Головна сторінка >> 13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс
13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс

13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс

13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс. Перед вами нові та найкращі фільми жахів від Нетфлікс 2022 року – топ список прем’єр жанру.

Техаська різанина бензопилою (The Texas Chainsaw Massacre 2022)

13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс

Після того, як поблизу Остіна маніяк із бензопилою напав на компанію молодих людей, минуло майже 50 років. У наші дні до покинутого містечка Харлоу приїжджають кілька друзів. У колишньому притулку проживає бабуся, яка доглядає дорослого підопічного. Після того, як вона вмирає від серцевого нападу, мешканець притулку знову озброюється бензопилою.

Денна зміна (Day Shift 2022)

фільми

Головний герой фільму – працьовита людина. Він виховує 8-річну доньку, і йому доводиться багато працювати, щоб забезпечити їй гідне життя. Щоправда, батько має один секрет. Людина, яка вдень працює прибиральником у басейні, ночами кардинально змінюється. Він вистежує та вбиває вампірів.

Цікаво  Фільми жахів від Нетфлікс - список найкращих

Блідо-блакитне око (The Pale Blue Eye 2022) – 13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс

13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс

Надворі 1830 рік. У військовій академії виявляють курсанта, що повісився. Наступного ранку з’ясувалося, що у бідолахи хтось вирізав серце. Детектив Лендор, який встиг відійти від справ та зажити спокійним життям на пенсії, погоджується провести розслідування злочину, що шокує. Розпитуючи свідків та знайомих убитого, він зустрічає молоду людину, яка готова допомогти. Це Едгар Алан По, майбутній письменник.

Перше вбивство (First Kill 2022)

фільми

Джульєтта і Каліопа — представниці ворожих кланів. Перша – член вампірського сімейства, друга – мисливця на вампірів. Кожній дівчині необхідно вчинити перше в житті вбивство, щоб по праву увійти до сім’ї. Але сталося неймовірне. Доля ставить їх перед вибором: кохання чи сім’я.

Вибирай або помри (Choose or Die 2022)

13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс
13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс

Молодий програміст сподівається на виграш грошового призу. Він запускає забуту комп’ютерну гру, яка була популярна ще у 1980-х роках. Сам того не підозрюючи, хлопець випускає прокляття й опиняється у сюрреалістичному світі, сповненому хаосу та жаху. Життя парубка висить на волосині, йому доводиться приймати серьозні рішення.

Краківські потвори (Cracow Monsters 2022) – 13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс

фільми

Алекс здобуває медичну освіту. Якось вона знайомиться з дивним професором, який має елітну студентську групу. Дівчина із подивом виявляє, що колеги замість наукової діяльності займаються боротьбою з демонами. Їй і самій доводиться зіткнутися із давніми монстрами.

Цікаво  10 цікавих серіалів Netflix які варто подивитися!

Ферія: Найтемніше світло (Feria: The Darkest Light 2022)

13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс
13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс

Сестри живуть у невеликому селі в Андалузії. Якось дівчатка дізнаються, що їхні зниклі батьки брали участь у смертельному ритуалі. Тепер вони звинувачуються у вбивстві кількох десятків людей. Як виживати дівчаткам у селі, де всі мешканці їх ненавидять? Доведеться з’ясувати істину.

Архів 81 (Archive 81 2022)

фільми

Головний герой – архівіст. Йому доручають відновити відеоархів, який сильно пошкоджений після таємничої пожежі. На плівці він бачить журналістку, яка колись проводила розслідування діяльності небезпечної секти. Герой розуміє: дівчину можна врятувати від трагедії, яка наздогнала її 25 років тому.

Пісочний чоловік (The Sandman 2022) – 13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс

13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс
13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс

Після проведення таємничого ритуалу Морфей, який наказує снам, потрапляє в полон до окультиста. Звільнитися виходить лише за 70 років. Поки Морфей не був на волі, у світі відбулися кардинальні зміни. Але герой не впадає у відчай, він мріє про відновлення колишньої сили й відродження царства. На шляху до мети він зрозуміє, наскільки сильно змінився він сам.

Оселя зла (Resident Evil 2022)

фільми

Сестри Джейд та Біллі переїжджають до міста Нью – Раккун Сіті. Батько дівчат займається науковою діяльністю. Згодом сестри здогадуються, що батько має таємницю, яка здатна знищити весь світ. 2036 року на планеті залишається лише 15 мільйонів жителів. Їх оточують жахливі, заражені вірусом монстри. Джейд бореться з привидами минулого, які нагадують про те, що сталося з її рідними.

Цікаво  Мелодрами Нетфлікс - найкраща добірка на вечір

Заклинання (Incantation 2022)

13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс

Жонань порушує табу та пробуджує примар. Її близьких наздоганяє прокляття: вмирає молодик Жонань, потім гине вся її сім’я. Жінці доводиться розлучитися з новонародженою донькою, щоб урятувати від небезпеки. Через кілька років Жонань вирішує повернути дитину, але зауважує, що ознаки накладеного прокляття повертаються.

Привілей (Das Privileg 2022) – 13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс

фільми

Фін переживає загибель сестри, його мучать кошмари. Герой намагається із ними боротися. Рідні вважають їх наслідком дитячої травми. Навколо Фінна дедалі частіше починають відбуватися надприродні події. Він розуміє: це реальність, а не психічний розлад. Разом із приятелями Фінн заводить власне розслідування…

Усі ми мертві (All of Us Are Dead 2022)

13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс

У школі Хесана процвітає булінг. Йому піддається навіть син учителя Лі. Дорослі не хочуть цього помічати. Коли одну з учениць вкусив у лабораторії хом’як, Лі відправляє її на карантин. Але його підозрюють у викраденні дівчини. Небезпечний вірус, який перетворює людей на зомбі, вже виривається назовні. Усі ми мертві

Дивіться також: ТОП серіали Нетфлікс

Приємного перегляду!

Scroll to Top