Головна сторінка >> Змішувачі для умивальника в цікавому оформленні
Змішувачі для умивальника в цікавому оформленні

Змішувачі для умивальника в цікавому оформленні

Змішувачі для умивальника в цікавому оформленні – як облаштувати зону умивальника, щоб вона була зручною, радувала око і не віяла нудьгою облаштування? Рецепт простий: тягнемося до виразних аксесуарів, не боїмося кольорів, виходимо трохи за рамки схеми.

Кольори у ванних кімнатах. Номер один — пляшковий зелений — чуттєвий і красивий. Смарагдовий відтінок плитки у вигляді шестикутників на стінах ідеально поєднується з сірим кольором стелі, підлоги й протертої вагонки в зоні умивальника. Це чудова основа, на якій можна створити щось на зразок міських джунглів. Представляємо кімнатні рослини: сукуленти різноманітних форм і кольорів. Нехай стоять на підлозі, на клумбах з табуретів і столів. У кімнаті повинні переважати натуральні аксесуари: дерево, бамбук. Рослинні мотиви, що привертають увагу, на фіранці для душу? Звичайно!

Цікаво  Сучасні інтер'єри кімнат - цікаві ідеї дизайну
Змішувачі для умивальника
Змішувачі для умивальника

У композиції увагу привертає велике кругле дзеркало в дерев’яній рамі, підвішене на шкіряному ремені. Гармонує з раковиною, втопленою в стільницю, що імітує дерево з помітними сучками, і місткою тумбою з ящиками з металевими рейлінгами. Завершальним штрихом до «i» зони умивальника є простий за формою, але елегантний змішувач для умивальника стоячий з автоматичною зливною пробкою.

ремонт

Змішувачі для умивальника в цікавому оформленні

Зелений підкуповує багатством відтінків – від соковитих, весняних до приглушених, малахітових і навіть оливкових. Серед них в колірній палітрі присутні м’ятний, фісташковий, а також романтичний і ніжний аквамарин. У наступній композиції найбільш виразним є зелений колір умивальника прямокутної форми, що гармонує з приглушеними відтінками плитки. Це створює цікавий діалог із нейтральною білизною стін, «теплотою» дерева та мерехтливою хромованою фурнітурою. Над умивальником – дзеркало з підсвічуванням.

Цікаво  Інтер'єр стін у спальні - цікаві ідеї
Змішувачі для умивальника
Змішувачі для умивальника

Менше романтики, більше класичної елегантності – це пропозиція для ванної кімнати в чорному та відтінках графіту та антрациту. Тут панує розкіш та оригінальний дизайн. Чорний плоский умивальник доповнюється майже невидимим настінним безконтактним змішувачем. Змішувач доповнено естетичною скляною та хромованою фурнітурою – дозатором для мила, контейнером для ватних дисків. Мінімалістичний, досить строгий інтер’єр зігріває жовте світло лампи й сяйво декоративних свічок.

ремонт

Протиотрута від суєти великого міста і водночас надихає його ритмом і динамікою – це столична ванна кімната. Наскільки сучасний і розкішний, позбавлений усього зайвого, повний матеріалів найвищої якості. Плитка, що імітує чорний натуральний камінь на стінах і стелі, пожвавлена ​​яскравим «мармуром» на підлозі й білою керамікою ванної кімнати. Правлять великі скляні поверхні – дзеркала та вікна, що виходять на хмарочоси, завдяки чому лазня здається ще більшою. Аксесуари були зведені до мінімуму, геометричні умивальники поєднані зі змішувачами, такими ж економічними за формою. Поруч на плечі було встановлено косметичне дзеркало. Комфорт, індивідуалізм і незмінно застосовуваний принцип: «менше – це краще».

Цікаво  Інтер'єр кімнати для дівчинки підлітка

Дивіться також: Облаштування маленької ванної кімнати

Прокрутити вгору