Головна сторінка >> 20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!
20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми! У всьому світі практично заборонено експерименти над людьми. Тільки щадні дослідження, за участю добровольців та схвалені численними комісіями. Однак у минулому, та й сьогодні, були і є цинічні фанатики, для яких наука чи власні збочені фантазії понад усе.

У цій добірці фільмів Ви познайомитеся з різнобічними, жорстокими, химерними й навіть смішними експериментами, яким піддаються нещасні жертви, часом без можливості залишитися у своєму розумі й просто вижити.

Експеримент «Відьма» (Manyeo 2)

20 Цікавих фільмів
20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

Кен Хі, юну дівчину, викрадають поплічники гангстера Ен Ду і везуть у невідомому напрямку. У них на шляху з’являється незнайомка в закривавленому одязі та невимушено звільняє полонянку.

Кен Хі приводить свою рятівницю додому, а незабаром стає відомо, що із секретної лабораторії, де проводяться жахливі експерименти над людьми, втекла одна з найнебезпечніших піддослідних.

Стенфордський тюремний експеримент (The Stanford Prison Experiment)

фільми

Філіп Зімбардо – психолог Стенфордського університету. З метою наукового експерименту він набирає групу студентів, одна частина якої стає ув’язненими в’язниці, друга – їхніми охоронцями. Усі учасники одержують по 15 доларів на день. Мета – перевірити, як впливають особисті якості людини у жорстких рамках.

Соціальне дослідження професора обернулося гучним скандалом і лягло в основу кількох фільмів, що по-різному, але завжди цікаво інтерпретують ті події. Так – це справжня історія, що стала зразком психологічного трилера.

Експериментатор (Experimenter) – 20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

20 Цікавих фільмів
20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

«Експериментатор» – біографічна кінострічка Майкла Алмерейда, присвячена діяльності Стенлі Мілгрема, відомого американського психолога.

Він вивчав, як далеко можуть зайти люди, коли їм наказано мучити собі подібних. У ході експерименту хорошим, вихованим людям пропонувалося ставити запитання співрозмовнику і, при неправильній відповіді, бити його струмом, поступово збільшуючи потужність до надто болючих відчуттів.

Виявилося, більшість людей вважають за краще не брати на себе відповідальність і бездумно дотримуються наказів, виконуючи жорстоку роль ката, який катує свою жертву.

Невидимка (Hollow Man)

фільми

“Невидимка” 2000 року – психологічний хорор за мотивами класичного шедевра Уеллса. Себастьян Кейн – вчений. Він довгий час працював над формулою, що дозволяє живій істоті стати на якийсь час невидимим, а потім повернутися до звичайного стану.

Цікаво  Цікаві комедії на вихідні - ТОП 10

Після серії дослідів експеримент на горилі був визнаний вдалим. А далі Кейн вирішує випробувати на собі отриману формулу і стає невидимим. Несподівано починаються проблеми з виходом з експерименту – такі, про які ніхто не міг припустити.

Шкіра в якій я живу (La piel que habito)

20 Цікавих фільмів
20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

«Шкіра в якій я живу» – боді хорор з Антоніо Бандерасом у головній ролі.

Роберт Ледгард – хірург зі світовим ім’ям. Він створив штучний аналог людської шкіри. Офіційно він ставив досліди на лабораторних мишах і досяг дивовижних результатів.

Однак його колеги зовсім не знають, що в його будинку живе Віра – молода жінка, на якій він і проводить свої нелюдські експерименти.

Коматозники (Flatliners) – 20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

фільми

Новий жах Нільса Ардена Оплева є перезавантаженням, переосмисленням, але не продовженням однойменного фільму 1990 року. Історія повторюється, зберігши антураж чудового атмосферного трилера, але події картини починаються через 27 років після попереднього кошмару.

Тема клінічної смерті надихає чергову групу медиків, що недовчилися, на ризиковані експерименти. Вони ретельно підготувалися до того, що по черзі занурюватимуться у стан клінічної смерті. Але щось пішло не так.

Експеримент (The Experiment)

20 Цікавих фільмів
20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

Для нібито невеликого соціального дослідження його організатори відбирають 26 безробітних чоловіків із проблемами, поділяючи їх на дві групи та залишаючи в ізоляції. Одна група – ув’язнені, друга – охоронці, які мають дотримуватися правил.

