Головна сторінка >> Загадкові та емоційні корейські детективи, що вражають глибиною та інтригою
Загадкові та емоційні корейські детективи

Загадкові та емоційні корейські детективи, що вражають глибиною та інтригою

Загадкові та емоційні корейські детективи. Корейський кінематограф – один із найкращих у світі, а його головна гордість — детективи. Саме режисери з Південної Кореї з 2000-х розвивали та просували вперед цей жанр, встановлюючи нові стандарти. І досі майже щороку у прокат виходить щонайменше один корейський детектив, який варто побачити, тому ми обрали найкращі.

Крик (Goksung 2016)

Загадкові та емоційні корейські детективи
Загадкові та емоційні корейські детективи

У корейському селі Коксон відбуваються загадкові події: місцеві жителі один за одним позбавляються розуму, покриваються пухирями й по-звірячому вбивають своїх близьких. Єдина версія поліції — отруєння галюциногенними грибами, але селяни подейкують, що у всьому винен зловісний мовчазний японець, який нещодавно оселився неподалік лісу. Розслідувати вбивства доводиться боягузливому дільничному поліцейському, який і радий би на все це не вплутуватися, але в його дочки теж з’являються пухирі і він змушений щось зробити.

Спогади про вбивство (Salinui chueok 2003)

фільми

1980-ті, місто Хвасон. Хтось починає ночами ґвалтувати й вбивати дівчат, пов’язуючи жертв їхнім же одягом і залишаючи в лоні то шматочки персика, то ручку. Місцевий детектив Пак Туман намагається виставити винним явно недієздатного хлопця, тому на допомогу поліції надсилають слідчого з Сеула, після його погроз все робить правильно — аналізує поведінку маніяка, шукає подібності жертв і обставин їх загибелі — але не може знайти вбивцю і попередити нові смерті.

Цікаво  Розгадка таємниць: захоплюючі англійські детективи - 10 найкращих фільмів

Палаючий (Burning 2018) – Загадкові та емоційні корейські детективи

Загадкові та емоційні корейські детективи
Загадкові та емоційні корейські детективи

Молодий безробітний Лі Чжонсу випадково зустрічає Хае-мі, свою подругу дитинства і негайно в неї закохується. Але дівчина незабаром відлітає до Африки, а повертається звідти вже не одна. Її новий хлопець Бен не такий, як Чжон-су — багатий, самовпевнений і якимось невиразним, незбагненним чином небезпечний. Одного разу він все-таки розповідає, що має незвичайне захоплення — спалювати чужі теплиці, але Чжон-су вирішує, що його новий знайомий цим не обмежується.

Монтаж (Montage 2013)

фільми

1997 року невідомий викрадає дочку матері-одиначки й вимагає викуп — 50 тисяч доларів, але під час передачі грошей дівчинка гине. Через 15 років, коли спливає термін давності злочину, винного так і не знаходять. І одразу ж відбувається нове викрадення, деталі якого — зникла дівчинка, вимога за неї 50 тисяч доларів, армійський рюкзак, у який треба запакувати гроші — точнісінько повторюють деталі нерозкритої справи. Тому до розслідування залучають інспектора, який займався першим злочином і, як і раніше, прагне знайти викрадача.

Рішення піти (Decision to Leave 2022)

Загадкові та емоційні корейські детективи
Загадкові та емоційні корейські детективи

Нескінченно втомлений слідчий Хе-чжун береться перевіряти загибель співробітника міграційної служби, досвідченого скелелаза, що зірвався зі скелі. Не виключено, що хтось зіштовхнув чоловіка і головною підозрюваною стає його молода вдова Сон Со-ре. Багато що вказує на неї, і мотив (чоловік її бив), і опосередковані докази, і байдужість до загибелі чоловіка – тому Хе-чжун, щоб знати напевно, вирішує влаштувати стеження за дівчиною. Через безсоння спостерігаючи за Со-ре і вдень і вночі, детектив згодом дійшов двох висновків. По-перше, не ясно, чи вчинила Со-ре злочин. По-друге, він (бувши одружений) абсолютно точно закохався в Со-ре.

Цікаво  Найкращі фільми Нетфлікс детективи, від яких неможливо відірватись

Об’єднана зона безпеки (Gongdong gyeongbi guyeok JSA 2000) – Загадкові та емоційні корейські детективи

фільми

У демілітаризованій зоні між двома Кореями відбувається перестрілка: одного з прикордонників поранено, двох жителів півночі вбито, країни готуються до нової війни. Щоб її не допустити, зі Швейцарії запрошують Софі Е. Чан, військову слідчу з корейським корінням, яка має вивчити обставини справи та знайти винного. Софі допитує бійців, що вижили, південнокорейського сержанта і північнокорейського старшину, і швидко з’ясовує, що вони про щось замовчують.

Звір (Biseuteu 2019)

Загадкові та емоційні корейські детективи
Загадкові та емоційні корейські детективи

В Інчхоні пропадає школярка, а за кілька днів знаходять її тіло. Хтось убив дівчинку з особливою жорстокістю, розрізавши її на частини. Пошуками злочинця займаються два суперники відділу поліції. Одним керує жорсткий капітан Хан-су, який часто перевищує повноваження, другим — нудний прагматик Мін-те. Вони обидва претендують на місце голови всього поліцейського управління і через позицію, що швидко звільняється, готуються з конкурентів стати ворогами.

Цікаво  10 цікавих детективних серіалів Нетфлікс!

Тінь вбивства (Dark Figure of Crime/Amsusarin 2018)

фільми

Кім Хен-мін, поліцейський з управління боротьби з наркотиками, приходить на зустріч з інформатором Кан Тхе-о, який кілька років тому, щоб розплатитися з боргами, нібито закопав чиєсь порубане тіло. Інформатора за кілька хвилин несподівано затримує забійний відділ, заявляючи, що хлопець може когось і закопував раніше, але напевно вбив свою дівчину. Через пів року Тхе-о дзвонить Хен-міну і стверджує, що докази його провини, що пред’явлені поліцією — фальшиві, але дівчину він дійсно вбив, а разом з нею і ще п’ятьох людей. Тхе додає, що готовий розповісти, де можна знайти справжні докази, але тільки якщо він отримає дещо натомість.

Омут (Iggi 2009) – Загадкові та емоційні корейські детективи

Загадкові та емоційні корейські детективи
Загадкові та емоційні корейські детективи

У 1978 році жителі гірського корейського села починають обожнювати людину, на ім’я Рю Мок-хен — ветерана війни, який звернувся до Бога і став переконливим вуличним проповідником. Корейці стали жертвувати йому гроші, за що Рю незабаром прилетіло від корумпованого поліцейського Чхона. Втім, Чхон у підсумку вирішив, що вигідніше використати святого, а не понівечити і заснував з ним комуну. Через 25 років у село приїжджає Хен-гук, син Рю, який дізнався, що його батько помер (або його вбили). Хлопцю всі висловлюють співчуття, але Хен-гук зауважує, що оточуючі чекають, коли він поїде і загалом тут щось гаразд.

Дивіться також: 10 цікавих серіалів про детективів та заплутані справи

Прокрутка до верху