідками потенційного кохання між хлопцем та дівчиною у комедійному серіалі «Містер Помилка».

Цікаво  15 найкращих нових серіалів Netflix 2024 року

Знову кохання (Aşk Yeniden 2015-2016)

фільми

Зейнеп біжить до Америки, залишивши свою сім’ю. Зазнавши розчарування, вона повертається до Туреччини. Фатіх теж повертається на батьківщину. І якимось чином історії цих двох людей перетинаються.

Кохання на прокат (Kiralik Ask 2015-2016) – Турецькі серіали комедії

Турецькі серіали комедії - ТОП 20
Турецькі серіали комедії – ТОП 20

Коли брат Дефне влазить у борги і виявляється викраденим, Дефне змушена прийняти делікатну пропозицію за гроші. Вона повинна змусити Омера, багатого дизайнера взуття, що володіє компанією, закохатися в неї та одружитися.

Постукайся в мої двері (Sen Cal Kapimi 2020)

фільми

Прекрасна турецька актриса Ханде Ерчел зіграла у серіалі роль Еди Йилдиз. Усі мрії юної Еди пов’язані з освітою. Але Серкан Болат змусив Еду залишитися простою випускницею середньої школи, позбавивши її стипендії на навчання за кордоном.

Якось Еда випадково стикається з Серканом, який робить їй незвичайну пропозицію. Хлопець обіцяє Еді повернути стипендію за умови, що вона зображатиме його наречену протягом двох місяців.

Номер 309 (No: 309 2016-2017)

Турецькі серіали комедії - ТОП 20
Турецькі серіали комедії – ТОП 20

Іноді життя змінюється випадково, іноді через помилки, іноді через збіги. Комедійний серіал «Номер 309» розповідає, як неправильний вчинок і привів двох молодих людей до чудової історії кохання.

Історія Лале та Онура починається з помилки. Лале – убита горем дівчина, яку покинув наречений. Мати дівчини, яка переживає за дочку, домовляється про її побачення з молодим лікарем, на ім’я Онур. Так починається шлях двох молодих людей до великого кохання. Нам лише залишається насолоджуватися цією смішною турецькою романтичною комедією.

Кохання напоказ (Afili Ask 2019-2020) – Турецькі серіали комедії

фільми

Сюжет серіалу оповідає про красеня та бабника Керема, вихідця з багатої родини Йигітер, яка володіє одним із найстаріших текстильних підприємств у Стамбулі. Завдяки своїм талантам він організував стартап, який зробив сімейну компанію лідером сектора якраз у той момент, коли підприємство очікувало на кризу. Керем Йигітер досягає успіху, але батько, як і раніше, не визнає його справжнім чоловіком. І все через те, що Керем живе своїм життям на повну котушку, гуляючи, веселячись, подорожуючи та спілкуючись із незліченною кількістю дівчат.

Рання пташка (Erkenci Kuş 2018-2019)

Турецькі серіали комедії - ТОП 20
Турецькі серіали комедії – ТОП 20

Один із найуспішніших турецьких серіалів міжнародного рівня за всю історію. «Рання пташка» зробила Демет Оздемір та Джана Ямана всесвітньо відомими. Ця турецька романтична комедія має величезну армію шанувальників у всьому світі.

Історія мелодрами розповідає про Санем Айдин, яка працює у невеликому магазині свого батька. Щоранку вона відкриває магазин і працює там до приїзду батька, а потім починає мріяти про найкраще життя та працює над книгою, яку намагається написати. Все змінюється, коли дівчина зустрічає Джана Дівіта, гарного бізнесмена, який керує рекламним агентством.

Дивіться також: Турецькі історичні серіали – ТОП 17

Прокрутка до верху