Негласні лідери обох груп – пацифіст Тревіс (із «в’язнів») та богобоязливий Барріс (охоронець). І спочатку всім піддослідним досить весело, вони цивілізовані люди й легко переживуть це випробування, вийшовши «на волю» з великою грошовою винагородою.

Все швидко змінюється, коли Барріс раптово відчуває своє всевладдя над групою людей.

Без почуттів (Senseless)

фільми

Дерріл – бідний хлопець із гетто, який не бажає зв’язуватися з криміналом і береться за будь-яку роботу, щоб допомогти матері та забезпечити себе. Коли грошей катастрофічно не вистачає, хлопець наймається добровольцем для випробування експериментального препарату, який посилює всі почуття.

Спочатку побічні ефекти ледь не ламають Деррілу життя, але потім все налагоджується і він іде до успіху, раптово повіривши, що має блискуче майбутнє. Однак незабаром все різко змінюється, занурюючи хлопця у справжній жах.

Філософи: Урок виживання (The Philosophers) – 20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

20 Цікавих фільмів
20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

Уява може подарувати людині саторі, а може загнати в персональне пекло. Містер Зімміт пропонує своєму класу поставити умоглядний досвід – представити ядерний апокаліпсиста бункер, який однозначно врятує від катастрофи… Лише десять людей.

Вчитель ставить перед студентами завдання: кожному витягнути папірець із професією, а потім вибрати, хто врятується з класу у 20 осіб, аргументувавши свою позицію.

Шоу Трумана (The Truman Show)

фільми

“Шоу Трумана” – фантастична антиутопія з Джимом Керрі в головній ролі. У центрі сюжету – найпростіший нудний страховий агент. Він прокидається вранці, вмивається, снідає, йде на роботу, спілкується з людьми. Рутіна, одним словом.

Цікаво  Молодіжні фільми для молоді та про неї - ТОП 15

І він поки не в курсі, що за кожним його кроком, за всіма особистими подробицями життя стежать мільйони очей. Труман не знає, що весь світ, що його оточує – всесвітньо популярне реаліті – шоу…

Муха (The Fly 1986)

20 Цікавих фільмів
20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

«Муха» – жах, створений за розповіді француза Ланжелана. Це історія про науковий експеримент, який втрутився випадок.

Сет Брандл створює пристрій для телепортації, який, на жаль, здатний переміщати лише неживі об’єкти. У розпачі він знову і знову намагається розв’язувати проблему, бажаючи подарувати засіб миттєвого пересування людям.

Особиста драма підганяє його розум, і він допрацьовує, а потім сам відчуває винахід, не помітивши, що в момент телепортації в пристрій залетіла муха. Незабаром Сет відчує на собі жахливі наслідки цієї, начебто, дрібниці.

Ще по одній (Druk) – 20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

фільми

Не всі експерименти на людях стають чимось похмурим і жахливим. Герої алкодрамеді «Ще по одній» ставлять власний, філософський запійний експеримент.

Чотири друзі – освічені люди, вирішують перевірити гіпотезу популярного психотерапевта. Той стверджує, що підтримка певного, невеликого ступеня сп’яніння підвищує успішність людини та її відчуття щастя.

І спочатку все працює строго згідно з гіпотезою. Друзі примудряються покращити стосунки у своїх сім’ях, справити гарне враження на роботі, а потім злегка переборщують із дозами й у них починаються серйозні проблеми. Однак швидко і безболісно завершити безглуздий експеримент уже не виходить.

Морган (Morgan)

20 Цікавих фільмів
20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

У недалекому майбутньому секретна урядова лабораторія ставить досліди зі створення штучного життя і Морган – вже третя спроба і знову безрезультатна. Розумна істота, що зовні виглядає, як зворушлива дівчинка-підліток, стала причиною загибелі людей.

Але чи така серйозна вина цієї дитини в трагічних подіях? Живучи під замком і стаючи об’єктом безлічі експериментів, що усвідомлює свою унікальність і самотність істота, не знаходить у собі сил любити навколишніх людей і всіма силами прагне вирватися з в’язниці.

Апгрейд (Upgrade)

фільми

Грей ніколи не довіряв сучасним технологіям, на відміну від дружини Аші, співробітниці корпорації, що розробляє біотехніку. Але якось він втрачає дружину і стає інвалідом у підлаштованій якимись зловмисниками аварії.

Таємничий містер Ерон, якому Грей реставрував вінтажний автомобіль, пропонує унікальний експеримент: вживлення імплантату зі штучним інтелектом. Це ставить Грея на ноги, і тепер він може розслідувати загибель своєї дружини та помститися вбивцям. Але в ІскІна, на ім’я Стем є й власні бажання.

Чокнутий професор (Nutty Professor 1996) – 20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

20 Цікавих фільмів
20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

Класична фантастична комедія дев’яностих «Чокнутий професор» – своєрідна та смішна варіація історії Джекіла та Хайда.

Сюжет розповідає про Шермана Клампа, вченого генетики. Він дуже освічена людина з прекрасним почуттям гумору, але, на жаль, схильна до повноти, і тому геть закомплексована.

Намагаючись упоратися зі своїм недоліком, що серйозно отруює йому життя, професор винаходить засіб, який допомагає схуднути, набути чудової форми без зусиль. Він випробує винахід собі. Так народжується друга іпостась Шермана – Бадді Лав. Він починає волочитися за симпатичною училкою Карлою, але препарат діє непередбачувано.

Цікаво  Цікавий фільм на вечір 2022 - що подивитись

Жахи (Come True)

фільми

Наші сни справді вивчаються величезною кількістю вчених. Ставляться експерименти, заміряється активність мозку, та її таємниці поступово розкриваються, завдяки цим дослідженням.

У хорорі Ентоні Бернса «Кошмари» головна героїня – 18-річна Сара, що втекла з дому. Поблукавши вулицями, вона знаходить собі, як їй здається, вдалий тимчасовий притулок, відгукнувшись на оголошення про набір добровольців в інститут сну.

Незабаром Сарі доведеться пізнати темні глибини власних кошмарів. Фінальний поворот сюжету стане несподіванкою будь-якого глядача.

Пробудження (Awakenings)

20 Цікавих фільмів
20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

“Пробудження” – моторошний бойовик, заснований на мемуарах Олівера Волфа Сакса, американського нейропсихолога. У головній ролі – Робін Вільямс.

На початку XX століття (і це реальний факт) світ уразила загадкова епідемія атипової форми енцефаліту. Захворювали одиниці, але у всіх куточках планети. Наслідком хвороби для деяких стали німота і нерухомість, людина опинялася у своєму тілі, наче у в’язниці.

Лікар Сейєр гарячково шукає ліки проти жахливого стану, в який занурені його пацієнти, але експериментальний препарат діє недовго.

Експеримент «Офіс» (The Belko Experiment) – 20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

фільми

Експеримент «Офіс» – кривавий трилер Грега Макліна у центрі сюжетуякого 80 клерків, замкнених у багатоповерховому офісному будинку.

Усі вони стали жертвами непередбачуваного соціально-психологічного експерименту. У будівлі зникає зв’язок, зачиняються всі двері, а по гучному зв’язку програється повідомлення про те, що всі вийдуть назовні тільки після того, як самі уб’ють двох із них за пів години.

Інакше, загрожує голос, буде вбито значно більше співробітників, вибраних навмання. Спочатку перелякані офісні працівники не надають значення погроз, але незабаром переконуються, що їм не збрехали. І починається кривава лазня.

Рівень 16 (Level 16)

20 Цікавих фільмів
20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

Події фантастичного трилера «Рівень 16» відбуваються у вигаданій Академії Весталіс, інтернаті для дівчаток-сиріт.

Головне в їхньому навчанні – слухняність і охайність. Звичайні уроки замінені переглядом відео про те, як повинна поводитися ідеальна дівчина, щоб бути удочерінню однією з елітних сімей. Але це може статися лише після досягнення 16-го рівня навчання.

Ідеократія (Idiocracy)

фільми

«Ідеократія» – культова комедійна антиутопія, своєрідне пророцтво Майка Джаджа, сценариста та режисера. Початок фільму описує сумні перспективи людства за природного відбору.

Для участі у складному експерименті з глибокого заморожування та подальшого пожвавлення після цього процесу відбирають двох – військового Джо та повію Риту. Незабаром роботи у цьому напрямі були занедбані, оскільки провідний учений потрапив за ґрати за сутенерство, а іншим було начхати.

Через 500 років Рита і Джо прокидаються через обвал сміттєвої купи, і виявляються у світі, наповненому розумними (але застарілими) технологіями й людьми, які остаточно деградували.

Дивіться також захоплюючу добірку фільмів – 23 Захоплюючі фільми про фокусників та ілюзіоністів!

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху